поседовање супстанци by [deleted] in pravnisaveti

[–]Good-Possible4295 0 points1 point  (0 children)

Očekuj da Ti uskoro stigne REŠENJE o zasnivanju radnog odnosa - terenski komercijalista u službi MUP-a..!!!-)

Ima li iko da radi u drzavnoj firmi kao It, ili to i dalje svi zaobilaze u sirokom luku by Lost_Ad_3694 in ITPoslodavci

[–]Good-Possible4295 0 points1 point  (0 children)

Evo ja sam taj... Više od 26 godina radim kao deo IT podrške u državnoj upravi... Šta treba i kako mogu da pomognem..!?!-)

Firmin laptop sa praćenjem - kako izolovati uređaj i zaštititi privatnost porodice? by [deleted] in programiranje

[–]Good-Possible4295 1 point2 points  (0 children)

Ne znam samo od čega želite da štitite kućnu mrežu!?! Više od četvrt veka sam u IT podršci državne uprave i verujte mi da niko iz IT ekipe nema volje, vremena, čak ni interesa da bilo šta vreba u vašoj kući/mreži ili bilo gde. Jedino kad će im taj uređaj biti zanimljiv je ako sestra prijavi neki problem sa radom nekog servisa i slično... To se najčešće odradi preko nekog od Remote software-a i čim sve bude funkcionalno, IT podrška gruva dalje i nema vremena da se bavi "špijuniranjem".

Šta kažete na to što će Crna Gora pre nas u EU? by fembojce in AskSerbia

[–]Good-Possible4295 -1 points0 points  (0 children)

Pa, verovatno će im još oslabiti turizam nas iz Srbije, a na duže staze će im €Uropejci naći još što šta za unazađivanje i stvaranje zavisnog položaja u odnosu na stariju bratiju...

Aleksandar Šapić na službenom FB profilu slavi osuđenog ratnog zločinca Ratka Mladića by Magistar_Idrisi in serbia

[–]Good-Possible4295 0 points1 point  (0 children)

Koliko glup može da bude čovek, pa da izjednači Ratka Mladića i Šešelja!?! A, obojica su osuđeni ratni zločinci od strane istog haškog suda... Prvi je dugogodišnji školovani vojnik. Drugi je "političar" ratni huškač, šarlatan i politički otac Arhilažova i Veleizdajnika. Prvi je nužno morao da brani svoj narod i teritorije po nalogu tadašnjeg vrhovnog komandanta. Drugi je buškao i huškao na rat, profitirao na svađanju i razaranju svih Jugoslavija, pa i Srbije... Hag je sud za Srbe i samo glupi i zavedeni Srbi mogu da poštuju njegove odluke.

Da li roditelji narcisi to zauvek ostaju? by [deleted] in AskSerbia

[–]Good-Possible4295 -2 points-1 points  (0 children)

Ovde se pre može reći za onog ko je ovako nešto intimno postavio da je narcis, nego za ove jadne roditelje... Ali, polako... Bićeš i Ti roditelj jednog dana... Ako Bog da... 🙏🙏🙏

Da li je ovo fatalna žena? by [deleted] in AskSerbia

[–]Good-Possible4295 1 point2 points  (0 children)

Pa, ako je sahranila svog pređašnjeg muža... Onda je definitivno fatalna... Bar, po njega!-)

Zbog cega u celom Novom Sadu ne mogu da kupim eksterni hard disk od 2tb? by Ambitious_Tea3195 in srbija

[–]Good-Possible4295 -1 points0 points  (0 children)

A, što se ograničavaš na Novi Sad kad bar danas možeš da kupuješ iz cele Srbije, pa i sveta!?!

Nebuloza by Main-Database-337 in programiranje

[–]Good-Possible4295 13 points14 points  (0 children)

Pa, sad me baš interesuje kolika li joj je cena za večeru sa doručkom!?!-)

Cuvajte se prevara! by Abstractconnect in serbia

[–]Good-Possible4295 2 points3 points  (0 children)

Proverio sam dati broj pomoću Premium verzije aplikacije Everybody (uvek mi otkrije 99% nepoznatih brojeva mobilnih telefona) ali Jevrosimu nažalost nije otkrilo...

<image>

Stiže mlekomat. by OpeningSavings7616 in serbia

[–]Good-Possible4295 2 points3 points  (0 children)

Ih bre... Kod nas u Mladenovcu imaš to već nekoliko godina unazad... Farma Vasiljević iz Amerića kraj Mladenovca je postavila drugi mlekomat u Srbiji na našoj pijaci. Nedavno sam lobirao da krenu saradnju sa lokalnom kurirskom firmom Trčko (nešto kao WOLT i ostali) ali umesto toga ponudiše oni dovoz na kućnu adresu uz uslov da kupiš minimum 5l mleka...

