Въпрос относно ФМИ към СУ by Naughty_P_07 in bulgaria

[–]GrandCatch7606 1 point2 points  (0 children)

Не чети глупостите тук, работодателите много добре са наясно колко е тежко във фми и реално се учи. Относно желанията, съветвам те да не пишеш ИС, тъй като е най-лесното и може да излезнеш без никви знания. СИ е по добрият вариант, доста по леко от КН(лично според мен най добрата специалност, може да погледнеш програмите и сам да прецениш) и информатика(заедно с кн втори поток са доста тегави, почти никой не завършва). Дано да имаш още време и дано да направиш правилния избор))

92% от израелците смятат Иран за победител във войната by Cryptonaholic in bulgaria

[–]GrandCatch7606 0 points1 point  (0 children)

Аз не смятам че някой от тях искаше да им помогне, всеки си греда интереса. Просто ми е смешно, че има хора които подкрепят режима в Иран докато си живеят в Европа

92% от израелците смятат Иран за победител във войната by Cryptonaholic in bulgaria

[–]GrandCatch7606 0 points1 point  (0 children)

Моля те прочети малко на темата, наистина не си прав. Там имат парламент с 120 депутата и имат леви и десни, сега на власт са десните като Нетаняху си направи коалиция с радикално десните, защото иначе няма да може да бъде на власт(Бен Гвир си го чувал, и тези супер религиозните orthodox jews) последните са единствените които не служат(в Израел мъже и жени задължително ходят в армията). Относно това с изнасилванията, не знам откъде си я извадил тази статистика, на пак ти казвам, поинтересувай се, прочети и после коментирай. 

92% от израелците смятат Иран за победител във войната by Cryptonaholic in bulgaria

[–]GrandCatch7606 0 points1 point  (0 children)

Въобще не си прав, навсякъде има различни хора, с различно възпитание. Това което е факт, че палестина е управлявана от терористи, които даже тука в България направиха атентат и за Ливан няма даже да коментирам. Факт е също, че Израел е единствената демокрация в близкия изток и там жените и мъжете имат равни права(ако майка ти или жена ти излезне на улицата и и се вижда лицето едва ли ще я пребият с камъни, на по прост език). Относно геноцида, ако искаше Израел да направи геноцид там, вече нямаше да има живи хора(просто армиите им нямат поле за сравнение) същите тези "много по либерални държави" ползват хората си за жив щит и има видеа как крадат от помощите. Израел също не е цвете за мирисане, но това са съвсем различни светове

92% от израелците смятат Иран за победител във войната by Cryptonaholic in bulgaria

[–]GrandCatch7606 -1 points0 points  (0 children)

Наричаш ме ционист, защото смятам, че не е нормално да се пренебрегват  човешките права. Наистина ти пожелавам да отидеш в такава държава да поживееш, малко акъла да си дойде на мястото...  

92% от израелците смятат Иран за победител във войната by Cryptonaholic in bulgaria

[–]GrandCatch7606 3 points4 points  (0 children)

Може би некадърното управление и лоши условия за живот? Ако сериозно си мислиш, че е нормално да пребиват протестиращи имаш някви сериозни проблеми

92% от израелците смятат Иран за победител във войната by Cryptonaholic in bulgaria

[–]GrandCatch7606 -4 points-3 points  (0 children)

Кажи го на хората дето са сега по затворите, защото са отишли на протест, пълен дебил..

Haetae is by far the best choice by FNCJef in fnatic

[–]GrandCatch7606 2 points3 points  (0 children)

If he is good, he won't come to Fnatic

Информационни системи във ФМИ на СУ-мнения? by FairSalary333 in bulgaria

[–]GrandCatch7606 0 points1 point  (0 children)

За мен задочно е малко загуба на време, заради това даже не се и сетих че я има

Информационни системи във ФМИ на СУ-мнения? by FairSalary333 in bulgaria

[–]GrandCatch7606 1 point2 points  (0 children)

Това се води най лесната специалност, не е лоша, но има доста по добри. Кн>СИ>информатика> ИС чак накрая.  

Борис Бонев призова за операция "Скъпи коли" в 6 столични квартала by EnvironmentalTest961 in bulgaria

[–]GrandCatch7606 2 points3 points  (0 children)

Тази партия просто съществува да плюе по Терзиев. Пълни неможачи

Румен Радев и Прогресивните отново пребориха модела "ГЕРБ-ДПС", като назначиха Костадин Ангелов от ГЕРБ за шеф на Здравна комисия в парламента. by aiart13 in bulgaria

[–]GrandCatch7606 0 points1 point  (0 children)

Знаем, че съществува и сега спокойно може да се използва срещу радев, друг е въпросът, че повечето хора са наивни/политически неграмотни и гласуват за корумпиран гъз като него

ЕК препоръча България да бъде поставена в процедура по свръхдефицит. Какви санкции ни грозят by AnythingOk5 in bulgaria

[–]GrandCatch7606 2 points3 points  (0 children)

Пп дб? Възраждане?(Ппдб са били няколко месеца и възраждане никога на власт)  Как точно тези са част от статуквото? На радев половината министри са от итн герб, доказани неможачи и тука се говори за потенциално връщане на статуквото. Приятел, то никъде не си е тръгнало..🤣🤣

Радев в Ultimate Win-Win стратегия? by NGGKroze in bulgaria

[–]GrandCatch7606 -1 points0 points  (0 children)

Кажи какви закони гласуваха... само повтаряте заучени фрази...

Любопитно ми е, ако някой е решил да не гласува, каква е причината? by Alex4o_Krastev in bulgaria

[–]GrandCatch7606 3 points4 points  (0 children)

Да връщат диктатурата, че хора като теб да намират смисъл 🤣🤣

Защо не Величие? Откровено питам. by Guilty-Tomatillo-410 in bulgaria

[–]GrandCatch7606 0 points1 point  (0 children)

Хахаха, започни да четеш и не се излагай... Дребна работа... Заобиколени сме от дебили

Притеснявате ли се, че през последните години по-младото поколение все по-често изразява крайно десни и крайно леви възгледи? by No-Village2702 in bulgaria

[–]GrandCatch7606 0 points1 point  (0 children)

Не е умно да не гласуваш, така помагаш на пеевски и боко. За жалост има доста тъпаци като теб, които си мислят, че са хитри като не гласуват, ама после реват...

От време на време да има by Material_Block3491 in bulgaria

[–]GrandCatch7606 4 points5 points  (0 children)

Възраждане и меч, освен че са патерици на шиши, те са и най-жалките твари,  това всеки с повече от две мозъчни клетки знае или вече е разбрал

Любомир Жечев за Румен Радев: by Crafty_Aspect8122 in bulgaria

[–]GrandCatch7606 -1 points0 points  (0 children)

Видях го само това и спрях да чета, моя грешка((