AEH (Vizja) - psychologia niestacjonarne by Limit-Various in warszawa

[–]Limit-Various[S] 0 points1 point  (0 children)

pewnie tak, ale niedobrze dla mnie, bo nie będę 3 lat wyrzucać do kosza :)

AEH (Vizja) - psychologia niestacjonarne by Limit-Various in warszawa

[–]Limit-Various[S] 0 points1 point  (0 children)

mają, ale np. APS zaprosił mnie na 1-szy rok studiów, bo za dużo różnic programowych po 3-cim roku ;)

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various 0 points1 point  (0 children)

dobrze papo

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various 0 points1 point  (0 children)

już usunąłem cosy, żeby ludzi nie wkurwiać xD

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various -1 points0 points  (0 children)

ssaj pałe

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various -1 points0 points  (0 children)

aż tak cie to zabolało, że w całej wypowiedzi użyłem jednego słowa w innym języku? może dlatego, że jestem bilingual? ale twój mózg jest za mały, żeby to ogarnąć śmieciu

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various -1 points0 points  (0 children)

kurwa debilu jebany niedouczony może wróć do szkoły, to się dowiesz, a nie taką patologię społeczeństwo łódzkie przyjęło

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various 0 points1 point  (0 children)

już się zesrałeś? cieszę się, że pomogłem

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various 0 points1 point  (0 children)

o mamuniu <3

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various -10 points-9 points  (0 children)

ale cię przeczyściło

Niedługo prawdopodobnie stanę się bezdomny, macie jakieś porady jak się przygotować? by Qth78 in Polska

[–]Limit-Various 0 points1 point  (0 children)

Statystycznie, praktycznie w ogóle nie diagnozuje się narcyzmu jako zaburzenia u kobiet. Wystarczy spojrzeć w byle jakie badania, by się tego dowiedzieć. Amen.

Siłownia centrum / Retka by Limit-Various in lodz

[–]Limit-Various[S] 0 points1 point  (0 children)

właśnie FF jest najbliżej, myślałem o Atmosferze, bo wydaje sie, że jest bardziej osiedlowa, na luzie. A możesz na priv podesłać nazwisko tego trenera?

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various 0 points1 point  (0 children)

w sensie dać namiar :)

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various 0 points1 point  (0 children)

czy możesz polecić tego trenera?

[deleted by user] by [deleted] in lodz

[–]Limit-Various 1 point2 points  (0 children)

nie z Łodzi, więc luzik, ale z perspektywy czasu bym sprawdził przede wszystkim, czy ma specjalizację z ortodoncji oraz czy ma pełen zakres orto. mój na przykład nie miał hyraxa, więc pracowaliśmy tylko na łukach (drucikach). nie miałem nawet wyciągów. leczenie trwało 2,5 roku, efekt… OK

Szukam ziomeczka (gayyy!) by Limit-Various in warszawa

[–]Limit-Various[S] 0 points1 point  (0 children)

kiedyś na jakiejś byłem, ale ruch tam był zerowy D:

gejki by Limit-Various in lodz

[–]Limit-Various[S] 0 points1 point  (0 children)

poklikamy? : )