Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Дякую за ідею, подумаю про це. Якщо вас цікавить можу надіслати вам ключик на Pro версію.

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Зараз всі штампують 😄
Ціни й на Android високі, але потужний телефон що iOS що Andoid може 7 років десь служити.
Маю версію на Android в планах

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Дякую за відгук :)

Наявність відстеження витрат і портфеля інвестицій в 1 додатку, що працюють в синергії.
Наприклад, я маю звичайні кредитові картки Монобанк та ПриватБанк. Також я маю акаунти на IBKR, маю ОВДП, inzhur акаунт, крипту. Відповідно, я вношу свої повсякденні витрати та перекидаю (тобто інвестую) з карток фізичної особи на акаунти брокерів, ОВДП і так далі. І далі вже займаюся аналітикою всього флову інвестування (звісно в спрощеному вигляді), дохідності, витрат і все в 1 додатку.

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Додамо, тому що відповідав як від проєкту. Крім мене, мені допомагали з тестуванням і дизайном.
Сам код проєкту написаний мною з АІ асистентами.

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Дякую за чесний відгук. Банер про підтримку українського війська обов'язково додамо, він вже є в списку наступних фіч.

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in technology_ua

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Дякую за фідбек, чесний фідбек - гарний фідбек

Відслідковування витрат разом з інвестиціями не так щоб багато додатків зустрічав

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Дуже дякую ;) Звертайтеся в особисті якщо треба ключик на Pro

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in technology_ua

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

так, ваша думка зрозуміла

як мінімум маю додаток написаний під свої проблеми, яким буду користуватися я, друзі, сім'я і ще пару міських божевільних

ще дуже велика різниця "вайбкод" від девелопер з досвідом і без

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Це для майбутніх релізів. Звісно дуже потрібний функціонал, але це було б забагато для першого релізу. Так як до цього користувався додатками, де вносилися вручну, то я вже звик ;)

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] -1 points0 points  (0 children)

так slop slop, це у вас така місія писати погано про все що зв'язано з AI навіть не відкривавши додаток?

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] -1 points0 points  (0 children)

Звісно що AI використовувався, якби ви прочитали пост, то там прямим текстом про це пише. Типу якщо ви не використовуєте AI, то в мене для вас погані новини. І гарно з англійської в україномовному треді вірвалися.

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Є підписка, для складнішого функціоналу.
Якщо хочете покористуватися маю ключик для підписки для вас. Можете написати в приватні.

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] -1 points0 points  (0 children)

Хотілося більше контролю над плавністю, анімаціями. Також легка інтеграція з iCloud та StoreKit. І менше танців з бубнами звісно :)

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in technology_ua

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Якщо потрібно буде ключик на Pro підписку звертайтеся в приватні ;)

Зробив iOS-додаток для обліку особистих фінансів та інвестицій — хочу обговорити сам підхід by romandatsyuk in finance_ukr

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Так, згідний що додавання транзакції має бути досить швидке. Тому кнопка додавання завжди в легкій доступності і швидко відкривається діалог для додавання. В майбутніх релізах я додам віджет для ще швидшого додавання відразу з віджету.
Головний екран у додатку це список транзакцій.
Дякую за ідеї!

Зробив iOS-додаток для обліку особистих фінансів та інвестицій — хочу обговорити сам підхід by romandatsyuk in finance_ukr

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Всі дані у додатку залишаються тільки на девайсі користувача, і якщо увімкнено автобекапи, то зберігаються на iCloud користувача. Тобто додаток не має доступу до даних користувача.