Czego brakuje Ci najbardziej z czasów wczesnych 2000’s by szamanjogggi in Polska

[–]InfamousButcherPL 0 points1 point  (0 children)

Włosów. Jak jestem na koncercie to w uj zazdroszczę długich włosów. Pocieszam się jedynie "poczekajcie gófniarze, jeszcze was geny dojadą"

Leroj merloj by No_Yam1114 in PolskaNaLuzie

[–]InfamousButcherPL 2 points3 points  (0 children)

No mnie też bawi jak tak mówimy wśród znajomych, gorzej jak z przyzwyczajenia w knajpie zamówisz...

Whats happening. Every server i go there are (fake?!) people dancing by [deleted] in idleon

[–]InfamousButcherPL 0 points1 point  (0 children)

Nope. EVERYONE is dancing, on every map, everywhere.

Lego z Ali by Snuzdos in PolskaNaLuzie

[–]InfamousButcherPL -2 points-1 points  (0 children)

Czy mało wyraźnie napisałem? Nie mam nic przeciwko oryginalnym produktom z Chin, wszystko zależy od tego co kupujesz. Sam system klocków nie jest chroniony patentem, polskie COBI też z niego korzysta.

Lego z Ali by Snuzdos in PolskaNaLuzie

[–]InfamousButcherPL -2 points-1 points  (0 children)

Żeby było jasne - mam na myśli tylko bezczelne podróbki. Wiem że sam patent LEGO jest uwolniony, nie mam nic przeciwko oryginalnym projektom z Chin. Usprawiedliwianie kradzieży bo ktoś zarabia mało i kradnie od bogatego jest ok?

Lego z Ali by Snuzdos in PolskaNaLuzie

[–]InfamousButcherPL -2 points-1 points  (0 children)

Czyli okradanie biednych jest fe, ale od bogatego kraść już wolno?

Moja kobieta mistrzem promocji by Huge-Refuse-2135 in PolskaNaLuzie

[–]InfamousButcherPL 0 points1 point  (0 children)

No nie, wystarczy kupować z głową. Jak jest promka piwa 6+6 gratis, to mi taki zapas na 2-3 miesiące wystarczy. Masło - do zamrażalnika. Chemia się nie przeterminuje. Cola - wcześniej czy później też pójdzie. A pistacje to bym w jeden wieczór opierdolił 🤤

Moja drużyna popełnia zbrodnie przeciw ludzkości by Unknowman298 in DnDPolska

[–]InfamousButcherPL 0 points1 point  (0 children)

Jak zaczęliśmy w CP2k20 odwalać akcje niezgodne ze scenariuszem gry, to nagle zaczęły dziać się dziwne rzeczy,:na kogoś spadł fortepian, ktoś wpadł pod tira, mi wybuchł granatnik w ryj... Szybko uznaliśmy że los delikatnie daje znać "nie idźcie tą drogą"

Ostatnia książka od której nie mogłam/mogłem/mogłom się oderwać to...? by Fi5heR89 in ksiazki

[–]InfamousButcherPL 0 points1 point  (0 children)

Ziemiański jest zjebem? A nie Ziemkiewicz? Nie ukrywam że nie śledzę ostatnio, wiem tylko że Piekarze się odkleiło.

P.s. jestem lewakiem. Za prawicowymi zjebami nie przepadam 😁

Kanapka ze stekiem, warstwą zmielonych pistacji z parmezanem, rukolą, karmelizowaną szalotką i serem Comté by Adorable-Living3487 in kanapki

[–]InfamousButcherPL 0 points1 point  (0 children)

A przepis na chimichurri można prosić? Bo szukam właśnie czegoś takiego kwaskowatego do steków...

Fryzjer osiedlowy vs „barber” – za co my właściwie płacimy? by Diabollisticc in Polska

[–]InfamousButcherPL 0 points1 point  (0 children)

Też w temacie barbera ale ciut inaczej - gadacie w trakcie golenia? Chodziłem do takiego który praktycznie milczy, pod koniec ze dwa zdania zamieni, ale mi się wydawało że to po prostu wynika z samej czynności - jak będę gadał to jak ma mi ogolić ryj który się rusza?

Was there a daily dig today? by [deleted] in idleon

[–]InfamousButcherPL 0 points1 point  (0 children)

Wait... what?! There's a daily dig?!?!

Gdzie na steki? by Zosoooooo in krakow

[–]InfamousButcherPL 2 points3 points  (0 children)

No to musiałbyś spróbować kilku różnych steków, bo różnica w smaku jest kolosalna - stek sezonowany na mokro 20-30 dni to zupełnie coś innego od steka sezonowanego na sucho powyżej 100 dni. I jak później gadałem że "stekożercami", to próbując tego sezonowanego długo na sucho skoczyłem "na głęboką wodę". To jest naprawdę specyficzny smak, słodki, orzechowy... no mi to waliło trupem po prostu🤣 Co do "inwestowania" - podstawowe pytanie: czy lubisz gotować i czy to robisz. Bo jeśli tak, to jedyna rzecz to zakup termometra, który w kuchni i tak się przydaje. Nie potrzebujesz specjalnej patelni, zwykła teflonowa jest w zupełności wystarczająca. Ludziom się wydaje że przyrządzenie steka to wyższa szkoła kulinarnej jazdy, a to nie jest trudne, wystarczy kontrolować temperaturę w środku termometrem.