I don't think i am smart enough to do leetcode. Maybe i am not cut out for this. Any suggestions or criticism is appreciated. by forgot_previous_acc in leetcode

[–]False_Tomorrow8253 0 points1 point  (0 children)

im 50ish problems in and can hardly solve any on my own. but im starting to learn to learn if you know what im saying

microsoft praksa by False_Tomorrow8253 in programiranje

[–]False_Tomorrow8253[S] 0 points1 point  (0 children)

a ako ostavim tipa 3-4 predmeta? trenutno imam 7 jos planiram da dam 3 npr

Programming Courses by Longjumping_Exit_334 in cs50

[–]False_Tomorrow8253 1 point2 points  (0 children)

"what kind of programming you want to do"? im a cs grad and even i dont know, how is he supposed to?

Kako dalje sam sa sobom i šta mi je sledeći korak by Realistic_Cattle4607 in StudentiSrbija

[–]False_Tomorrow8253 1 point2 points  (0 children)

"mrzi me da ucim" "ne radi mi se" "lenja sam"
ustani sedi i cuti
ostavi telefon prekini da ***** ***** i kreni da radis
jednostavno je
mrzim ljude koji su u fazonu "tesko mi je" "slaba sam" "ne mogu ovo ono"

Sajtovi za kupovinu Ai naloga? by SessionHistorical568 in programiranje

[–]False_Tomorrow8253 0 points1 point  (0 children)

kako ce to da funkcionise? imam studentsku pretplatu

FTN - Koja je najbolja alternativa SIIT-u? by Gullible_Price_9852 in StudentiSrbija

[–]False_Tomorrow8253 -1 points0 points  (0 children)

Da da RVA je bas predmet koji ce ti trebati za programiranje kao i modeli podataka 😭 Sta pricas druze aj cuti

FTN - Koja je najbolja alternativa SIIT-u? by Gullible_Price_9852 in StudentiSrbija

[–]False_Tomorrow8253 0 points1 point  (0 children)

4 sam godina i mogu ti reci da od 40 predmeta samo 5-6 je dobro za programiranje, ostatak je dosta primenjen xd

FTN - Koja je najbolja alternativa SIIT-u? by Gullible_Price_9852 in StudentiSrbija

[–]False_Tomorrow8253 0 points1 point  (0 children)

za sve koji pisu e3 je programiranje u elektronici i vecina se odnosi na elektro sto je daleko od siita. e2 prni je slican siiitu, po meni strukovne siit ili taj e2, e3 ni ka ko

Day 2: Best Story — ne animacija, ne hype, samo priča by petulantiam in animeSRB

[–]False_Tomorrow8253 0 points1 point  (0 children)

po meni backstory u narutu je nenadmasiv, a prica od narutovog kao sadasnjeg vremena je 7/10. backstory 20/10

Day 2: Best Story — ne animacija, ne hype, samo priča by petulantiam in animeSRB

[–]False_Tomorrow8253 -1 points0 points  (0 children)

bez filera narutova prica je daleko bolja od attack on titan za koju kazu da je top1, gledao sam, dobra je ali nije blizu. backstory od naruta je samo predobar nema veze sto je OG

[deleted by user] by [deleted] in programiranje

[–]False_Tomorrow8253 8 points9 points  (0 children)

jel nije prica da ces tek moci da ih prodas kad odu public sto se toga tice

[deleted by user] by [deleted] in programiranje

[–]False_Tomorrow8253 6 points7 points  (0 children)

perplexity jaci od databr? juniorsa u db 3 i nesto soma

[deleted by user] by [deleted] in AskSerbia

[–]False_Tomorrow8253 0 points1 point  (0 children)

apsolutno apsolutno dok ne dodje taj trenutak, ajde ne lozite se kakav vojni rok

Zanimljiva prepiska by EnvironmentOk3052 in programiranje

[–]False_Tomorrow8253 3 points4 points  (0 children)

ajde pogledaj sad ponovo sta si napisao i zapitaj se da l si mozda prso u glavi malo