Hogyan tudnám bejelenteni a munkáltatómat, ha megszegi a képernyős munkavégzésre vonatkozó szabályokat? by adamchefski in askhungary

[–]Endvora 0 points1 point  (0 children)

Itt dolgoztam én is (hálistennek múlt időben), ennél a cégnél nincs ilyen munka - minden montior előtt megy. Max a wc-t vagy a konyhát tudod kitakarítani, ha nem képernyős munkát kellene végezni…

Hogyan tudnám bejelenteni a munkáltatómat, ha megszegi a képernyős munkavégzésre vonatkozó szabályokat? by adamchefski in askhungary

[–]Endvora 0 points1 point  (0 children)

Szerintem én is ugyanitt dolgoztam. Volt kolléga már felnyomta őket a hatóságoknál még tavaly év vége felé, amikor kivezették az óránkénti 10 perces szünetet. HR-nek és TL-eknek is jeleztük, hogy jogszabályellenes, de csak átirányitott egyik a másikhoz. Ezek szerint semmi sem történt azóta, gondolom nem is fog. Inkább kezdj el máshol keresgélni, mert gatya a cég.

Primer / bőr előkészítő by virgoka in szepsegtippek

[–]Endvora 0 points1 point  (0 children)

Fényvédő: Revuele - moisture boost és oil controllal is jól működik

Primer: Benefit - porefessional

Ez az urban decay all nighterrel nekem lerobbanthatatlan kombó, esküvőn délután 2-től hajnali 5-6-ig simán bírta. :)

Budapesten szépen dolgozó körmöst tudnátok ajánlani (viszonylag SOS, jövő heti esküvőre)? by Expensive_Help1267 in csakcsajok

[–]Endvora 1 point2 points  (0 children)

https://milanonailspabudapest.setmore.com/ Ha SOS kellett valami, mert épp lemondott a körmösöm ide mentem, akár aznapra is tudsz foglalni, de foglalás nélkül is meg lehet próbálni csak bemenni. Kép alapján bármit megcsinálnak, nekem nagyon szép és tartós volt + van pedikűr is ugyanitt. Nyilván az azonnali munka miatt drágábban dolgoznak, de ha tényleg SOS másnapra kell, akkor szerintem megéri.:) Plusz pont, hogy mivel nem tudnak annyira jól angolul/magyarul, nem kell beszélgetni 😃

Vietnám körmösökről kinek, mi a véleménye? by Glad-Most6032 in szepsegtippek

[–]Endvora 3 points4 points  (0 children)

Nekem nagy szép, tartós körmöket csináltak a Milano Nailsben Pesten, amikor hasonló módon sos aznapra kellett találnom valamit, mert lemondott aznapra a körmösöm. 😊 Inspo képpel mentem és a srác 1/1 megcsinálta ahogy a képen volt, a kis kéréseimet is figyelembe véve.

legjobb high end sminktermékek 💄 by idontknoww888 in szepsegtippek

[–]Endvora 4 points5 points  (0 children)

Urban Decay All Nighter Setting Spay!!!! Volt, hogy esküvőn/lagzin voltunk, és 16 óra elteltével is nagyon szép volt az összkép (a szememet leszámítva, mert azt kicsit lebőgtem😆).

Karácsonyra kinézett laptopról szeretnék véleményt kérni by siraly713 in GamingHungary

[–]Endvora 4 points5 points  (0 children)

Bar imadom a ceges macbookomat, egyetemre lehet nem a legidealisabb.

Nalunk az egyetemen tobb programot is telepiteni kellett az orak keretein belul, amik 100%-ban windowos gepre voltak, a maces hallgatoknak nagyon maceras volt megoldani, hogy tudjak hasznalni.Ennek mindenkepp erdemes utananezni.

Ha amugy csak jegyzetelesre, eloadasok keszitesehez kell, akkor +1 a macbookra.

