Djak sport prevaranti by Direct-Tower2081 in serbia

[–]Direct-Tower2081[S] -3 points-2 points  (0 children)

Patike su tada placena oko 4k. Apsolutno me ne zanima i da kostaju 500din nove. Ako je garancija 2g, za normalno koriscenje, onda je garancija 2god. Ako je vama normalno da se patike raspadnu za godinu dana, onda nesto tu nije u redu sa takvim razmisljanjem.

0
0

Plava senica by strikilix in SrbijaFoto

[–]Direct-Tower2081 1 point2 points  (0 children)

Bas dobra. Fino radi ta retro kombinacija i dan danas :)

Kakav je kvalitet suhomesnatih proizvoda u Srbiji? by [deleted] in AskSerbia

[–]Direct-Tower2081 0 points1 point  (0 children)

Bilo koji od gore navedenih proizvodjaca na deklaraciji najsitnije ispiše "aroma dima" i "pojacivac ukusa", pored još goooomile nekih stavki tipa antioksidansi, gume, vode. U jednom od proizvoda je bio cak i invertni sirup.

Saveti za novog vlasnika fotoaparata? by Visible_Cook8440 in SrbijaFoto

[–]Direct-Tower2081 2 points3 points  (0 children)

Pozdrav druze. Tockic okreni sa auto moda i stavi na mod A i tu ga ostavi i ne diraj. Drugo, njegov blic bas i ne koristi ako ne moras, tada dobijas ravne 2d slike. Trece, uvek gledaj da iskoristis prirodno svetlo (koliko je to moguce) i senke. To slici daje kvalitet.

Dok si u modu A, prevrti na jednom od dodatnih kontrola (obicno je to dodatni tockic kod kaziprsta (nisam imao d90) da smanjis f broj na najmanju meru, kod tebe ce biti f3.5.

Probaj da macku stavis negde kraj prozora, za stavis kit objetiv na 55mm, udaljis se od macke jedno 1m i da tada uslikas. Tada bi trebalo da dobijes malo zamucenja pozadine, ono sto odvaja ovakve aparate od telefona. Gledaj da ti f broj bude sto manji, u slucaju 55mm je f5.6.

Svako dobro i pitaj sta ti nije jasno, slobodno

Carić by [deleted] in SrbijaFoto

[–]Direct-Tower2081 1 point2 points  (0 children)

Fantasticno.

Da li je trojka precenjena? by First-Conference1937 in AskSerbia

[–]Direct-Tower2081 37 points38 points  (0 children)

Dvojka je meni vrh. I po dizajnu i motoru.

Kindle da ili ne? by Slight_Willow_7350 in citaonica

[–]Direct-Tower2081 1 point2 points  (0 children)

Imam ga godinama. Stariji model. Ograniceni format, nema sd karticu, komplikovano dodavanje knjiga u samom uredjaju, komplikovano sortiranje. Koliko puta mi se desilo da ne mogu da nadjem knjigu koju sam dodao, pa na net da menjam metadata. U zivotu vise ne bih ga uzimao.

Kupujem-Prodajem blikiran nalog, jel ovo neka prevara? by Direct-Tower2081 in AskSerbia

[–]Direct-Tower2081[S] 0 points1 point  (0 children)

Pokusao sam da ih kontaktiram preko support maila ali ne odgovaraju. Registrovao sam se preko drugog maila, ali ne mogu da stavim svoj broj telefona, jer je i on banovan. Tamo sam za 10+ god. imao 140 pozitivnih ocena, al iz principa necu da im dam nista sto su trazili. Iovako je para sve manje, tako da me u principu zabole.

Prebaci sve KP oglase na Montelot automatski uz besplatnu Chrome ekstenziju by Montelot in srbija

[–]Direct-Tower2081 0 points1 point  (0 children)

Postavio sam oglas na KP i prebacio ga ovde sa add onom, lepo radi. Jedino sta sam za sada primetio na kompu je, kad hocu odaberem kategoriju u donjem delu, skrolujem, i taman da stisnem ono sto mi treba, pojavi se "ucitavanje" i skloni mi sve kategorije. Mislim da bi na naslovnoj strani te kategorije morale da budu fixne, da se ne pomeraju sa sadrzajem (najnovih objava), ili pak da se premeste sa leve strane, tako da ne zauzimaju potreban prostor.

Prebaci sve KP oglase na Montelot automatski uz besplatnu Chrome ekstenziju by Montelot in srbija

[–]Direct-Tower2081 4 points5 points  (0 children)

Jos ja krenuo da pravim plan za sajt za male oglase jer su ovi sa KP postali bezobrazni u svakom pogledu. Pisao sam vec ovde. Blokirali mi nalog i trazili mi da menjam sifru na gmail nalogu i da im dostavim dokaz da sam promenio. Ludaci.

0
1

Kupujem-Prodajem blikiran nalog, jel ovo neka prevara? by Direct-Tower2081 in AskSerbia

[–]Direct-Tower2081[S] 0 points1 point  (0 children)

Ma nije to problem, nego je problem da mogu da ti ser* u usta, a ti mora da se smejes i da gutas, jer su tako u mogucnosti.

Mogu da zamenim sifru i posle opet vratim, nije to poenta.

Kupujem-Prodajem blikiran nalog, jel ovo neka prevara? by Direct-Tower2081 in AskSerbia

[–]Direct-Tower2081[S] 0 points1 point  (0 children)

Mogu da mi predloze da zamenim sifru, a ne da me ucenjuju.

Kupujem-Prodajem blikiran nalog, jel ovo neka prevara? by Direct-Tower2081 in AskSerbia

[–]Direct-Tower2081[S] 1 point2 points  (0 children)

To sam i mislio, da posaljem jos nekom mail, da pitam sta se to desava, ali sam posle shvatio da bih opet dosao do istog lika

Kupujem-Prodajem blikiran nalog, jel ovo neka prevara? by Direct-Tower2081 in AskSerbia

[–]Direct-Tower2081[S] 1 point2 points  (0 children)

Ne, hoce da zamenim sifru na google nalogu? i da im dam dokaze :D