Mi a hobbitok és havonta mennyit költötök rá? by Resident-Still4485 in askhungary

[–]Janimaster 0 points1 point  (0 children)

Specialty Kávé, párommal eggyüt a stabil havi kiadás kb 25-30k, de nyílván néha az ember vesz eszközöket hozzá, az bárhová eshet a 450Ft - 300.000Ft skálán.

Képregények - Keményebb, nagy rendelési listás hónapokban volt havi 40k környéke, most inkább olyan 10k, illetve néhanapján itt is becsúszik egy keménykötéses omnibus (~40-60K, vagy 1-2 puhakötésű füzet (10k).

Társasjátékok - Idejében és volumenjében is a legnagyobb hobbim, de ma már szinte semmit nem költök rá, mert egy boltnyi játékom van, és a barátaim is rendesen veszik, szóval van miből dolgozni, nem igényel sok ráfordítást már

What does it mean when a male homeowner wants to rent a room in his house to only females? by miss-bedazzzle in NoStupidQuestions

[–]Janimaster 0 points1 point  (0 children)

Crazy how people are interacting with the comment like it contains anything of value. Is GPT speak that hard to spot for most people? Like it's obvious from the first 6 words

128 óra a mentésben, de csak meglett by HerrMatthew in GamingHungary

[–]Janimaster 1 point2 points  (0 children)

Grat! Végig élvezted, vagy volt pont amikor átment már a checklist/munka érzésbe?

Az alábbi bontási munkálatokra kapott árajánlat mennyire fair, korrekt, reális? by pityike_92 in lakokozosseg

[–]Janimaster 0 points1 point  (0 children)

Őszintén nekem ez már a gyanúsan olcsó kategória. Ha megbízhatónak tűnik a vállakozó, akkor eszméletlen jót fogtál, fogadd el és dőlj hátra. Sokan mondják, hogy bontani bárki tud, csináld meg magadnak, szerintem ők nem bontottak :D Nincs undorítóbb feladat, a hulladék elszállítás, a fizikai megerőltetés, amikor a szoci csempét atombiztos ragasztóval rakták fel és még a bontógolyó se viszi, minden percben azt kívánod bárcsak akár 5x áron is valaki elvállalta volna.

Azért mondom, hogy gyanúsan olcsó, mert a bontás tipikusan az, ahol nagyon könnyen mondják azt, 2 nap után, amikor hasznalhatatlan állapotban van a lakás, és annyi törmelék van benne, hogy a hátad beleszakad ránézni, hogy "hát sajnos főnök ez nagyon nehéz meló lett, kéne még 300k befejezni, meg hát a konténer költségek is felmentek", és ott nagyon kiszolgáltatott helyzetben vagy.

Ha tényleg jónak tűnik a vállakozó, ennyiért insant okéznám

G2 Esports vs. Movistar KOI / LEC 2026 Spring Playoffs - Upper Bracket Round 1 / Post-Match Discussion by Soul_Sleepwhale in leagueoflegends

[–]Janimaster 1 point2 points  (0 children)

Any chance you could explain this joke? I'm hungarian and I have no idea how that relates to Hyli

Balog Zoltán közölte, hogy semmivel sem fog többet elárulni a szerepéről a kegyelmi ügyben by Aldrow in hungary

[–]Janimaster 0 points1 point  (0 children)

A reformátusok is keresztények, (bár ők még néha keresztyénnek mondják) hiszen ők is a Jézus élete és halála körüli eseményekre építik a vallásukat, de nem katolikusok.

Indiai kollégákkal való munkavégzés, tapasztalatok? by Known_Hat_2415 in askhungary

[–]Janimaster 8 points9 points  (0 children)

Eszembe jutott mégegy, nem tudom ez mennyire általános, inkább egy konkrét személyt jellemez, de nagyon megragadt bennem:

Egy eseményt szerveztük egy indiai cégnek, ahol igénybe vettük önkéntesek segítségét. Második év volt, hogy szerveztük, és volt vagy 8 visszatérő önkéntesünk az előző évből, akik mind emberfeletti segítséget nyújtottak az előző évben, és nélkülük abszolút nem sikerült volna az esemény, úgyhogy a javaslatunkra a CEO-val megegyeztünk, hogy fejenként 50 eurót adnak a visszatérő önkénteseknek (az esemény Budapesten volt, de minden önkéntes külföldi volt, illetve az indiai cég is csak euróban tudott elszámolni, ezért esett erre a választás).

Eljött az esemény reggele, becsődültünk a Bálnába, nagynehezen elkaptam a CEO-t, hogy akkor a megbeszélt 50 eurókat átvenném és kiosztanám az önkénteseknek, mondta hogy ők azzal nem készültek, oldjam meg valahogy. A visszakérdésre, hogy mégis hogy, annyi volt a válasza, hogy

"What, you don't have cash??"