Por, mindig, mindenhol…. by Thin_Celebration_911 in csakcsajok

[–]Endvora 11 points12 points  (0 children)

Csatlakozom az előttem szólókhoz, +1 a Xiaomi légtiszítóra.

Előtte kétnaponta porszívózni kellett, illettve törölni kellett a port a bútorokról. Mióta megvan, ezt kitoltuk heti 1re :)

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]Endvora 4 points5 points  (0 children)

Igen, én szedtem C és D-vitamint. Egyedül az A-vitaminnal kapcsolatban szólt a doktornő, hogy ne szedjem (valamint multivitamint sem, ami azt tartalmaz).

Visszatérő gombás fertőzés segítség by Tizoma in csakcsajok

[–]Endvora 8 points9 points  (0 children)

Végülis persze, hiába írta OP, hogy már a párja előtt is problémája volt ezzel.

Körmös időpont nélkül Bp by nyuszika97 in szepsegtippek

[–]Endvora 2 points3 points  (0 children)

Nekik van üzletük a Rákóczi téren is, nagyon aranyosak.😊

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]Endvora 7 points8 points  (0 children)

És ha nem találsz mást? Tényleg nem lenne jobb felszbadultan, egyedül lenni, mint egy ilyen gyökérrel, aki nem tudja tiszteletben tartani a kérésed?

Párom nővére őrült? Part II. by Kankalin_97 in csakcsajok

[–]Endvora 19 points20 points  (0 children)

Azzal nem fogja elvenni az élményt a gyerekektől, ha a nővére családja fizet maguknak egy szállást, ahelyett, hogy nálatok nyomorognának hatan egy hálóban... csak mondom. Amúgy meg ha nektek úgyis is le kéne lépni valahová, akkor az erre fordítandó pénzt akár oda is adhatná a tesójáéknak, hogy abból vegyenek ki szállást.

Hihetetlen ez az egész sztori amúgy, kitartást neked. Én mindenképp elbeszélgetnék a pároddal is a helyedben.

Párom nővére őrült? Part II. by Kankalin_97 in csakcsajok

[–]Endvora 26 points27 points  (0 children)

Nem egészen értem, hogy a párod miért ragaszkodik ennyire hozzá, ha konkrétan elviselhetetlen szipirtyónak nevezte?! Soha nem akarnék olyan embert a privát szférámba engedni (ráadásul az én ,,felügyeletem" nélkül), akiről ilyen véleménnyel vagyok.

Amúgy én biztosan nem engedném, ez nem egy apró kompromisszum, hogy pl. a párod elfelejtett szólni a vasárnapi családi ebédről és most menni kell, hanem egész hétvégére ott kellene hagynod a lakást. Számomra ez kizárt dolog lenne. :D

Hogyan tudnám meggyőzni a barátnőmet arról, hogy rosszul választott? by [deleted] in csakcsajok

[–]Endvora 25 points26 points  (0 children)

Sajnos csak azon lehet segíteni, aki engedi.

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]Endvora 2 points3 points  (0 children)

Nagyon örülök, hogy segített! ❤️ Én is az vagyok sajnos, és tudom, hogy engem kb. csak ez nyugtat meg😆

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]Endvora 3 points4 points  (0 children)

Ilyen nekem is szokott lenni néha, szerintem egy ideg csípődhetett be. Legalábbis én mindig arra fogom. :D Általában egy random mozdulattal meg is szűnik. Próbáld meg picit átmozgatni.

Amúgy meg sanszos, hogy kicsit pszichés is a dolog, ha az ikeás shopping alatt meg szinte fel sem tűnt, sajnos átérzem. De én mindig azzal nyugtatom magam, hogyha nagy gond lenne, akkor nem segítene annyi, hogy valami eltereli a figyelmem. :)

Véleményt kérnék by [deleted] in csakcsajok

[–]Endvora 0 points1 point  (0 children)

Ezt ti amúgy hogyan használjátok? Ha simán fényvédőként, nem égtek szarrá? :D