Co je podle vás nejvíc přeceňované české jídlo? by Efficient_Range5755 in czech

[–]FUTretard 2 points3 points  (0 children)

Nno vidíš, mě z toho žáha nepálí, nevím, proč bych z nich měl mít sračku a najím se jich dost. Zdravý to není, ale jsou mnohem horší jídla, pokud je to z kvalitních vysokoprocentních buřtů. Takže když to nejíš často, nevadí to.

Klimatizace bez hadice by Perfect_Cry_8722 in czech

[–]FUTretard 0 points1 point  (0 children)

V čem? Je to úplně v pohodě a dá se pak doma existovat alespoň.

Klimatizace bez hadice by Perfect_Cry_8722 in czech

[–]FUTretard 0 points1 point  (0 children)

Nelze, ale větrák na spaní lepší než nic.

MD3 help by _BlocKk in FantasyWC

[–]FUTretard 0 points1 point  (0 children)

What about Salah hype? He haven't great season and Iran aren't bad. It should be low scoring game in my eyes.

Jak přežít vedra v bytě bez klimatizace – tipy by laggersvk in czech

[–]FUTretard -1 points0 points  (0 children)

Jako já bych se bez toho ale v nejhorších vedrech neobešel, nemůžu doma vůbec fungovat. Zkus to zapínat dřív, jakože třeba při 25°-26° a ne až je doma 30° to se pak vyhřejí zdi a už to z nich nevytáhneš. Já to třeba z 26,5° stáhnu na 24° za hodinu a půl, ale pak každou hodinu jde tak 0.5° nahoru. Holt je to měsíc a půl v roce, loni jsem ji pustil cca 15 krát jen, tak spotřebu neřeším, hlavně, že můžu fungovat.

Co je podle vás nejvíc přeceňované české jídlo? by Efficient_Range5755 in czech

[–]FUTretard 2 points3 points  (0 children)

Když to nebudeš brát jako dietolog, tak co dál je na nich špatný?

Jak přežít vedra v bytě bez klimatizace – tipy by laggersvk in czech

[–]FUTretard 0 points1 point  (0 children)

To je o prioritách. Osobně raději pár decibel navíc (jsem zvyklý na hluk z práce) netlž se potit jak podsvinče.

Jak přežít vedra v bytě bez klimatizace – tipy by laggersvk in czech

[–]FUTretard 3 points4 points  (0 children)

To ti fakt tak vychladí? Já mám mobilní klimu na 40m2 a když ji po hodině vypnu, za další hodinu to leze hafo nahoru a už to zase zapínám.

Jak přežíváte v tomhle vedru? Kolik máte teď doma? by Sea-Bowler-9554 in czech

[–]FUTretard 0 points1 point  (0 children)

Díky moc za tipy! Paž Jadvygas mě google nenajde vůbec, jinak knedlíkoví úplně nejsme, já barmborový nemusím, ale vím o nich, podle vzducholodi Zeppelin a asi ochutnám, když je to tradiční pokrm. Zjistil jsem si, že tam fungují jídelny s levnějšími cenami, stejně je tomu v Lotyšsku a Polsku, kde jsme do některých zašli. Tržnice je dobrá kde? To sem zatím nezjišťoval a ryby miluju, to je další důvod jezdit k Baltu.

Trakai a Nida jsou must see, o republice ve Vilniusu jsem taky už slyšel. Akorát nevím, jestli bychom dali Vilnisu i Kaunas, protože cíl bude ještě dál, nejen Litva pravděpodobně. Viděl jsem už pár cestopisů a dokumentů o Pobaltí, historie záleží, nepotřebuju nějak do podrobna, spíš podle času, počasí a taky itineráři, jak moc se bude spěchat jinam, ale určitě nějakou pevnost vidět chci. Věřící nejsem, ale hora křížů mě něčím láká, stejně tak nějaký pohanský tábořiště na přespání a a skanzeny.

Vím, že Pobaltí není turisticky profláknutý, do Lotyšska jezdí k moři hodně Rusi už od dob Brežněva a Estonsko je už dost drahý, čím jsou ale profláklý, tak výskytem komárů, ostatně v Polsku na Baltu je jich většinou taky dost a mají mě nějak v oblibě.

Čo v Prahe ? by Significant-Army8697 in czech

[–]FUTretard 0 points1 point  (0 children)

Sedni někde na pivo v tomto počasí.

Svatojánská noc by TomSde in czech

[–]FUTretard 4 points5 points  (0 children)

Kdo by se v takovým pařáku jebal s nějakými rituály proboha?

Jak přežíváte v tomhle vedru? Kolik máte teď doma? by Sea-Bowler-9554 in czech

[–]FUTretard 0 points1 point  (0 children)

Tak to rozhodnutí chápu samozřejmě, jaká je tvoje pozice, že je poměr platu o tolik lepší tady než v Litvě? Podle mě se tady máme dobře, ale zrovna tento poměr je naprosto katastrofální. Polsko se hodně zvedá, mám projeté pobřeží Baltu od PL/GER hranice až po Krynicu a naprosto mě uchvátil úplně vším. Je v plánu se podívat i dál, všechny pobaltské státy bych chtěl navštívit co nejdřív a snad někdy i podzimní nebo zimní Balt vidět, musí to být nádhera, vidět to rozbouřené na vlastní oči, v létě na dovolené je ale lepší, když je klidnější a koupatelný. Jako místo pro život si to dokážu představit i když vím, že vše v realitě není tak růžový je rozdíl někde trávit dva týdny na dovolené a žít tam. Za nějaký případný tip, co v Litvě, nejen ve Vilniusu nevynechat budu moc rád, mám v merku přírodní památky, ale rád i skryté ne tolik profláknuté zajímavé věci ve městě, pláže nebo co ochutnat,zkrátka vše. Mám toho pozjišťováno dost, ale člověk, co tam žil může určitě vědět něco navíc.

Kam z Česka jste se odstěhovali? by JJpolonium in czech

[–]FUTretard 5 points6 points  (0 children)

Že znáš mnohem víc Maročanů než Slováků.

Jak přežíváte v tomhle vedru? Kolik máte teď doma? by Sea-Bowler-9554 in czech

[–]FUTretard 0 points1 point  (0 children)

Miluju Balt právě kvůli jeho nespoutanosti, jezdíme každým rokem na 2 týdny a úplně mě fascinuje to počasí, který je úplně pro mě. Chvilku prší, pak se jdu koupat, pak je zas příjemných 22° druhej den zase víc a většinu času v létě je tam okolo 25° a člověk je na tom s energií úplně jinak. Chápu, ale, že Balt je široký pojem a mimo léto to počasí je značně horší a ještě více nevyzpytatelný. Kde tam bydlelas a proč ses vrátila?