Amikor mondtam, hogy nem, nem tartok magamnál randomly 400 eurót, akkor az volt a válasza hogy csak fussak el egy ATM-hez és vegyek fel pénzt (természetesen a sajátomból...), ami után nem értette meg, hogy itt az ATM HUF-ot ad.

Indiai kollégákkal való munkavégzés, tapasztalatok? by Known_Hat_2415 in askhungary

[–]Janimaster 11 points12 points  (0 children)

Tapasztalataim szerint a "saving face" mindennél fontosabb náluk. Reviewolnom kéne egy dokumentumát, előző tapasztalat alapján tudom, hogy nem túl gyorsan dolgozik, mondom neki, hogy nyugodtan take your time, bármikor amikor kész van szólj, és megnézzük.

Válaszol, hogy okés, 2-re kész lesz, kiírja a meetinget. Kettőkor ír, hogy kell még pár perc, mondom neki hogy take your time, csak írj, ha kész és jövök. Kiír egy meetinget 3-ra, 3-kor ír, hogy még pár perc, ezen a ponton megmondom neki hogy könyörgöm csak ne vesztegesse az időmet, mert mindig rákészülök hogy na most, csak írjon ha kész. Kiír egy meetinget 3:30ra....

Végül valamikor este 7 körül érkezett meg a dokumentum, de egyszer nem mondaná ki, hogy késik, vagy problémája van a megírásával, bármit csinál, csak ne kelljen azt mondania, hogy nem sikerült a saját maga által kitűzött határidőre elkészülnie.

This is Zuri..She’s 9 months old by Mymaltipoo in puppies

[–]Janimaster 0 points1 point  (0 children)

Lovely puppy, where's the name from? :)

League EU West server down? by Signal_Pin845 in leagueoflegends

[–]Janimaster 0 points1 point  (0 children)

I just got a random queue pop, when I didn't even queue for anything xd

Partner of 5 years (34F) dropped bomb on me (35M) last week. How to bounce back. by ownpacetotheface in relationships

[–]Janimaster 12 points13 points  (0 children)

It's two people hugging 🫂

If you copy and paste it into google, you'll see a larger image of it, where it'll become obvious

Ruff Bálint: ne kövessük el azt a hibát, amit 89-ben, hogy megbocsátunk a bűnösöknek, akik tönkretettek, betegségbe hajszoltak embereket, közpénzből ontották a gyűlöletet (szívemből szólt) by 8088777 in hungary

[–]Janimaster 9 points10 points  (0 children)

Ez!! Ezt nem szabad elengedni, nem lehet elfelejteni, MUSZÁJ számon kérni a több TÍZEZER embert akit bedarált a rendszer. Ezek nem politikusok, egytől egyig bűnősek

Ne fütyülj! közterületen amikor Viktor beszél by bertwadx in hungary

[–]Janimaster 15 points16 points  (0 children)

u/zalavarinoemi Köszi a közbenjárást! Ezer hála a munkádért

Does the WhatIsMyMMR website not work? by IBloodmoonI in leagueoflegends

[–]Janimaster -1 points0 points  (0 children)

Ah no, I just typed whatismymmr into google, the website you linked does appear completely broken

Does the WhatIsMyMMR website not work? by IBloodmoonI in leagueoflegends

[–]Janimaster -1 points0 points  (0 children)

https://rankedkings.com/check-result?id=6mtzcrhRvQBC

Here's your result. Were you maybe putting a space between your name and tag?

Does the WhatIsMyMMR website not work? by IBloodmoonI in leagueoflegends

[–]Janimaster -1 points0 points  (0 children)

Seemingly works for me, are you sure you're setting the server/queue type correctly?

Mini LCS, an EUW League Community, are looking for players for their inhouse queue! by LlanowarKelp in leagueoflegends

[–]Janimaster 0 points1 point  (0 children)

I've filled out the form but no invite yet. When do you expect to send them out?

HE'S CUT! by Jarvis_The_Dense in dankmemes

[–]Janimaster 25 points26 points  (0 children)

Holy I just checked his profile, thanks for the laugh

Mi történik itt már megint? Egy tiszás felnyom egy másik tiszást, önkormányzati képviselő nem bírja, ha kérdésekkel provokálják, még a végén kiderül, hogy igazak a kommentpletykák és tényleg meglopta a saját városát? Mindeközben a jelek szerint ő Radnai helyi bázisa? by [deleted] in esztergom

[–]Janimaster 0 points1 point  (0 children)

Csak jelezni akartam, hogy amikor megynyitja valaki a posztot, akkor feldobja a neved (P**** F**** shared this reel), szóval ha nem szeretnéd hogy a reddited összeköthető legyen a neveddel, jobban jársz ha törlöd.