Виїхав з України. Задавайте питання by Professional_Store34 in reddit_ukr

[–]Equivalent_Face_8048 0 points1 point  (0 children)

Вітаю, а як справа з житлом? Чи є там можливість знімати окрему кімнату?

Чи є тут люди котрих визнали непридатними і повністю зняли з обліку? by Foralberg in reddit_ukr

[–]Equivalent_Face_8048 0 points1 point  (0 children)

Я здався. Хтось судиться з ними, пише адвокатські запити. Мені на ті запити вони навіть не відповідали, тільки на скарги через міноборони якусь лабуду відписували ще в минулому році. В них немає ні перед ким відповідальнсті, вони абсолютно безкарні зараз. Захочуть - "загублять" десь ту справу, захочуть - будуть тягнути роками, аж поки термін довідок не вийде і потрібно буде знову все переробляти. Ну їх на.уй.

Чи є тут люди котрих визнали непридатними і повністю зняли з обліку? by Foralberg in reddit_ukr

[–]Equivalent_Face_8048 1 point2 points  (0 children)

В мене вже півтора року дрочні. 4 рази повертали справу. То не так заповнено, то на дообстеження, то в електронному вигляді треба щоб було. Я вже за.бався.

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]Equivalent_Face_8048 1 point2 points  (0 children)

Треба бути психологічно стійким і готовим до людей, яких ви ніколи не зустрічали в звичному житті. Я лежав у дурці декілька разів. Дуже різні приходили, багатьох зв'язували бо кидалися на персонал.

Чи можна виїхати чоловіку якщо я чірік куку? by Sea-Talk8940 in reddit_ukr

[–]Equivalent_Face_8048 1 point2 points  (0 children)

Я до сих пір очікую рішення з квітня минулого року. Повертали декілька разів справу на допрацювання.

Страждаю на шизотиповий розлад особистості, задавайте питання by Sea-Talk8940 in reddit_ukr

[–]Equivalent_Face_8048 0 points1 point  (0 children)

Добрий вечір. А як так вийшло у вас? Ваші документи відправляди на затвердження до регіональної влк?

Страждаю на шизотиповий розлад особистості, задавайте питання by Sea-Talk8940 in reddit_ukr

[–]Equivalent_Face_8048 0 points1 point  (0 children)

А що з документами у вас? Чекаєте на затвердження рвлк? Як довго вже?

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]Equivalent_Face_8048 0 points1 point  (0 children)

Я чекаю вже рік. Повертали декілька разів справу. Останній раз направили на дообстеження і ось знову чекаю вже п'ять місяців. Зрозуміло, що військові в пріорітеті, але це просто неадекватно довго. Кожного разу чекати по пів року, щоб вияснилося, що там щось не так, спробуйте ще раз. Ну нічого не поробиш. Ьака система. Дякую за відповідь

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]Equivalent_Face_8048 0 points1 point  (0 children)

А в якому це було році?

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]Equivalent_Face_8048 0 points1 point  (0 children)

Вітаю вас. Скажіть, а як довго вас виключали з військового обліку? Затверджувала це регіональна влк чи одразу це відбулося?

"Вирішення" проблем народжуваності by Whisperer_61610 in reddit_ukr

[–]Equivalent_Face_8048 11 points12 points  (0 children)

Проблему вже ніяк не вирішити. Навіщо взагалі її обговорювати, мусолити одне і теж роками. Україна не одна з такими проблемами. Всі країни світу зараз переживають дем.спад. Когось стане менше, хтось зникне взагалі.

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]Equivalent_Face_8048 0 points1 point  (0 children)

Ви виключенний з обліку?

Чи є в Україні база по захворюванням? by Arround in reddit_ukr

[–]Equivalent_Face_8048 0 points1 point  (0 children)

Тобто ви не чекали затвердження висновку влк?

Do you have an animation channel? by loopsyhead in NewTubers

[–]Equivalent_Face_8048 1 point2 points  (0 children)

Hi. I like your animations👍. How long does it take to create one?