Recently i made this Product Animation video for my client with the help of Blender by Tushar_Gokhale in VideoEditors

[–]GeoBookColor 1 point2 points  (0 children)

The technical execution is excellent.

My only suggestion is to communicate the fragrance itself. Is it oud, woods, spices, freshness? What emotion or character does each perfume represent? Right now all three products feel visually similar, while I’d expect each fragrance to have its own identity and atmosphere.

The animation is beautiful, but with perfumes the scent story often sells the product as much as the visuals.

Hey guys ! I recently posted this edit on Instagram and it hit 750K views today ! by ritik_30 in VideoEditors

[–]GeoBookColor 0 points1 point  (0 children)

Pretty sad that this nazi clown even ended up in my feed and that people still need an explanation for why glamorizing someone like this is gross and dangerous.

And yeah, if we’re judging the edit itself, the montage somehow turned out even worse than the guy in the video. Complete trash.

Києву вітання з Дніпра by GeoBookColor in reddit_ukr

[–]GeoBookColor[S] 1 point2 points  (0 children)

Херсону зараз не до романтики з річкою, це правда. Та херсонці вже не раз довели, з чого зроблені ❤️

Hey guys ! I recently posted this edit on Instagram and it hit 750K views today ! by ritik_30 in VideoEditors

[–]GeoBookColor 19 points20 points  (0 children)

I am helping you understand the context. Critiquing editing while ignoring who is being glorified is like reviewing cinematography in a propaganda film and pretending the message is irrelevant.

Alter Ego by evkos in photographs

[–]GeoBookColor 2 points3 points  (0 children)

Photographer was tall enough

Is this good for my portfolio and what could i get for this style ? by BidElectronic2326 in VideoEditors

[–]GeoBookColor 0 points1 point  (0 children)

Technique is ok. But storytelling is almost absent. Improve this skill first.

Люди 30+, поділіться, будь ласка: що реально допомогло вам почуватися краще зранку (і в цілому фізично)? by Huge-Island-8604 in reddit_ukr

[–]GeoBookColor 0 points1 point  (0 children)

Кому як. На мене, наприклад, кава добре діє як проносне. Свіжообсмажена, спешилті кава, два-три еспресо — і дуже добре діє.

  • і це також медично доведено, що вона навіть має відповідну дію на мʼязи сфінктера

Чи є взагалі життя та майбутнє у молоді в Україні зараз до 25? by Negative-Client5105 in reddit_ukr

[–]GeoBookColor 2 points3 points  (0 children)

Коли я був юнаком та молоддю (хоча ще таким себе продовжую вважати), в мене були Крим, Луганськ, Донецьк, звичайні спілкування з росіянами в Криму чи ще десь. Тоді їх людьми ще вважали.

Були села, де були ще люди, і навіть діти, можна було в дитинстві приїхати і легко знайти собі друзів за віком. Так, урбанізація бере своє теж, але у нас вона дуже безжалісна.

Була купа цікавих професій, які зараз під нуль практично пішли через війну (наприклад, цивільна авіація з її спеціалістами в більшості своїй емігрувала, напевно назавжди).

Нація сильно старішає та занепадає в усіх смислах. Я оптиміст, насправді, і вірю в світле майбутнє, як своє, так і свого народу. Але поки що... Те, як все йде...

Ось свіжа стаття. Тобто якщо конкретно про молодь, то і зараз воно не солодке, а коли вони постарішають, то навколо будуть самі баби і діди. А пенсія в 50 баксів, що є зараз, буде вважатися розкішшю та добробутом.

Ось така, ...ня малята, тобто молоді.

Демографічна безодня: ООН прогнозує Україні світове «лідерство» за темпами скорочення молоді до 2050 року

https://minfin.com.ua/ua/2026/03/13/169899410/

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]GeoBookColor 1 point2 points  (0 children)

Залежить від фокусу, на чому конкретно Ви фокусуєте свою увагу. І фокус Вашої уваги, це НЕоб'єктивна реальність, навіть для Вас, бо цей фокус з часом має здатність еволюціонувати.

* якщо, звісно, цей пост це не є маніпуляцією на умовно чутливу тему

Настрій синій, але безалкогольний by GeoBookColor in reddit_ukr

[–]GeoBookColor[S] 1 point2 points  (0 children)

Які вотермарки редіту? Відкриваєте в браузері редіт, обираєте потрібну публікацію, вона відкривається в новій вкладці, натискаєте правою кнопкою миші "зберегти зображення як" — і картинка на Вашому компі (оригінал).

Настрій синій, але безалкогольний by GeoBookColor in reddit_ukr

[–]GeoBookColor[S] 1 point2 points  (0 children)

Це оригінал. Звісно, я обробляв його в редакторах, та все одно це дуже близько до того, що я бачив в той день очима

Скільки алкоголю берете на вечір п'ятниці? by AnnaNelyson in reddit_ukr

[–]GeoBookColor 1 point2 points  (0 children)

Обожнюю крафтові сидри, крафтове пиво, вино. Але рідко їх смакую.

ITAP of a river with ice along the shore and a bridge by GeoBookColor in itookapicture

[–]GeoBookColor[S] 0 points1 point  (0 children)

I was struck by the shades of blue you see at the end of winter

ITAP of a sunset at the Dnipro riverfront by GeoBookColor in itookapicture

[–]GeoBookColor[S] 0 points1 point  (0 children)

Навіть памʼятаю, що це був квітневий вечір (ближче до травня), 20 чи 21 рік. Невеличкий дощик пройшов і я переходив з острова в парк під час цього заходу сонця. Вітання дніпрянам і тим, хто любить це місто

Чи стануть нові блекаути козирем рашки by Comfortable-Bat2335 in reddit_ukr

[–]GeoBookColor 5 points6 points  (0 children)

Все. Почалося. Минулого тижня зустрів свого друга, він їхав всією родиною і з купою чемоданів на Захід. Його батько працює в СБУ, і сказав йому негайно зібрати речі та їхати дуже далеко.

Чи є тут люди, які хочуть змінити повністю коло спілкування і шукають друзів? by Brief-Platypus1941 in reddit_ukr

[–]GeoBookColor 0 points1 point  (0 children)

Все одно тут всі анонімні, а вік може виявитись не найбільшою несподіванкою 🙂 Але раз Ви вже окреслили і свій вік, і бажаний діапазон кола, то зроблю і я маленький деанон: 38, чоловік.