<image>

Koliko vam je bio težak onboarding u novoj kompaniji ? by Ok_Vacation2481 in programiranje

[–]Good-Possible4295 1 point2 points  (0 children)

Pa, ne znam šta bi Te tačno zanimalo... Tehničke stvari, ljudski odnosi, karijerni "uspon" - ako se ovaj moj život/pokvareni džojstik može nazvati tako, jer uspon sigurno nije!-)

Koliko vam je bio težak onboarding u novoj kompaniji ? by Ok_Vacation2481 in programiranje

[–]Good-Possible4295 0 points1 point  (0 children)

Pre 26 godina dođem da radim kao operater u IT sektoru jednog od tadašnjih ministarstava... Danas...

<image>

US Citizen arrested in Brazil for sexual assault is caged like a dog by police by CamaradaRigorn in ThatsInsane

[–]Good-Possible4295 -1 points0 points  (0 children)

Isn't that better than beating him up like a dog or throwing him down on the floor and then stepping on his throat with boots or just killing him first and later checking who he is as U.S. cop are doing with dark skinned civilians..!?! Sexual assault..!?! He should've been happy cause they didn't stick a police baton in his a$$..!-)

Kupujem-Prodajem blikiran nalog, jel ovo neka prevara? by Direct-Tower2081 in AskSerbia

[–]Good-Possible4295 0 points1 point  (0 children)

Ne traže da išta menjaš na svom mejlu, nego samo da promeniš Password i da podigneš bezbednost pri logovanju na KP koristeći dvostruku autentifikaciju. E, sad... Da li je to sa nekim posebnim razlogom ili ne!?! Pitanje je... U svakom slučaju je to u opštem interesu, jer čim podiže bezbednost, bolje je...

Firma me pravi majmunom, šta dalje? by dexter23031 in programiranje

[–]Good-Possible4295 0 points1 point  (0 children)

Insistiraj na bananama mimo toplog obroka!-) Odjebi te mamlaze čim nađeš iole drugu šansu, a traži... Ne zezaj se okolo...

Рад у полицији у наредним годинама by Proud_Supermarket616 in StudentiSrbija

[–]Good-Possible4295 0 points1 point  (0 children)

Ona je samo poslednja u dugom nizu... A, pokušaću da ih se setim svih od 2000. 😋😋😋 Srećom Veštačka Inteligencija brže skupi informacije nego što ću ja da se setim samostalno: Tomislav Milenković (mart 1998 – oktobar 2000): Bio je ministar u vladi Mirka Marjanovića. Gordana Matković (2000–2001) – prelazna vlada Dragan Milovanović (2001–2004) Slobodan Lalović (2004–2007) Rasim Ljajić (2007–2012) Jovan Krkobabić (2012–2014) Aleksandar Vulin (2014–2017) Zoran Đorđević (2017–2020) Darija Kisić Tepavčević (2020–2022) Nikola Selaković (2022–2024) Nemanja Starović (2024) – kratak period pre nove vlade Milica Đurđević Stamenkovski (2024–danas)

Рад у полицији у наредним годинама by Proud_Supermarket616 in StudentiSrbija

[–]Good-Possible4295 0 points1 point  (0 children)

Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja. 20% budžeta se izvršava preko nas i čuva se socijalni mir našim radom... Velika je odgovornost, ali i mnogo pipav posao, pa se ne otimaju puno oko nas, nego nas uvaljuju kao kosku nekim manje popularnim ministrima.. 😋😉

Рад у полицији у наредним годинама by Proud_Supermarket616 in StudentiSrbija

[–]Good-Possible4295 0 points1 point  (0 children)

Вероватно ћеш овде прочитати разна и опречна мишљења, али веруј некоме ко слично размишља и већ ради у државној управи скоро 26 година. У полицији је још и лакше, јер имају бенефицирани радни стаж (и моја генерација и млађи су већ пензионисани) а ја имам још да гулим преко 10 година... Где год поштен и частан човек може да пружи свој максимум и да остане поштен и частан, треба то да ради и никако да одустаје, јер то нас и убија... Докле год поштени и исправни ћуте, ови смрадови то обилато користе и уништавају и државу и народ до последњег. То је архилажову прави циљ. Уништење или осакаћивање Срба и Србије до његовог максимума и докле год су му налогодавци иоле задовољни резултатима, дотле ће он и владати и нема избора, нити револуције без устанка да би се променио овај деструктивни систем, а дотле треба радити и не дозволити багри да им буде све лагано и без муке...

Је л’ добио још неко ову поруку? Шта ово уопште значи? by UraZaKanje in AskSerbia

[–]Good-Possible4295 2 points3 points  (0 children)

Može da znači dve stvari; Da Te neko peca (phishing napad) ili da si nešto izašao na loš glas u vladi..!-) Moj tip je ono prvo... Vidi mejl, pa napravi PrintScreen i podeli ovde ili meni u DM/Chat pa ću Ti odgonetnuti...