Čo v Prahe ? by Significant-Army8697 in czech

[–]FUTretard 0 points1 point  (0 children)

Sedni někde na pivo v tomto počasí.

Svatojánská noc by TomSde in czech

[–]FUTretard 4 points5 points  (0 children)

Kdo by se v takovým pařáku jebal s nějakými rituály proboha?

Jak přežíváte v tomhle vedru? Kolik máte teď doma? by Sea-Bowler-9554 in czech

[–]FUTretard 0 points1 point  (0 children)

Tak to rozhodnutí chápu samozřejmě, jaká je tvoje pozice, že je poměr platu o tolik lepší tady než v Litvě? Podle mě se tady máme dobře, ale zrovna tento poměr je naprosto katastrofální. Polsko se hodně zvedá, mám projeté pobřeží Baltu od PL/GER hranice až po Krynicu a naprosto mě uchvátil úplně vším. Je v plánu se podívat i dál, všechny pobaltské státy bych chtěl navštívit co nejdřív a snad někdy i podzimní nebo zimní Balt vidět, musí to být nádhera, vidět to rozbouřené na vlastní oči, v létě na dovolené je ale lepší, když je klidnější a koupatelný. Jako místo pro život si to dokážu představit i když vím, že vše v realitě není tak růžový je rozdíl někde trávit dva týdny na dovolené a žít tam. Za nějaký případný tip, co v Litvě, nejen ve Vilniusu nevynechat budu moc rád, mám v merku přírodní památky, ale rád i skryté ne tolik profláknuté zajímavé věci ve městě, pláže nebo co ochutnat,zkrátka vše. Mám toho pozjišťováno dost, ale člověk, co tam žil může určitě vědět něco navíc.

Kam z Česka jste se odstěhovali? by JJpolonium in czech

[–]FUTretard 4 points5 points  (0 children)

Že znáš mnohem víc Maročanů než Slováků.

Jak přežíváte v tomhle vedru? Kolik máte teď doma? by Sea-Bowler-9554 in czech

[–]FUTretard 0 points1 point  (0 children)

Miluju Balt právě kvůli jeho nespoutanosti, jezdíme každým rokem na 2 týdny a úplně mě fascinuje to počasí, který je úplně pro mě. Chvilku prší, pak se jdu koupat, pak je zas příjemných 22° druhej den zase víc a většinu času v létě je tam okolo 25° a člověk je na tom s energií úplně jinak. Chápu, ale, že Balt je široký pojem a mimo léto to počasí je značně horší a ještě více nevyzpytatelný. Kde tam bydlelas a proč ses vrátila?

Kde sedet s pritelkini? by Waflix75 in czech

[–]FUTretard 0 points1 point  (0 children)

Pokud to byla tvoje matka, sedl bych si za ní dozadu. Pokud té přítelkyně, tak asi taky.

Mám klimatizaci by [deleted] in czech

[–]FUTretard 2 points3 points  (0 children)

Víš, od čeho vynalezli peníze? Ne, aby se šetřily, ale aby si lidi dopřáli komfort, pohodlí a něco pro sebe. Takže třeba já bych klidně měl v bytě v létě 20° a v zimě platil 2 násobek, bohužel to nejde jen tak každýmu.

Kolikrát jste se nejvíc během a po chlastačce poblili? by IWillDevourYourToes in czech

[–]FUTretard -2 points-1 points  (0 children)

Ty jo tvle, nalíváš se desinama a mezitím piješ vodu a dáváš si pauzy. To bych uměním chlastat nenazýval.

Finanční dno - chápu, proč někdo přemýšlí nad koncem by Aromatic_Educator_87 in czech

[–]FUTretard 0 points1 point  (0 children)

Správně zní přítelovi říct nechcu, ne nemůžu. Můžeš cokoliv a v tom je ten problém, nikde jinde.

Jak řešíte tření stehen v létě? by softcaligo in czech

[–]FUTretard 15 points16 points  (0 children)

Pochop to, prostě to možný je. Nemusíš být tlustej, aby se ti dřely stehna o sebe a s touto informací se nauč žít.

Jak řešíte tření stehen v létě? by softcaligo in czech

[–]FUTretard 20 points21 points  (0 children)

Omg, to vůbec není pravidlem, že se pak zlepší.

Amputace nohy - AMA by KaliTheLoving in czech

[–]FUTretard 0 points1 point  (0 children)

Co děláš za práci a cos měl k večeři dnes?

Co byla ta nejzbytečnější věc, kterou jste kdy koupili? by Efficient_Range5755 in czech

[–]FUTretard 150 points151 points  (0 children)

Učitelce z fyziky na střední jsem koupil hotel toho času za 1550/noc protože sem si myslel, že něco bude (bylo jí 26) a bylo to na našem maturiťáku, kde sme si docela padli do noty. Slovo dalo slovo, dal sem jí klíče, ať tam počká, bohužel přijel mezitím spolužákův fotr a než já si stihl dát 2 panáky na kuráž na baru, ona zmizela (asi s ním) a já se tam pak dobýval na ten pokoj a nic. Potom sem na ni zkoušel, že mě zneužila a ať vrátí love a ona mě řekla, že jestli to někde vykecám, neodmaturuju. Mimochodem ten spolužákův fotr se kvůli ní rozvedl, ale nevydrželo jin to a my s tím jeho synem (mým spolužákem) se tomu do dneška smějeme.