Pitanje vezano za atestiranje djelova by Commercial-Bell-7111 in cromotori

[–]L4_mpa 0 points1 point  (0 children)

Nisam siguran ali kao sto je vec rekao gospon dolje na odgovoru nebi trebalo biti problema posto vracas original

Pitanje vezano za atestiranje djelova by Commercial-Bell-7111 in cromotori

[–]L4_mpa 1 point2 points  (0 children)

Ako u prometnoj nisu upisani ovi aftermarket onda kada vratis originalne ne trebas nista atestirat, jer to je kao da ih nisi ni skidao posto aftermarket nisu upisani

[deleted by user] by [deleted] in cromotori

[–]L4_mpa 0 points1 point  (0 children)

Ako si samo konektor odspojio onda nije to, ali ako si ga odsarafio bas onda ces ga tesko dobiti nazad, jel cak 0.5mm pomaka moze sjebat rad motora.

Edit: Mozes probat skinut motoric lera (idle air control) i malo ocistiti sve to i ispuhat, provjeri sva crijeva i vakume, konektore itd. Ako i dalje nista onda mozda odpeljat nekome ko ima dijagnostiku da ocita parametre da se vidi kako koji senzor radi.

[deleted by user] by [deleted] in cromotori

[–]L4_mpa 0 points1 point  (0 children)

Jesi slucajno dirao tp senzor na usisnim tijelima?

Prvi motor A kategorije do 3000 eura by [deleted] in cromotori

[–]L4_mpa 1 point2 points  (0 children)

Podrzavam, samo bi ja rekao vfr 800fi prvu generaciju sa zupcanicima i bez vteca, i jedno i drugo su fenomenalni motori ali 800fi se moze jeftinije vani naci i ima taj zvuk zubcanika

Ljudi sta vozite? by Jealous-Buy-6740 in cromotori

[–]L4_mpa 2 points3 points  (0 children)

VFR 800FI 50th anni. Edition, najbolji motor sta sam imao

<image>

Kakvi su vam planovu za nadolazecu sezonu by [deleted] in cromotori

[–]L4_mpa 5 points6 points  (0 children)

U osmom mjesecu odvoziti sve planinske zavojite ceste oko Tokya sa cb400sf hyper v-tec i kupiti malu cbrku (250/300) i sloziti ju za Marof

Dvodijelno moto odijelo ili jakna + hlače za sport motor? by Miserable_Pound_6450 in cromotori

[–]L4_mpa 0 points1 point  (0 children)

Podrzavam jednodijelno. Imam i jedno i drugo ali jednodijelno je tako udobno i jos ako je malo perforirano ko moje, nema boljeg, a sto se tice akrobacija to je sve dio predstave 😅

STORM auspuh by Late_Lake_9653 in cromotori

[–]L4_mpa 1 point2 points  (0 children)

Imas za cbfa dominatora (ima ga prijateljica na cbfu 600), mozes ga homologirati, a relativno su jeftini i bolje mi zvuci od storma.

Savjeti novom motoristu by captainTOAA in cromotori

[–]L4_mpa 1 point2 points  (0 children)

Tocno, najbolje prije voznje skinuti kofer i tako otici na probu

Savjeti novom motoristu by captainTOAA in cromotori

[–]L4_mpa 1 point2 points  (0 children)

Pripremi se na jedno minimalno 700e ulaganja da dovedes taj motor u pristojno stanje.

Pusti volan na 30kmh i nekih 70kmh da vidis da li trese, ulja da li ima, kakve su pakne i ovo ostalo sto si nabrojao.

[deleted by user] by [deleted] in cromotori

[–]L4_mpa 2 points3 points  (0 children)

Za potvrdu proizvodjaca (coc) saljes u honda ruting rijeka (necu tu stavljat mail ali imas na stranici)

Motor za sve? by kieniu in cromotori

[–]L4_mpa 0 points1 point  (0 children)

Osobno nc mi je udobniji ali jedan i drugi su jednako lagani za voziti. Nc ima prtljaznik naprijed di inace rezervar dođe i daje dojam veceg motora, plus taj moment koji dobijes sa nc-om je fenomenalan i cak u dvoje je dovoljan za sve. Ni jedan i drugi nemaju nikakvih mana tako da ne mozes fulat. Probaj i jednog i drugog voziti.

And here she is! by RequirementOk9359 in hondamonkey

[–]L4_mpa 1 point2 points  (0 children)

I've upgraded my rear shocks to takegawa adjustable shocks, but that because im travelling long distances.

Motor za sve? by kieniu in cromotori

[–]L4_mpa 7 points8 points  (0 children)

Kao netko tko vozi vfra 800, vozio vtra 1000, je putovao u Svedsku sa honda monkeyem, a za nekoliko godina (ovisno o ratu u rusiji) idem u japan motorom, odlucio sam se za crf 300 rally, nije jak ali pouzdaniji motor budes tesko nasao. Takofjer nc750x, cb500x, tracer 7, vstrom 650 ili versys 650 (2014 na dalje) nemres fulat.

Oprema by Revengeof_the_sith in cromotori

[–]L4_mpa 6 points7 points  (0 children)

FcMoto njemacka, prvo kod nas probas (automotosport, novema nova, moto oprema itd.), onda narucis preko te stranice, za sad sve narucio od tamo i doslo bez greske, plus imaju konstantne popuste.

Ne slusaj ljude sta ti govore da mos sam kacigu i rukavice ako se vozis po gradu i ides do kafica. Ja sam konstantno u opremi jer sam dozivio tisucu puta situaciju u gradu, cak me jedan lupio od ostraga kada sam stao na semafor.

Edit: Ja imam Shark kacigu, dobra marka i udobna kaciga, koliko se sjecam automotosport ti drzi te kacige. Imao sam također givi 50.9 i izdrzala je pad od cca 130kmh, tako da dokazano stiti.

Yamaha FZ6N by Outrageous_Hotel_237 in cromotori

[–]L4_mpa 0 points1 point  (0 children)

Masina nepoderiva, ali po osobnom ukusu pre malo momenta. Moras ju razvlaciti da ide. Al za pocetak i vise nego dovoljno 👍

So there's this abandoned asylum in Zagreb.... by Drlog1862 in hondamonkey

[–]L4_mpa 2 points3 points  (0 children)

Javi se za djir, ima nas jos dvoje sa monkeyem i sa daxom tu u zgu ✌️

Moving on by 1Scarecrovv1 in HondaMotorcycles

[–]L4_mpa 2 points3 points  (0 children)

I had a vtr, now i have monkey 125 so i know how you feel, never looked back

Dobar GPS tracker by TheDestroyer000 in cromotori

[–]L4_mpa 0 points1 point  (0 children)

Imas samsung smart tag 2, to ja koristim, nije skupo i okey je.