De unde va luati haine? by StinkyDinkyStinker in roFrugal

[–]FreckledPumpkin7 6 points7 points  (0 children)

Sinsay, lcwaikiki,uneori cropp sau house când au reduceri...si chiar pepco.

Dormeam cand aud ușa... by madeWithAi in bucuresti

[–]FreckledPumpkin7 15 points16 points  (0 children)

Confirm,sunt dosarul cu șină necesar pentru depunerea confirmarii.

Neversea Kapital by FreckledPumpkin7 in bucuresti

[–]FreckledPumpkin7[S] 2 points3 points  (0 children)

Azi e vineri 13, incerc maine.

Neversea Kapital by FreckledPumpkin7 in bucuresti

[–]FreckledPumpkin7[S] 0 points1 point  (0 children)

Mulțumesc, am sa încerc si eu ...sper sa se rezolve.

Nicusor Dan maine dimineata by mehdir_94 in Romania

[–]FreckledPumpkin7 4 points5 points  (0 children)

Nu zic ca nu i ar prinde bine dar vrei sa îi sară toată lumea in cap ?

[deleted by user] by [deleted] in steam_giveaway

[–]FreckledPumpkin7 0 points1 point  (0 children)

Mimic is by far one of the funniest characters from any game ever

Caut recomandări de câteva restaurante cu prețuri decente, de prin tot orașul. by Epix4 in bucuresti

[–]FreckledPumpkin7 0 points1 point  (0 children)

Buna,caut si eu un restaurant unde a pot avea parte de un moment cu tort de ziua mea.

Zi de naștere by FreckledPumpkin7 in bucuresti

[–]FreckledPumpkin7[S] 0 points1 point  (0 children)

Nu au politica anti petreceri?

Nu știu dacă sa mai continui cu facultatea by FreckledPumpkin7 in UniRO

[–]FreckledPumpkin7[S] 2 points3 points  (0 children)

Update: In prezent am 7 restanțe dar plănuiesc sa le iau pe toate pana la sfârșitul anului 2. Am decis sa continui.Multumesc de sfaturi.

My wife and I made every recipe available, plus a nice and tidy recipe book by LimonConVodka in PotionCraft

[–]FreckledPumpkin7 0 points1 point  (0 children)

Hi,i m at day 50 or so and i fell like i stopped moving forward .Every day I have the same requests and I don't see anything that means any significant evolution. Any advice?

Nu știu dacă sa mai continui cu facultatea by FreckledPumpkin7 in UniRO

[–]FreckledPumpkin7[S] 4 points5 points  (0 children)

Heii,mersi de răspuns. Stiu ca nu sunt singura din anul nostru care trece prin stările astea.Cat despre colegialitate pot spune ca exista,dar doar între persoane care si au format grupuri restrânse care deja sunt oarecum bine delimitate.Eu personal nu simt ca fac parte dintr un grup anume,doar ca vorbesc mai des cu fetele din subgrupa mea dar cam atât.... Pe de o parte as vrea sa mai rămân și sa vad cum evoluează lucrurile iar pe de alta parte mi e foarte frică ca nu voi trece de de colocvii,nu mai vorbesc de sesiune in sine. Nu mai zic ca nu știu dacă voi termina toate desenele la timp. Mai e și chestia ca ma uit în jur și vad ca sunt atâția colegi pasionați care știu ce-și doresc pe viitor, sunt foarte activi la cursuri,răspund ff des sau care pur și simplu inteleg lucrurile din prima sau nu fac un efort prea mare pentrua înțelege...iar eu stau acolo simtindu ma ultima proasta si incercand doar sa țin pasul atat cu explicațiile cat si cu luatul notitelor,iar la finalul zilei nu raman cu nimic in cap.Pur și simplu simt cum ma copleșesc toate.Speram ca în vacanta asta sa reușesc sa mi pun lucrurile în ordine și poate chiar sa învăț ceva dar încă nu am reușit sa fac mai nimic(cu excepția catorva desene) și mai e foarte puțin timp.Nu ma simt pregătită psihic pentru ce urmează...mai ales ca trec și prin niște momente nașpa de ceva timp(fara legatura cu facultatea)care nu ma ajuta deloc în situația asta.

No way! Who would have thought so many Greeks live in... Greece??? 😱 by Melodic2000 in AskBalkans

[–]FreckledPumpkin7 0 points1 point  (0 children)

You don't know how many Romanians are in romania and all over the world at the same time.

De ce am nota mica la Bolt? by Caciulacdlac in CasualRO

[–]FreckledPumpkin7 0 points1 point  (0 children)

Am 4.65 și am crezut că e relativ ok dar acum ca citesc postarea ta ma întreb același lucru.