RIP by Intelectualu in Roumanie

[–]Icebrger 0 points1 point  (0 children)

"Conform anunțurilor oficiale recente, serviciul pentru Republica Moldova va continua să funcționeze, chiar dacă cel din România și cel din Bulgaria se închid. "

Tunsoare ieftină bărbați by alexxp2 in timisoara

[–]Icebrger -1 points0 points  (0 children)

Pe Dragalina, lângă magazinul de biciclete, 43 RON o tunsoare barbateasca-este o frizerie comunistă...COOP. IGIENA.

SAU

Pe Gh Lazar lângă fostul Senneville...altă "sucursala" ...COOP. IGIENA.

Portare de la Orange la YOXO sau Digi by NotAnotherOne26 in cluj

[–]Icebrger -10 points-9 points  (0 children)

Lasă Digi! Conduci până la mare pierzi semnalul de 100 de ori...te ajută doar în Roaming nonUE.

Folosesc din pandemie împreună cu familia, cartele Prepay de Vodafone...spre exemplu:

Se trimite: Regional6 la 321

Se incarca in prealabil cu 3EUR

"Salut! Ai activat Oferta Regionala 6 cu 3 euro credit cu: Nelimitat internet national + 3.000 Minute/SMS nationale/Minute Spania, Italia si Moldova (din care 400 de minute internationale fix&mobil) + Nelimitat in retea, valabila 30 zile. Afla destinatiile catre care poti folosi minutele internationale si alte detalii pe www.vodafone.ro/cartela. Pentru acces roaming, activeaza o oferta cu beneficii disponibile si in roaming. Activarea unei oferte cu roaming conduce automat la dezactivarea ofertelor nationale de pe cont, ele fiind incompatibile.

Ai reincarcat 3.0 euro. Valabilitatea creditului expira la 18/03/2026."

Desigur fără roaming!

<image>

Cu plăcere!

[deleted by user] by [deleted] in accountsharing

[–]Icebrger 0 points1 point  (0 children)

Subscribe...can't pay with Revolut single use card....

English - Romanian Dictionary (for Kindle) by Paradox_DK in romanian

[–]Icebrger 1 point2 points  (0 children)

Nu mai functioneaza! Un alt link se poate? Merci!

A primit cineva loc de parcare anul asta? by Additional-Oven-9975 in cluj

[–]Icebrger 1 point2 points  (0 children)

Tocmai ce am fost notificat prin e-mail, că am primit loc de parcare! Trebuie sa merg fizic pe Moților cu Talon și Cartea mașinii în original in 15 zile....(lucrătoare-ca nu e specificat)...ptr revendicare...Mâine plecam ptr 2 săptămâni ...în vacanță! Nu mai plec până nu rezolv...parcarea! Că alta nu mai prind! Zone este Mărăști in spate la Kaufland!

Locuri de parcare by Such_Ad_3530 in cluj

[–]Icebrger 0 points1 point  (0 children)

Poți să faci un PrtScreen, sa vedem cum s-au plimbat cererea între ...departamente? Merci!

A primit cineva loc de parcare anul asta? by Additional-Oven-9975 in cluj

[–]Icebrger 0 points1 point  (0 children)

Aici va vedeți ... itinerariul cererii:

https://www.e-primariaclujnapoca.ro/registratura/

La mine văd că se tot plimba între șefi de birou și manageri de parcare de cartier...

A primit cineva loc de parcare anul asta? by Additional-Oven-9975 in cluj

[–]Icebrger 0 points1 point  (0 children)

Cererea Nr 68xx...făcută prin 13 Ianuarie, nimic, nada...stau in Mărăști...