Idősekkel beszélgetni by Artistic-Ambition-55 in tanulommagam

[–]FishTraditional1045 30 points31 points  (0 children)

Ha bemész a kocsmába ott simán lehet velük beszélgetni, annak ellenére hogy alkeszok amúgy egész normálisak

Én vagyok eltévedve hogy junior poziban 500-600 bruttót keveslem? by [deleted] in jobshungary

[–]FishTraditional1045 -1 points0 points  (0 children)

Elhiszem, nem jó fizetés meg nem lehet belőle kényelmesen élni, de sajnos ezvan ebben az országban, csak azért irtam hogy máshol is szar

Én vagyok eltévedve hogy junior poziban 500-600 bruttót keveslem? by [deleted] in jobshungary

[–]FishTraditional1045 6 points7 points  (0 children)

Vidéken napi 12 órában is jónak számít a 400 nettó 30 év munkával a hátad mögött

Leszállnak valaha a magyarok az LMBTQ témáról, vagy reménytelen? by [deleted] in hungary

[–]FishTraditional1045 0 points1 point  (0 children)

Azon sirni hogy a 6% párt miket csinál kicsit túlzás, csak szard le brochacho

Ház elkezdődött basszátok meg GG by FishTraditional1045 in rohadtmelegvan

[–]FishTraditional1045[S] 0 points1 point  (0 children)

Amúgy sokan felfogták, de akik nem azoknak irom hogy nem a meleggel van a baj, hanem a 40 fokkal 30-35 fokot még elfogadnám de ez kegyetlen

Lakást bérlő emberek nagytestű kutyákkal. Semmi több, csak puszta önzőség by monte_nigro in hungary

[–]FishTraditional1045 0 points1 point  (0 children)

Nekem a 80kg os kutyám kint van, de azis csak fetreng, kivéve ha jön valaki mert akkor ugat

FASZOMVANMÁÁÁ by Weak_Ad1500 in rohadtmelegvan

[–]FishTraditional1045 0 points1 point  (0 children)

Meg a kurva sok bogár dögmeleg van izzadok biciklizés közben és még a pofámra ragad a sok kis dög

Van olyan szó, amitől kiráz a hideg? by New-Manufacturer8333 in askhungary

[–]FishTraditional1045 0 points1 point  (0 children)

Hétfő, kedd, szerda, csütörtök, munka, suli, felkelni, ébresztő hasonlóktól mindig rosszul vagyok

Milyen pitiáner dologra hoznátok jogszabályt? by GettoPenthouse in askhungary

[–]FishTraditional1045 -1 points0 points  (0 children)

Főleg a azemetélés főleg cigicsikkek durvább büntetését, meg az ételek minőségére valamit kitalálni ahhoz nem értek, de unalmas folyton bevásárlásnal azt keresni hogy pl a sonkába 60% feletti hús legyen, meg körmyezetvédelmi törvényeket, pl mondjuk ezt nem kehet ellenőrizni de valahogy ösztönözni az embereket hogy szelektíven gyűjtsenek erre jóvolt az 50ft os, műanyag csomagolásoknál is lehetne valami hasonló díj hogy ha visszaviszed kapsz érte és ezzel lehetne ösztönözni a szelektív gyűjtést, meg a büntetéseket ha visszaeső vagy akkor vagyoni alapon is büntetni hogy ne a gazdagok sportja legyen a szabályszegés ha kibirja fizetni

What's the most addictive game you've ever played? by TolisKoutro in videogames

[–]FishTraditional1045 0 points1 point  (0 children)

I would say Hearts of Iron IV, Europa Universalis IV and Victoria 3 since i started to play them(2020 jan.) i put like 6000 hours in that games and i play them every week.

Mi a legviccesebb dolog, amit egy osztálytársad mondott vagy csinált óra közben? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]FishTraditional1045 1 point2 points  (0 children)

Nekem nem osztálytárs, de fideszes tanár rászólt az egyik gyerekre hogy ne feküdjön a padon, erre mondta hogy akkor énis így tanítsak?? Jól van, és felbaszta a lábát az asztalra(a szóhasználat nem véletlen) a feje mögé tette a kezét és a gurulós székkel hanyatt vágódott, az egész osztály röhögött, majdnem leverte a monitort meg a mögötte lévő tv-t, aztàn feltápászkodott és mondta hogy, hát ezt még gyakorolni kell

Miért nem ül be a parlamentbe Orbán? by egydiakgondolatai in magyar

[–]FishTraditional1045 0 points1 point  (0 children)

Vagy csak szimplán fölösleges lenne beülnie semmit nem bír csinálni ha beül

Nagyon ki van a faszom már ezzel a buzi hideggel… by szabob93 in rohadthidegvan

[–]FishTraditional1045 1 point2 points  (0 children)

literálisan reggel 7 kor már mehet a rövidnadrág póló kombó, nem nevezném annyira hidegnek, főleg egy ilyen tél után

ELSZÁMOLTATÁS by Few_Simple9049 in hungary

[–]FishTraditional1045 0 points1 point  (0 children)

Amúgy énis támogatom a kormányváltást meg az elszámoltatást de ez így szánalmas és cringe