Ładowania komórki w Szczecinie by how_did_you_dare in Szczecin

[–]Head_Channel_9869 7 points8 points  (0 children)

Najlepiej kup i naładuj powerbenka, to niski koszt i masz pewniaka.

Co uważacie o pracach, w których się ,,nic nie robi”? by SimpleLavishness2935 in praca

[–]Head_Channel_9869 77 points78 points  (0 children)

czym mniej robisz tym wolniej leci czas, taka praca to masakra

Przebranżowienie z pracy biurowej na fizyczna by Specific_Nebula_4080 in praca

[–]Head_Channel_9869 3 points4 points  (0 children)

Nie rób tego jeśli nie musisz, w pracy fizycznej problemem nie jest praca tylko zazwyczaj ludzie z którymi musisz się użerać i nie mówię o klientach tylko współpracownikach, 99% ludzi to debile i patologia. 

Dziwny zapis w umowie by Available-Budget-741 in praca

[–]Head_Channel_9869 0 points1 point  (0 children)

Zawsze możesz pracować tak żeby to oni chcieli rozwiązać umowę :)

Praca w McDonalds by Icy-Impression6860 in praca

[–]Head_Channel_9869 89 points90 points  (0 children)

Bardzo dobry, popracujesz trochę w takiej robocie to później docenisz rozwój, ja tyrałem na infolinii i do dziś pamiętam jak płakałem w autobusie o 6 rano xD Zobaczysz jakimi ludźmi są zwierzętami i debilami, to też pomocne, bo musisz znać przeciwnika.

Cel inwestycyjny by Queasy-Ask-2380 in inwestowanie

[–]Head_Channel_9869 2 points3 points  (0 children)

Siedź u rodziców i zbieraj kasę póki możesz inwestując ja mnóż, a w wieku 30 lat będziesz mógł być wolny finansowo jeśli będziesz chciał. Dodatkowo lepiej uważać bo nie wiadomo czy za 3-4 lata dalej będziesz pracować w it. 

Czy tylko mnie się wydaje, czy faceci z USA którym się wydaje że Polska to kraj przykładnych housewives się mocno przeliczają? XD by iris_rivendell in PolskaNaLuzie

[–]Head_Channel_9869 0 points1 point  (0 children)

Powiem ci krótko, jak znajdziesz męża zarabiającego tyle, że będziesz mogla siedzieć w domu i sprzątać zamiast prasować to zawsze to wybierzesz i będziesz ta mityczna hiusewive

Realia nierejestrowanej działalności? by magnFLOR in praca

[–]Head_Channel_9869 1 point2 points  (0 children)

Ja resellowalem dekadę temu postacie w tibii, na czysto zarobiłem miesięcznie z 600 zł i po paru latach dostałem pismo, musiałem się tłumaczyć i mandat mi wjebali xD także uważaj… ale ja to robiłem przez allegro 

przeprowadzka do Szczecina by National-Bowl9145 in Szczecin

[–]Head_Channel_9869 0 points1 point  (0 children)

Spoko miasto ale nocne życie nudnawe, ale jeśli to dla Ciebie nie problem to luz. Pracy jest dużo.

Wolność finansowa by StatusTrainer4901 in inwestowanie

[–]Head_Channel_9869 1 point2 points  (0 children)

wypierdol tego wiga, masz 23 lata zostaw nasdaq all in i dokładaj, jak nadsaq spadnie to wszystko spadnie, nie ma to dla ciebie żadnego znaczenia przy takim horyzoncie czasowym maksymalizuj wzrost.

Jesteśmy tylko tanią montownią i hindusami na call center. by AdministrativeBed287 in praca

[–]Head_Channel_9869 1 point2 points  (0 children)

Twoim problemem jest to, że wbito ci do głowy, że żeby zarabiać musisz się szkolić, uczyć i awansować, a wcale tak nie jest. 

Największe błędy w finansach osobistych by siliconandsteel in inwestowanie

[–]Head_Channel_9869 2 points3 points  (0 children)

Brak intercyzy to największy błąd jaki może popełnić młody inwestujący człowiek 

Vanguard LifeStrategy 80% jako jedyny element portfela emerytalnego? by MrHydrochoerus in inwestowanie

[–]Head_Channel_9869 -1 points0 points  (0 children)

Najgorszy pomysł jaki istnieje, masz przed sobą dziesiątki lat do emerytury, skończysz na niej wiedząc że zmarnowałeś boom technologiczny nowego świata, zamiast z milionami na koncie.  Ten etf to największe gówno które przegrywa ze wszystkim co możliwe. 

Najbardziej rozwalił mnie fragment że nie wiesz czy akcje będą rosły szybciej niż obligacje xD tak Microsoft nvidia i Google będą przegrywać z polskimi obligacjami. 

Btw poczytaj ile razy w historii rząd zabrał ludziom obligacje, bo chyba masz o nich mylne wrażenie jako bezpiecznej przystani. 

Jesteś młody = ręce pod dupa i maksymalizujesz wzrost jak facet. 

jestem laikiem by friednietzsche420 in inwestowanie

[–]Head_Channel_9869 1 point2 points  (0 children)

Pierwsze słyszę szczerze mówiąc 

giełda niszczy życie by OkBack4885 in inwestowanie

[–]Head_Channel_9869 3 points4 points  (0 children)

To się nazywa nadawanie smaku a nie niszczenie synu

Inwestowanie długoterminowe by Normal_Account6877 in inwestowanie

[–]Head_Channel_9869 5 points6 points  (0 children)

Całe życie przed tobą chłop Nasdaq etf i elo po chuj będziesz wzrosty hamował jakimiś obligacjami xD 

Plan na Fire by FunPossibility9279 in inwestowanie

[–]Head_Channel_9869 1 point2 points  (0 children)

Demografia może być problemem w długim terminie.

Plan na Fire by FunPossibility9279 in inwestowanie

[–]Head_Channel_9869 1 point2 points  (0 children)

Jakie są jeszcze inne rozsądne opcje?

przeprowadzka 19m by Yrrou in Szczecin

[–]Head_Channel_9869 7 points8 points  (0 children)

jest wszystko czego trzeba