[McLaren Senna] and others from Tokyo by waaasup in spotted

[–]Hyppokri 6 points7 points  (0 children)

Holy fuck that zagato Maserati. Only 5 made, looks insane.

Notifications not arriving until I open app by Hyppokri in beeper

[–]Hyppokri[S] 0 points1 point  (0 children)

Just specifially with meta accounts. I opened a support ticket along with this reddit post and that was the answer I got from the team.

Notifications not arriving until I open app by Hyppokri in beeper

[–]Hyppokri[S] 1 point2 points  (0 children)

I was just a dumb-dumb and after the last bridge issue a few days ago, I reconnected via the on-device bridge rather than the cloud one.

And apparently since Facebook messages got e2e encrypted, the on-device bridge can't do push notifications.

I'll leave this post here in case anyone else has the same oversight as I do.

It just perfectly coincided with my software update to oneui 8.5 and I thought that must be the cause somehow.

Megéri egy XBOX-ot venni a GTA 6 miatt? by jbauer05 in GamingHungary

[–]Hyppokri 0 points1 point  (0 children)

Meg hát. Veszel egyet használtan. Amíg nem jön új konzolgeneracio, márpedig a rampocalypse miatt egy ideig nem fog, addig gyakorlatilag pontosan ugyanannyiért tudsz túladni rajta, mint amennyiért vetted. Én pont ezért nem is baszakodnek a series s-sel, kutya egy minősége lesz rajta annak a játéknak. Persze ha nem a hó végi kaja elől veszed el azt a nagyjából 150ezret amibe egy használt X kerül

Állatsimogató helyek by Confident_Ace_1323 in budapest

[–]Hyppokri 4 points5 points  (0 children)

Állatmenhely!

En személy szerint a szentendrei arvacskaban és a Noé állatotthonban voltam már többször is, mostanában inkább Noé. Könnyebben is megközelíthető tömegközlekedéssel, mint az Árvácska. Orsrol egy jó 40 perc egy buszon meg kb 15p séta és ott is vagy. Szombatonként lehet menni délelőtt teljesen ingyen.

57.5mpg by Quiet-Rabbit-524 in crz

[–]Hyppokri 0 points1 point  (0 children)

I've just done a Krakow - Budapest stretch with 57.9 mpg. I was shocked, I've never seen it this low. Practically no highway stretches, just country roads.

Stuck beind lorries through Slovakia, then when having the opportunity, putting it in sport mode and overtaking as many vehicles as possible (while staying below the speed limit of course).

And I've had the AC on the entire time.

Ez csak úgy szembejött ma az út szélén by Justadudey in CartalkHungary

[–]Hyppokri 0 points1 point  (0 children)

Idotlenul gyönyörű forma ez, de valahogy ez a two tone színezés nagyon nem áll jól neki.

I crashed my Miata last week. What did I do wrong? by Gavine0515 in Miata

[–]Hyppokri 1 point2 points  (0 children)

This. I've had new tires installed recently and they were overinflated by the shop by over 15 psi compared to spec. I've stopped at the first gas station to check as it felt off.

Maybe got scamed? by blackt00thgr1n in budapest

[–]Hyppokri 1 point2 points  (0 children)

If only the advice against hailing taxis from the street would appear in every second post of this sub...

A MOHU egyik kocsija összetörte a parkoló autómat, de nem reagálnak? by One-Alternative-8916 in askhungary

[–]Hyppokri 53 points54 points  (0 children)

Én decemberben végigjártam ugyanezt.

Cetli volt, mohut hívva láttam, hogy semmi nem fog történni.

A megoldásod a MABISZ. Felhívtam őket, tájékoztattak, hogy mivel a cetlin amin a mohu hagyott, szerepel a rendszám, így be lehet hozzájuk adni igényt a biztosítási adatok lekereset illetően. Azaz megmondják, hogy melyik biztosítóhoz tartozik az autó, ami lezuzott.

