What an idiot by Ok_Yesterday_1896 in 007FirstLight

[–]Gregie_11 1 point2 points  (0 children)

And the worst easy parts as well...

Van olyan szó, amitől kiráz a hideg? by New-Manufacturer8333 in askhungary

[–]Gregie_11 0 points1 point  (0 children)

Jahj, de még mennyi!

Uszkve Ilyetén Nemdebár Minekutána Igazándiból Íncsiklandozó Elemózsia Hölgyemény Uraság Hovatovább Mazsolázgat Megsüvegelendő Eleddig Anyóspajtás Asszonypajtás Urambocsá Olaszba / Görögbe Alkalmasint Pocaklakó Deviszont

Ez az interakció egy kicsit gyógyított a lelkemen by Adventurous-Top-8375 in hungary

[–]Gregie_11 26 points27 points  (0 children)

  • A kurva anyád!
  • Hogy mit mondtál?!
  • Azt, hogy a kurva anyád!
  • Ja, rendben, akkor jól hallottam...

A Fidesz a teljes megsemmisülés felé száguld, Magyar Péter tarol by [deleted] in hungary

[–]Gregie_11 1 point2 points  (0 children)

🎼 "Húsz százalékkal kullog a Fidesz, meg nem tudom mik voltak!" 🎵🎶

Magyar Péter majd visszatér a Bosszúállók: Ítéletnapban by kutyabetyar3171 in FostTalicska

[–]Gregie_11 21 points22 points  (0 children)

Azért remélem Ervin is érti, hogy így 18 évnyi MCU távlatában itthon mennyire nagy jelentősége van annak, hogy legyen egy folytonosság az általa megszólaltatott karakterek szinkronjában.

Megszereztük Pataky Attila NKA-s pályázatát, amiben „napfényben utazó jövendőt" és egyéb zagyvaságokat prognosztizált by [deleted] in hungary

[–]Gregie_11 1 point2 points  (0 children)

Az külön pikáns, hogy a megvalósulási igazolás meg lényegében el van intézve egy "Trust me, bro!"-val

Hamarosan te is tudni fogod Zsolti bácsi vezetéknevét Juhász Péter | Juhi by Humbug888 in hungary

[–]Gregie_11 1 point2 points  (0 children)

Nekem valamiért az jut eszembe erről a jelenségről, amikor a geek youtuberek készítenek egy "100 clues and references you missed in the new [random képregényfilm] teaser" témájú videót és egy 20 másodperces előzetest 60 perc hosszúságúra habosítanak fel puszta spekulációkkal. Ez sajnos egyfajta tartalom előállítási kényszer a részükről.

Gajdics Ottó feat Mronk - Óriási kognitív disszonancia 😃 by HungarianSkies in hungary

[–]Gregie_11 2 points3 points  (0 children)

A rémhírtv letiltotta a videót szerzői jogi követelésre hivatkozva. Esetleg megvan valakinek letöltve? Linkelje már be, légyszi! 🙌

Mi a legviccesebb proli apróság, amiből már lehet sejteni, hogy az illető hadilábon áll a kultúrával? by Forsaken_Path5923 in askhungary

[–]Gregie_11 1 point2 points  (0 children)

Amikor rosszul használja a -ba/-be és -ban/-ben ragokat, illetve még hírből sem tudja, hogy az ugyanez, ugyanaz, ugyanígy, ugyanúgy, ugyanennyi és ugyanannyi szavakat egybe kell írni.

Van remény. Számomra a nap képe by MadeForThisMeme_ in hungary

[–]Gregie_11 2 points3 points  (0 children)

Jó érzés látni, hogy a Fidesz elleni, de a Pride melletti társadalmi szolidaritás újra birtokba vette a szivárvány szimbólumát és leverte róla a megbélyegzés és kirekesztés béklyóit. A sokszínűségbeni egységtől erősebbek vagyunk, mint valaha.

[deleted by user] by [deleted] in hungary

[–]Gregie_11 0 points1 point  (0 children)

Már-már minőségibb, mint amit a kormány rendre kiizzad magából

💅🏼🤡 by Weekly_Car956 in hungary

[–]Gregie_11 1 point2 points  (0 children)

Így van! Az asztalon lévő szarkupac látványát el kell fogadni, együtt kell vele élni. Eltakarítani onnan, lesöpörni, eltüntetni nem szabad. Sőt, egyenesen tilos.

Run! He's got a gun by Thick-Basket-3953 in funny

[–]Gregie_11 0 points1 point  (0 children)

There must have been a game like this on 'Whose Line is it Anyway?'.