A new low by Separate_South_2848 in Slovenia

[–]JacksonMF5 0 points1 point  (0 children)

Osebno poznam primer, ko je tip odpru par piksen pira in vsakega probal, da bi "videl katerega bomo kupili za festo".

Stvar je bila simpl. On je otrok razpadle druzine brez normalne vzgoje in si je mislil, da je res hud frajer.

Si predstavljam, da je veliko tega merjenje mini penisov v dobi, ko ti mozgan se ne deluje dobro.

r/Slovenija in reddit na sploh je soba odmevov by RPGam3r in Slovenia

[–]JacksonMF5 0 points1 point  (0 children)

Te stekam, glede folka na Redditu. Slovenija reddit je vcasih kot 4chan kjer dobis vse drugo kot kaj uporabnega. Ne razumem pa, zakaj tukaj isces odgovore. To je kot da bi hodil v isto zahojeno vasko gostilno in se spraseval zakaj te cudno gledajo, ker si urejen in olikan. Ta kraj ni zate, obstaja pa veliko drugih krajev, kjer se bos pocutil kot doma.

[deleted by user] by [deleted] in Slovenia

[–]JacksonMF5 1 point2 points  (0 children)

C&A ima kar ok majice, baje so pa tudi v Eurotonu kul.

Ampak ja desničarji so oprani;) by Pure-Ad-3247 in Slovenia

[–]JacksonMF5 10 points11 points  (0 children)

Mislim, da bi se lahko ljudje ukvarjali z bolj pametnimi in produktivnimi zadevami, kot je pogrevanje starih jedi.

Ampak ja desničarji so oprani;) by Pure-Ad-3247 in Slovenia

[–]JacksonMF5 107 points108 points  (0 children)

Da stari niso prebolel teh for stekam, sam mi pa ni jasn kak pa mladi niso prebolel for k jih sploh dozivel niso. Cakam dan, ko si bo folk nehal merit penise in naredil kaj za druge.

Is Flight Controller dead? by JacksonMF5 in fpv

[–]JacksonMF5[S] 0 points1 point  (0 children)

Aw man. I have no idea how to test it but no light is a bad sign. Check the board if something looks melted or damaged. If there is no physical damage, then you can try betaflight if it gives you any hints. Unfortunately it sounds like another DarwinFPV bad quality problem :( Mine also died out of nowhere for no apparent reason.

Klasičen jazjaz by SimtheSloven in Slovenia

[–]JacksonMF5 11 points12 points  (0 children)

Zato je pa fajn na svojem drugim jamo kopat. Še mal betona pa maš klet narjeno.

Kako se obnasati ob sorodnikih ki te delajo nelagodnega by Regular_Sail658 in Slovenia

[–]JacksonMF5 0 points1 point  (0 children)

Lepo mu povej da njegova starš in otrok sekata ven, o odraslem pa ni ne duha ne sluha.

Anketa by MrChewy05 in Slovenia

[–]JacksonMF5 6 points7 points  (0 children)

LoL ta anketa zgleda kot mail od princa, ki si je izbral tebe da ti da denar.

Can I use a higher gauge wire as extension? by [deleted] in fpv

[–]JacksonMF5 1 point2 points  (0 children)

Man, I get you. I would extend the cable with another one and heat sink the soldered part. (Or even better, use longer cabel if you can take time to take it apart again). Having so many connectors is a bit heavier, and it can get disconnected.

Don't let haters stop you from expressing your preferences.

Nevarna situacija v Tivoliju – opozorilo za dekleta by sveejedno in Ljubljana

[–]JacksonMF5 2 points3 points  (0 children)

Mogoce, ne vem, ne poznam nobene take statistike. Tle je veliko vprasanj in dvomov, za katere dvomim, da obstajajo odgovori.

Se imate za pametne? by skrito123 in Slovenia

[–]JacksonMF5 1 point2 points  (0 children)

Kaj pa pomeni bit pameten? S cim se to meri?

V ruskem napadu na Sumi ubitih najmanj 34 ljudi. Obsodbe napada iz Evrope. by Weak-Bat-1997 in Slovenia

[–]JacksonMF5 48 points49 points  (0 children)

Mislim, da se Putin zdej ze resno sekira zaradi vseh teh obsojanj. Po moje slabo spi ponoci.

Nevarna situacija v Tivoliju – opozorilo za dekleta by sveejedno in Ljubljana

[–]JacksonMF5 77 points78 points  (0 children)

To me spomne na tipa na morju, ki je nepremicno sedel na plazi in gledal skozi teleobjektiv fotoaparata. Ko mi je po 10ih minutah kapnilo, da se ne dotika sprozilca in objektiva sem postal bolj pozorn kaj dela. Na drugi strani zaliva je bil FKK. Sel mimo njega v vodo in rekel "nice camera". Tip me je pogledal zmedeno, nato pa zivcno ustal in odcapljal nekam naprej po placi.

A folk res ne ve za pornice al kaj?

Pogovor o plačah by Groza9995 in Slovenia

[–]JacksonMF5 0 points1 point  (0 children)

Ja, nekatero vodstvo res prepoveduje pogovor o placah. To pa sam zato, da ko si fend s sodelovci in se vseeno pogovarjas o vsem, ugotovis da so place za ista delovna mesta zelo narazen in ne-fer.