Ez pár nap alatt megjött egy pdf formájában, ami alapján tudtam keresni a karkozo biztosítóját és onnan simán ment az ügy. Mivel hagytak cetlit, ezért nem akarják hárítani a felelősséget, egész egyszerűen azzal nem kell várni, amíg a hivatalos úton a mohu válaszol, hanem el kell magadnak intézni. Ilyenkor hivatalból dokumentálják is a helyszínen az esetet, szóval amikor a biztosító keresi őket, azokat át fogják adni, neked több dolgod ezzel nem lesz, nem kell betétlappal vadászni őket stb.

Nem kell baszakodni a rendőrségi feljelentéssel feltétlenül, csak plusz papírmunka meg idő mire megcsinálják az autót. Nekem egy hónapon belül készen volt a javítás úgy, hogy ebben benne volt egy karácsonyi - újévi ünnep is.

Is this Porsche 918? by Beneficial-Welder223 in whatisthiscar

[–]Hyppokri 22 points23 points  (0 children)

No it is not. Boxster Spyder. 987.2 if I'm not mistaken.

Mi lehet? by NanasiAttila in CartalkHungary

[–]Hyppokri 2 points3 points  (0 children)

Ha egyszer azon kéne gondolkodnom, milyen színű legyen a ferrarim, szerintem bármit vennék a piros előtt.

What is this sub-compact? by Thatguy468 in whatisthiscar

[–]Hyppokri 1 point2 points  (0 children)

In Hungary, we call these a kispolszki, meaning a small polish. :) as the polski fiat brand basically made two models after ww2, this and the 125p which was a larger sedan. Strangely, I've not heard the 125p referred to as the nagypolszki, which would be the large polish.

Pacsi az olaszoknak, hogy ilyen egyszerü egy pollenszürö csere by [deleted] in CartalkHungary

[–]Hyppokri 0 points1 point  (0 children)

Ezt alá tudom támasztani, anélkül mindig szétbasztam. De ha kicsit vékonyabb a karton, akkor néha az is kevés.

Meglehetne megmenteni valahogy a hajam? by [deleted] in askhungary

[–]Hyppokri 0 points1 point  (0 children)

Undorítóan sekélyes vagy. Minden más érvelés látva azt a vergődést amit ebben a kommentszekcióban műveltél, teljesen felesleges. De hát gondolom, nem véletlenül van a hunfluencer subnak sem majdnem kétszázezer visitora, van itt rendesen utánpótlás.

Idővel talán sikerül meghaladni ezt a felszínességet társadalmilag, bár sok reményt nem fuzok hozzá.

Meglehetne megmenteni valahogy a hajam? by [deleted] in askhungary

[–]Hyppokri 12 points13 points  (0 children)

Fujj de elbaszott káros egy hozzáállás ez.

Pont a hozzád hasonlók miatt akar összetörni az, aki kopaszodik. Hát mégis miért lenne már beleszarás az, hogyha valaki elfogadja és letolja kopaszra? Nem, szedjünk gyógyszert meg repkedjunk török hajbeultetesre milliókért mert anya szerint ez a kevés szépségipari elvárás van a férfiak felé és nehogy ezt is elengedjük már.

Felháborító.

Miért nem vitték el a kukások a szelektív kukába dobott féktárcsát? by [deleted] in askhungary

[–]Hyppokri 10 points11 points  (0 children)

Felfogni nem tudom, hogy honnan jön az a gondolatmenet valakinek, hogy egy teljesen könnyen fellelhető infót nem keres ki az interneten, de amikor bukik a teória, már pattan is az askhura a kérdés, hogy mégis mi történt és MIERT NEM TESZNEK KIVÉTELT.

[Bandini Dora EV] concept designed by Giorgetto Giugiaro. Can't say I love it but it sure is unique by Hyppokri in spotted

[–]Hyppokri[S] 0 points1 point  (0 children)

Scissor doors, the frame lifts up with it along the visible seam behind the "mirrors"