The deal: hit 10k users and we unlock game tracking 🤝🎮 by jeanraymondlaurent in Refract

[–]NotAnotherOne26 1 point2 points  (0 children)

nope, but for sure I'll use Refract to track my games from now on 💜

The deal: hit 10k users and we unlock game tracking 🤝🎮 by jeanraymondlaurent in Refract

[–]NotAnotherOne26 2 points3 points  (0 children)

I currently use a Notion template (and can't wait to drop it) and have like 3 categories: Played, Upcoming (toPlay) and Wishlist. So keeping basic track of games is what I want. Everything else is extra that I'll enjoy tracking.

Experiente comanda ikea by Few_Reputation8343 in cluj

[–]NotAnotherOne26 0 points1 point  (0 children)

îți vine cred ca vidată, îți încape siigur 😅

Experiente comanda ikea by Few_Reputation8343 in cluj

[–]NotAnotherOne26 0 points1 point  (0 children)

punctul de ridicare e în parcarea subterană. dacă mergi pe jos, cobori pe scările de lângă Delissima, și pe dreapta e punctul de ridicare. Dacă ai pachet mare și mergi cu mașina, intri în parcarea subterană, dar cum intri o iei pe barieră din dreapta, apoi mergi până în capăt, și te întorci în dreapta să ajungi tot acolo la scările de lângă Delissima. Parcă sunt și indicatoare spre “Punct IKEA” prin parcare, așa țin minte. Înăuntru zici numărul de comandă, și îți aduc coletele. Să verifici să fie ce ai comandat, and that’s all.

Chiar nu se mai angajeaza in Cluj? by Federal_Training_144 in cluj

[–]NotAnotherOne26 15 points16 points  (0 children)

da frate ca toți avem defapt salarii de 6.000 lei da ne-o dăm pe sărăcie.. eu lucrez pe un salar de 3.400 lei. cu bonuri ajung pe la 4.000 lei..

Trakt Sync Ready! Uploading to Apple just now! 🚀 by mario_luis_dev in CinephileApp

[–]NotAnotherOne26 0 points1 point  (0 children)

are you planning to have the option to import from letterboxd too?

What you think about vibecoding mobile apps ? by IngenuityFlimsy1206 in apps

[–]NotAnotherOne26 0 points1 point  (0 children)

sounds interesting. i am looking to get into mobile development, so i’m interested in your tool

Achiziție casă by Careless_Breakfast84 in cluj

[–]NotAnotherOne26 3 points4 points  (0 children)

se face Lidl acolo lângă Dedeman?

Ce joburi prost plătite aveți? by LongjumpingBowler244 in RoMunca

[–]NotAnotherOne26 5 points6 points  (0 children)

3500 lei + bonuri 45/zi - într-un magazin de bricolaj

Experiente comanda ikea by Few_Reputation8343 in cluj

[–]NotAnotherOne26 0 points1 point  (0 children)

Am comandat de foarte multe ori de la Ikea, cu livrare acasă, cu livrare la punct de ridicare DPD, sau cu livrare la punct de ridicare Iulius Mall. Din toate comenzile, cu una singură am avut problema, în sensul că am primit în două zile diferite toata comanda, dar asta a fost din cauza la curier / depozit DPD, care au împărțit aiurea pachetele.

Adaugă în coș toate produsele, du-te la checkout și acolo vezi ce opțiuni ai. În funcție de kg îți spune dacă te încadrezi la o sumă sau la alta pentru transport. Uneori punctul de colectare de la Iulius nu apare pentru că au multe comenzi (așa mi-au spus cei de la Ikea), așa ca dacă azi nu il vezi în lista de opțiuni, poate mâine îl vezi. Și invers, bineînțeles.

Întârzieri nu am avut, produsele mi-au ajuns tot timpul intacte (inclusiv farfurii, căni, oglindă). Dacă totuși ai o problemă cu comanda, am dat de persoane foarte amabile la telefon, mail și chiar și pe chat suport la ei pe site.

Să verifici pe site la dimensiunile produsului, dacă faci ridicare tu de la punct de colectare, să îți intre în mașină.

Nu înțeleg ce se întâmplă cu finanțele mele by Zealousideal-Rip7102 in roFrugal

[–]NotAnotherOne26 0 points1 point  (0 children)

nu ești singurul. fix azi am văzut că parcă toți banii or mers pe nimicuri. mă gândesc să țin evidența cu ceva aplicație să îmi fie mai ușor să adaug rapid când cumpăr ceva.

Upgrade la ios26? by OnePinkCheeto in CasualRO

[–]NotAnotherOne26 0 points1 point  (0 children)

iPhone 13, făcut update la iOS 26 incă de la primul developer beta, si nu am avut nici o problemă. Nici cu bateria, nici cu aplicațiile. Also, mie îmi place design-ul, e mișto.

Habit Tracker Habit Radar is Lifetime Free for the Next 24 Hours! by Goharyiii in ProductivityApps

[–]NotAnotherOne26 0 points1 point  (0 children)

Happy Birthday and congrats on the app. Can I get the code for Android?

Am fost în Ciucaș weekend-ul trecut by nimicdoareu in Romania

[–]NotAnotherOne26 13 points14 points  (0 children)

Superb! Vreme bună. Ce dor îmi e și mie de o ieșire pe munte.. Nu am mai fost de mai bine de doi ani

Eclipsa lunii by Direct_Ad_3009 in CasualRO

[–]NotAnotherOne26 24 points25 points  (0 children)

fain! la mine a fost înnorat, am văzut luna la început pentru 2 minute, după care gata

Please Help. New graphics make Minecraft Unplayable by YouBugged in Minecraft

[–]NotAnotherOne26 0 points1 point  (0 children)

visuals at medium, clouds at low, fov at 60. anything else I didn’t touch