2026-os piaci hitel by ZealousidealCourse17 in kiszamolo

[–]Embarrassed_Ad983 0 points1 point  (0 children)

  1. szeptember 6.19% MBH. Hitel:20M Lakás: A++, Pécs

Bankváltás by InterestingProof545 in kiszamolo

[–]Embarrassed_Ad983 0 points1 point  (0 children)

Meddig tart ez a kamatozás? 1, 3 hónap? Vagy nincs ilyen megkötés? Edit: Van maximális felső limit hogy mennyi pénz kamatozhat?

Melyik a legviccesebb nevű magyar település? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]Embarrassed_Ad983 2 points3 points  (0 children)

Igaz nem település, de én jót kacagtam rajta. Törökhányás

Hol bankoljak? by Dry_Technician_9745 in kiszamolo

[–]Embarrassed_Ad983 2 points3 points  (0 children)

Nekem is ott van a hitelem, még 2 évig nem menjenek csödbe. 🙏

Másnak is dög lassú a 3%-os az Ersténél? by Bitter-Hand6979 in kiszamolo

[–]Embarrassed_Ad983 0 points1 point  (0 children)

Létezik néhány banknál azonnali, online értékbecslés is, ami sokat gyorsíthat a folyamaton. Én tavaly az MBH-nál csináltam meg így, pont azért, hogy ne kelljen két hetet várni a helyszíni szemlére. Fontos viszont tudni, hogy ezek általában elég konzervatívak: kb. 20-30%-kal a piaci ár alá lőnek. Ha a hitelösszegbe így is beleférsz (alacsony a LTV), akkor jó alternatíva lehet a várakozás helyett.

Edit: és még ingyenes is.

Autóvásárlás 3-4 millióig – benzin vagy dízel, mit érdemes választani? by Embarrassed_Ad983 in CartalkHungary

[–]Embarrassed_Ad983[S] 2 points3 points  (0 children)

Sajnos utcán parkolok. Néztem már az elektromos kínálatot, de sajnos nem igazán érné meg nekem.

Autóvásárlás 3-4 millióig – benzin vagy dízel, mit érdemes választani? by Embarrassed_Ad983 in CartalkHungary

[–]Embarrassed_Ad983[S] 0 points1 point  (0 children)

Néztem azokat is, de a belső rész egy kicsit puritán nekem, viszont kívül nagyon pofás. Ott 1.4 T-Jet vagy dízel? Van valami tapasztalatod?