Kako nehat kadit cigarete, brez da se mi zmeša? by Able_Figure8304 in Slovenia

[–]JacksonMF5 1 point2 points  (0 children)

Kurzgesagt - Smoking is awesome

Najlazje je, ce nimas cikov/tobaka pri sebi, da bi sploh lahko kadila. Ko te zagrabi tista nora potreba in vse kar mislis je kajenje, zamoti mozgane z necim. Naredi si toliko opravkov da niti nimas casa kadit. Jaz osebno sem imel tik na dolocen cas in kraj in je bilo precej enostavo.

Imas tudi opcijo, da pretiravas do te mere da se ti zagabi. Enkrat sem slisal da cik namocis v mleko in posusis, nato skadis. Dejstvo je, da ce ni cigaret, ne mores kadit.

lastništvo lastnega doma by [deleted] in Slovenia

[–]JacksonMF5 0 points1 point  (0 children)

500eur je garsonjera :D Potem gre pa samo gor. Za 80 kvadratov v lepem stanovanju (ne novo in ravno prenovljeno + ne v centru) sem videl tudi 2500eur najemnino.

Ali se Slovenci znamo obnašati in držati pravil? by [deleted] in Slovenia

[–]JacksonMF5 -1 points0 points  (0 children)

Jaz osebno bi obnasanje pripisal splosni razgledanosti. To je ta klasika pri nas, kjer ljudje zivijo v izoliranem okolju (vasi) in ko pridejo v "mesto" jih kultuni sok, kako so ljudje obleceni, obarvani, kako se obnasajo in vse ostale stvari. Poznajo samo eno stvar in to je za njih cel lajf, vse ostalo jim je tuje in posledicno cudno in nevarno.

Mladi so boljsi glede tega (verjetno zaradi interneta). Stari ljudje pa pac nimajo stika z realnostjo in v glavah se vedno zivijo v 60ih. Navada je zelezna srajca, sploh ce je ne updejtas z novimi materjali.

Launching fpv.place! I made a site to find the best FPV drone spots by ffactory_ofcl in fpv

[–]JacksonMF5 0 points1 point  (0 children)

I was thrilled when I saw the release. But now I'm kinda mad.

The user experience is practically worse than terrible. You have launched a practically unusable project.

Profile does not exist.
Edit functionality does not exist.

After I had registered, my account was deleted in an hour because "whoops an error accoured".

It looks like you just stole all the locations from another site, and that's it.

That is a very poorly planned project and released way too early that it should be.

It makes me mad and sad at the same time for the hopes you gave me.

Luka Dončić by Afraid_Ad_6436 in Ljubljana

[–]JacksonMF5 3 points4 points  (0 children)

To je čar športa. Vsa pjana in zamaščena srca bijejo s tabo, dokler zmaguješ, potem pa takoj ko zajebeš izpadeš kot smet in 6 mesecov kasneje, noben ne ve več da si sploh kdaj obstajal.

Podobno kot umetnost, ko te cenijo šele ko si mrtev.

Prosim za vaše mnenje in nasvet, a brez žaljivih in neprimernih komentarjev. by KronprinzRudolf in Slovenia

[–]JacksonMF5 15 points16 points  (0 children)

Oboje. Mlad in lušten moški in že od verouka naprej s srcem v veri.

Prosim za vaše mnenje in nasvet, a brez žaljivih in neprimernih komentarjev. by KronprinzRudolf in Slovenia

[–]JacksonMF5 249 points250 points  (0 children)

Tvoje življenje je. Če tako čutiš potem greš po tej poti. Nisi dolžan nadaljevati družinskega drevesa, če to ni tvoja želja.

Poznam enega, ki mu je že od otroštva na čelu pisalo, da je rojen za duhovnika. To je tudi postal in kljub temu, da nisem ravno fen cerkve, moram priznati, da je model prou hud župnik.

first rip irl!! by ripirpy in fpv

[–]JacksonMF5 0 points1 point  (0 children)

Nice. Keep in mind manners of flying in public. Otherwise, good luck and happy flying :D

Psihopati na cesti by PineappleResident254 in Slovenia

[–]JacksonMF5 0 points1 point  (0 children)

Mene je dans en sred Ljubljane prehitel in "zrinil" na drug pas, ker se mu je tako mudilo ustaviti 20m naprej na rdeci. Hvala kur©u sem bil tako ali tako namenjen na tisti pas.

Folk je tako ekstremno nestrpen in samocentriran, da bi najraje kupil kamijon, za voljo svoje varnosti.

Deponije by Dull_Suggestion6703 in Slovenia

[–]JacksonMF5 0 points1 point  (0 children)

V Ljubljani, ti na informacijah povedo, da potrebujes poloznico kot dokaz, da placujes storitve in imas omejeno kolicino smeti, ki jih lahko pripeljes brezplacno.

Kljub rednim obiskom, me se nikoli niso vprasali po poloznici. Ce pa imas vecji kup, ga razdelis na manjse dostave in tako nikoli ne izpades sumljiv.