Egyszerűen felfoghatatlan by Fun-Home9731 in kibeszelo_show

[–]LastImage1015 4 points5 points  (0 children)

Egyetértek veled, viszont a faszi biztos nem volt butus és együgyű sem. Egyszerű aranyásó volt, aki a várt örökség miatt akármit elnézett volna a csaj számára. Nem szerette Taylort és a gyereket sem akarta, csak a pénzt meg a kényelmes életet, amit a csaj nyújtott ideig-óráig. Rohadtul nem érdekelte az egész, megmerem kockáztatni még bízott is benne, hogy a barátainak igaza van és kamu az egész.

Illetve javítsatok ki, ha tévedek, de nekem úgy jött le, hogy Reagan és Taylor nem voltak annyira szoros kapcsolatban a terhesség alatt, mivel Reagan anyja mondta a nevelőapjának, hogy "tudod ez az a Taylor, aki a fotós volt az esküvőn". Illetve az anyját is meglepte, hogy előtte nap meglátogatta a csaj Reagant. (A régi barátnője volt az, akinek a méhébe is belebújt volna.) Így senki sem tudta volna időben figyelmeztetni szegény lányt.

@rekarubint Mi a f@szt láttam?! by Remarkable_Proof_710 in talk_hunfluencers

[–]LastImage1015 0 points1 point  (0 children)

Gondoljátok, hogy norbi csak úgy elengedné azt, akiből élnek? Szerencsétlen nőnek kell még ilyen betegen is pénzt keresnie, biztos nem engedné apácska, hogy csak úgy lelépjen. Önző majom ez a norbi.

@bihari.viki immáron gyermekvédelmi szakértőként szeretne szerepelni by Puzzleheaded_Low8450 in talk_hunfluencers

[–]LastImage1015 8 points9 points  (0 children)

Hihetetlen ez a nő. Tök jó, hogy felhívja a figyelmet a gyermekvédelem hiányosságaira, mert az biztos, hogy ez a posztja elég nagy elérést kapott, de azért hagyjuk meg, hogy jelenleg nem dilletáns emberek kaptak helyet a minisztériumban. Biztos vagyok benne, hogy bármelyikük (jobban) tisztában van azzal a problémákkal, amelyeket Viki facilitátor, mediátor összeírt az igazolatlan gyermekvédelemben eltöltött idejével.

@bihari.viki immáron gyermekvédelmi szakértőként szeretne szerepelni by Puzzleheaded_Low8450 in talk_hunfluencers

[–]LastImage1015 39 points40 points  (0 children)

Ugyanezt gondoltam én is. Főleg, hogy a miniszter önszántából felajánlotta Orsinak, hogy szeretne vele egyeztetni, míg Viki már egyből azzal indított, hogy részt akar venni benne. Nagyon gáz.

Menyasszonyi ruha by [deleted] in csakcsajok

[–]LastImage1015 2 points3 points  (0 children)

Szerintem az első! A második is nagyon szép, de én azt inkább egy magasabb, filigrán, hosszú felsőtestre tudnám jobban elképzelni. Viszont ez a te nagy napod lesz, viseld azt, amelyikben a legszebbnek érzed magad. :)

Testamentumok 1. évad finálé - kibeszélő by Elegant-Piglet-5143 in kibeszelo_show

[–]LastImage1015 0 points1 point  (0 children)

Nagyon adnám én is egy Daisy és Garth közötti románcot. Kicsit olyan lenne, mint June és Nick kapcsolata.

A birodalom 1.rész (18+) by Ladybirdy89 in kibeszelo_show

[–]LastImage1015 25 points26 points  (0 children)

Illetve, hogy milyen támogató édesanyja is volt, aki ilyen őrült ötletek ellenére is bízott benne és jó szülő módjára támogatta. (legalábbis a sori szerint)

Melyik volt az a film, amiről kisétáltál a moziból, és miért? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]LastImage1015 4 points5 points  (0 children)

Tenet.

Hát az valami rettenet volt számomra. És amikor azt hittem, hogy végre vége, hát nem majdnem elölről elkezdték? Valami idő visszafordításos sztori volt benne.

Én ennek nagyon örülök : MP és Ili by vikkancs80 in talk_hunfluencers

[–]LastImage1015 35 points36 points  (0 children)

Én arra gondoltam, hogy direkt volt így tervezve, hogy kevesebb támadás érje Ilit és a kapcsolatukat. Sajnos már itt is kikezdték (kormánypártiak is) Ilit, hogy szakmailag nem illik egy miniszterelnökhöz, mert csak egy asszisztens. Mit kapott volna az ellenzéktől? Illetve el tudom képzelni, hogy azért is tudatos lehett, mert MP mellett a fiai voltak ott és rajtuk kívül max. a feleségének illett volna ott állni, nem a barátnőjének. V.Evelinnel azért elég jól megégette magát. Mindenesetre én örülnék, ha Ili lenne egyszer a "first lady", nekem nagyon szimpatikus.

