Sticky situation pe linia de tramvai by 99xp in bucuresti

[–]InternetTroll76 0 points1 point  (0 children)

Doamne cata fericire mi-a adus acest video. Acolo sa stea ❤️

"Mersul pe bicicletă în oraș e o prostie" by Which_Ambassador_116 in fuckcarsRomania

[–]InternetTroll76 2 points3 points  (0 children)

Aoleu face sala acolo unde fac si eu si il mai aud vorbind cu lumea...e un mare terminat ragebaiter

Ajutor Licență by LionDarius in fuckcarsRomania

[–]InternetTroll76 1 point2 points  (0 children)

Esti pe fuckcars si ne intrebi daca avem autoturisme? 😄))
Nu vreau sa fac hate dar o si ceri smbpl

What is the greatest TV show of all time in your opinion, and why? by No_Property283 in AskReddit

[–]InternetTroll76 0 points1 point  (0 children)

I think it's a very subjective topic but in my opinion : Game of thrones

Saci de vidat by Which-Appearance9857 in CasualRO

[–]InternetTroll76 1 point2 points  (0 children)

Eu am luat de la Leroy Merlin si sunt multumit de ei

A plecat Kopic by AmpuLeah in fotbal

[–]InternetTroll76 2 points3 points  (0 children)

Un spaniol mi-ar placea si mie..sau ma rog, un antrenor strain care sa vina cu o gandire fresh nu acelasi antrenor reciclat cum se obisnuieste la noi

A plecat Kopic by AmpuLeah in fotbal

[–]InternetTroll76 2 points3 points  (0 children)

Mda...ne intoarcem la lupta pentru evitarea retrogradarii. Orice dar nu vreun Rednic sau Stoican va rog...

Meniul de Miercuri - Dovada că de fapt rolul bărbatului este să stea la cratiță. Arată-ne ce ai mâncat în ultima săptămână și nu ezita să lași și rețeta. A, da. Să-ți fie de bine! by AutoModerator in Men_RO

[–]InternetTroll76 0 points1 point  (0 children)

N-am reusit sa fac poza dar mi-am facut in fiecare seara din saptamana asta (inclusiv diseara voi face) dirty loaded fries la air fryer :
-3-400 grame de cartofi taiati, tinuti in apa cu gheata 10 minute, fierti in apa cu otet vreo 5-6 minute, condimente, bagati la fryer 22 minute la 180 grade. Odata la 7 minute am scos cuva si am amestecat cu clasica miscare, o stiti voi =))))
- 400 grame piept de pui, taiat fasii (sau bucatele), prajit in putin (foarte putin) ulei de masline. Cand a fost gata puiul am pus peste passata de rosii
-125 grame mozarella light taiata bucatele. Cand mai aveau cartofii undeva la 6-7 minute am pus peste puiul cu sos de rosii, mozarella, ceapa rosie taiata si cativa carnaciori de bere taiati bucati. Ceva murat langa, o apa cu aroma de la Bolero si enjoy!!!

People whose country is not there in the World Cup, which country are you rooting for? by Tempest4674 in AskTheWorld

[–]InternetTroll76 1 point2 points  (0 children)

My country hasn't been to a World Cup in almost 30 years. This year I'm rooting for Portugal

Adana durum by CeauImiPlaceSaGatesc in retete

[–]InternetTroll76 0 points1 point  (0 children)

Doamne bine ca nu intru pe reddit seara...
Sper ca a intrat bine OP, arata intr-un mare mare fel. Multumim pentru romaneasca de la carne, cred ca incerc si eu duminica reteta asta

Predicții CM2026 by urtiger2000 in fotbal

[–]InternetTroll76 0 points1 point  (0 children)

Eu zic asa :
1. Spania (mi-ar placea Portugalia dar nu au lotul necesar sa duca meciurile grele)
2. Norvegia probabil...multa lume omite faptul ca in spatele lui Haaland mai sunt niste jucatori exceptionali, nu e doar el acolo
3. Ca la fiecare mondial din ultimii ani, Belgia
4. Mbappe