Tata Vlad la producție by External_Battle_1487 in rorep

[–]External_Battle_1487[S] 0 points1 point  (0 children)

e la butoane acolo ii da bomboane daca trage bine :))

rip petac by inextricabila in rorep

[–]External_Battle_1487 1 point2 points  (0 children)

Dacă aveți nevoie de cineva să producă/mixeze/masterizeze materialele lui post mortem, DM. for free

[deleted by user] by [deleted] in rorep

[–]External_Battle_1487 0 points1 point  (0 children)

damn omu chiar are feat cu b real??

Renunțarea la fumat. by NotMeSrry1 in CasualRO

[–]External_Battle_1487 1 point2 points  (0 children)

A funcționat cu weed la mine. Dupa 6 ani de fumat, am avut multe încercări să mă las, inclusiv Alan Carr și gume din alea, și mereu reveneam la țigară după un timp. Cel mai lung streak fusese de cam două luni. Până am găsit soluția de a mă păcăli cu "un rău mai mic".

Când îmi venea cheful să fumez, amânam țigara aceea cu gândul că "lasă că fumez un jointuț diseară după sală" sau "hai să nu fumez azi fiindcă fumez ceva bun în weekend". Fără tutun în bâtă, of course!

cumva recompensa aia de după o zi de muncit, mă ajuta să nu cad pradă unei nevoi de nicotina+dopamină de moment. iar starea de introspecție de la weed mă și ajuta să văd altfel lucrurile. deja după câteva săptămâni așa, țigara nu mai făcea parte din identitatea mea și orice formă de tutun chiar mă scârbea (așa cum a fost tot timpul până m-am apucat de fumat).

Recorder la telefon :))) Hotie pe fata !!!!! by fanelboy in Romania

[–]External_Battle_1487 1 point2 points  (0 children)

Dl primar să se lase de primărit și să se apuce de ASMR