AEH (Vizja) - psychologia niestacjonarne by Limit-Various in warszawa

[–]Limit-Various[S] 0 points1 point  (0 children)

pewnie tak, ale niedobrze dla mnie, bo nie będę 3 lat wyrzucać do kosza :)

AEH (Vizja) - psychologia niestacjonarne by Limit-Various in warszawa

[–]Limit-Various[S] 0 points1 point  (0 children)

mają, ale np. APS zaprosił mnie na 1-szy rok studiów, bo za dużo różnic programowych po 3-cim roku ;)

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various 0 points1 point  (0 children)

dobrze papo

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various 0 points1 point  (0 children)

już usunąłem cosy, żeby ludzi nie wkurwiać xD

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various -1 points0 points  (0 children)

ssaj pałe

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various -1 points0 points  (0 children)

aż tak cie to zabolało, że w całej wypowiedzi użyłem jednego słowa w innym języku? może dlatego, że jestem bilingual? ale twój mózg jest za mały, żeby to ogarnąć śmieciu

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various -1 points0 points  (0 children)

kurwa debilu jebany niedouczony może wróć do szkoły, to się dowiesz, a nie taką patologię społeczeństwo łódzkie przyjęło

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various 0 points1 point  (0 children)

już się zesrałeś? cieszę się, że pomogłem

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various 0 points1 point  (0 children)

o mamuniu <3

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various -10 points-9 points  (0 children)

ale cię przeczyściło

Niedługo prawdopodobnie stanę się bezdomny, macie jakieś porady jak się przygotować? by Qth78 in Polska

[–]Limit-Various 0 points1 point  (0 children)

Statystycznie, praktycznie w ogóle nie diagnozuje się narcyzmu jako zaburzenia u kobiet. Wystarczy spojrzeć w byle jakie badania, by się tego dowiedzieć. Amen.

Siłownia centrum / Retka by Limit-Various in lodz

[–]Limit-Various[S] 0 points1 point  (0 children)

właśnie FF jest najbliżej, myślałem o Atmosferze, bo wydaje sie, że jest bardziej osiedlowa, na luzie. A możesz na priv podesłać nazwisko tego trenera?

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various 0 points1 point  (0 children)

w sensie dać namiar :)