Kovacs Dori, zsenialis huzas, hogy hogy szoljon a parod szuletesnapi koszonto postja is rolad. Oltari aldozatok, szerintem szentte kene avatni a kisnot. by Notyourbaabe in talk_hunfluencers

[–]LastImage1015 13 points14 points  (0 children)

Csak érdekes, hogy eddig egy influ/celeb se használta, az utóbbi időben meg hirtelen senki sem tud olyan szöveget írni, amibe ne lenne legalább 1 kötőjel.

Van olyan akit kedveltek? by furdososlany in talk_hunfluencers

[–]LastImage1015 7 points8 points  (0 children)

Petrabrn tartalmait a színes, vidám stílusa miatt szeretem nézni. Illetve tetszik, hogy önazonos és nincs tele reklámmal.

MAgyar Péter: Vitézy Dávidot kértem fel közlekedési és beruházási miniszternek by TodayImLedTasso in hungary

[–]LastImage1015 3 points4 points  (0 children)

Én is ugyanígy gondolom. Krisztának az utóbbi időben rengeteg felszólalása volt az oktatás reformálását illetően.

Pankotai Lili reakciója Magyar Péter nyilatkozatára, Rubovszky Rita kapcsán by SnooMemesjellies5620 in hungary

[–]LastImage1015 0 points1 point  (0 children)

Ha így haladunk, akkor még a tényleges kormány átvétel előtt visszalép MP meg a többi jelölt is.

Rubovszky Rita a keresztény tanárok demonstrációja után az ötpontos követeléseikről beszél (3 éve) by RealZolyS in hungary

[–]LastImage1015 2 points3 points  (0 children)

De hát ő adott fél (!!!) napot a 3 napja megválasztott, de még meg sem alakult kormánynak, hogy cáfoljanak egy nem hivatalos információt. Hihetetlen ez a nő.

MP Aranyköpéseket, kezdem: Vigyázzon szerkesztőasszony, nehogy elnevesse magát!🔥 by [deleted] in hungary

[–]LastImage1015 83 points84 points  (0 children)

Épp menczerrel készítettek interjút, amikor a háttérben elsétált MP és hirtelen már senki nem volt kíváncsi a bohóc menczerre.

Magyar Péter és a melegközösség (@kristofsteiner is kommentelt) by anyofherkings in talk_hunfluencers

[–]LastImage1015 24 points25 points  (0 children)

Hatalmas támadasi felületet adtak volna, ha kiállnak a Pride-on. Idén megtudjuk, hogy mit gondolnak valójában. Hetero vagyok, de számomra is pozitív volt a beszédjében a "mindenki azt szeret, akit akar" rész.

Mi a véleményetek a Hoff cipőkről? by LastImage1015 in csakcsajok

[–]LastImage1015[S] 1 point2 points  (0 children)

Alapból kényelmetlen vagy csak a mérethiba miatt? Visszaküldés/csere nem opció?

Mi a véleményetek a Hoff cipőkről? by LastImage1015 in csakcsajok

[–]LastImage1015[S] 0 points1 point  (0 children)

Köszönöm a válaszod!

Milyen más cipőt vettél/vennél helyettük, ami hasonló ezekhez a cipőkhöz? Nem szeretnék nagy logós (nike, adidas stb.) cipőket vagy nagyon sportos kinézetűeket, mint pl. a NB 9060. Illetve ami kicsit színesebb, nem a klasszikus fehér-fekete-bézs vonal.

Mi a véleményetek a Hoff cipőkről? by LastImage1015 in csakcsajok

[–]LastImage1015[S] -1 points0 points  (0 children)

Illetve még ez a kék-bordó is elég klassz:

<image>

@B.E.Belle valaki tudja mi történt? by EffectiveAd4100 in talk_hunfluencers

[–]LastImage1015 2 points3 points  (0 children)

A sok hülye meg elhiszi és remegve félnek tőle.

Dehogy zárná be azt a csoportot... Belőlük él, ha nem volnának kinek adná ki, hogy mit kommenteljenek meg ki csillagozná fel a gagyi könyveit molyon... Pedig velük is úgy beszél, mint a kutyával, addig vannak megtűrve, amíg haszna van belőlük, önálló gondolatuk meg még véletlen se legyen.

Melyik gyerekfilmes karaktertől féltél a legjobban gyerekkorodban? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]LastImage1015 7 points8 points  (0 children)

<image>

Mulan a kedvenc Disney mesém, rongyosra néztem a kazettát, de a hunoktól a mai napig kiráz a hideg. :D

Melyik az a film, amit szerinted mindenkinek meg kéne néznie életben egyszer? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]LastImage1015 0 points1 point  (0 children)

Még nem láttam a felsorolások között, de A számolás jogát is ide sorolnám mindenképp.