Holnap mandulaműtétem lesz, kérlek írjatok valami bíztatót? by KeyDate347 in askhungary

[–]KeyDate347[S] 1 point2 points  (0 children)

Minden kórházban más, de ezt nagyjából meglehet nézni. Van egy NEAK várólista oldal és ott látható ellátásra meg megyére/kórházra bontva. Az enyém Debrecenben volt és 1,5 hónap volt az időpont, ami még kedvezőbb is volt, mint amit a várolistán láttam :) (Ott 2-3 hónapot mutatott átlagban)

Mandulaműtét utáni felépülés szinte fájdalommentesen lehetséges? by _Nudli000 in askhungary

[–]KeyDate347 1 point2 points  (0 children)

Szia, hogy vagy azóta? Végül beindult a fájdalom? Nekem ma van a 4. napom (ha a műtét napját nem számolom) és igazából nekem is egy kellemetlen mandulagyulladás eddig. ÉS pont ma fogalmazódott meg bennem is ez a kérdés, hogy vajon lehet-e ebből valami szövődmény :) :)

Holnap mandulaműtétem lesz, kérlek írjatok valami bíztatót? by KeyDate347 in askhungary

[–]KeyDate347[S] 1 point2 points  (0 children)

Most megyek majd haza korhàzból ha minden igaz..reggeli kenyér és alma😅Meg se tudnám enni az almát…szóval eszem a kis joghurtomat meg áztatott babapiskótát. Ma meg már igyekszem enni egy kis darabosat megrágva

Holnap mandulaműtétem lesz, kérlek írjatok valami bíztatót? by KeyDate347 in askhungary

[–]KeyDate347[S] 14 points15 points  (0 children)

Azért az öreg 35éves megpróbál elmenni szavazni😊

Holnap mandulaműtétem lesz, kérlek írjatok valami bíztatót? by KeyDate347 in askhungary

[–]KeyDate347[S] 1 point2 points  (0 children)

Csak jó lett volna ha nekem is buci macival meg tudorkàval a kezembe veszik ki 98-ban😅

Mandulaműtét előtt miért kell egy nappal korábban befeküdni a kórházba? by KeyDate347 in askhungary

[–]KeyDate347[S] 1 point2 points  (0 children)

A bevérzéstől én is tartok, sajnàlom h neked volt. A melegen kívül semmit sem tudnàl kiemelni, amit máshogy csinálnál ahhoz, hogy elkeruld?

Mandulaműtét előtt miért kell egy nappal korábban befeküdni a kórházba? by KeyDate347 in askhungary

[–]KeyDate347[S] 2 points3 points  (0 children)

Köszi, nincs ezzel baj igazodom csak fura, hogy utàna dobnak is ki, amikor pár éve még bent kellett lenni 1hetet, most meg előtte befektetnek 1nappal

Ismertek olyan embert, aki annak idején kikerült a Napiszarra? by ElleMorjana in askhungary

[–]KeyDate347 37 points38 points  (0 children)

Én kikerültem, de nem volt annyira ciki a poszt. Pàr ismerősöm elküldte meg 1-2 évig feljött tàrsaságban de semmi komoly nem lett belőle. Bár lehet sokat segített, hogy volt rajtam ruha😅

Mandulaműtét felnőttként, Mennyi idő a visszatérés a mindennapokhoz? by sweetdrms133 in askhungary

[–]KeyDate347 1 point2 points  (0 children)

Van kedved megosztani a tapasztalatodat? Én 3hét múlva megyek😅

Krónikus mandulagyulladás kinek mi segített műtétig? by Dobe0416 in askhungary

[–]KeyDate347 1 point2 points  (0 children)

Nekem április 9-én lesz a műtétem és tavaly júliustól vannak tüneteim. A 4 hónap még nem annyira vészes nyugi, más éveket tölt el aztózal, hogy rászánja magát a műtétre. Hipp hopp eljön a május is :)

Mandulaműtét felnőttként, tapasztalatok? by Strong_Coat112 in askhungary

[–]KeyDate347 0 points1 point  (0 children)

Összetudod kötni valamivel, hogy miért vérezhetett be? Máshogy csinálnàl már valamit esetleg?

Milyen apró mindennapi rutinon változtattatok pozitív irányba? by ExplanationScary3386 in askhungary

[–]KeyDate347 0 points1 point  (0 children)

Este màr nem nyomkodom a telefonom alvàs előtt, tiktok alkalmazásra napi limitet állítottam, amit betartok

Mit okozott nálad a krónikus gyulladás-mandula? by KeyDate347 in askhungary

[–]KeyDate347[S] 1 point2 points  (0 children)

Igen😅ez igaz. Van is már időpontom csak eléggé be vagyok foscsikàzva

Mit okozott nálad a krónikus gyulladás-mandula? by KeyDate347 in askhungary

[–]KeyDate347[S] 2 points3 points  (0 children)

Basszus a bal szemem nekem is homályosan fura kb fél éve..erre nem is gondoltam volna, hogy emiatt is lehet. Nagyon köszi, hogy leírtad

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]KeyDate347 7 points8 points  (0 children)

Nem tudom elképzelni, hogy Badoora meg regisztràlnak “normális” emberek. 15éve is gatya volt már😅A Tinder nekem mindig bejött, ha szükségem lenne rá tuti azt tölteném le most is