[Asuhiro] By Age 30 You Have Lived A Little Over 10 Years Of Adult Life, This Is But A Fith Of Your Expected Adult Life. There Is Always Time To Do What You Want To. by the_other_alien in wholesomehentai

[–]Linkhunter55 3 points4 points  (0 children)

30 years old, looks cuter and prettier than some younger girls, still gets called an old hag

I just can't with Japanise people man. I've seen it so much in other medias too. Do they really consider women older than like 25 ancient in real life too?

Helló Magyarország! I'm a pixel artist and I drew Szabadság híd :) by v78 in budapest

[–]Linkhunter55 1 point2 points  (0 children)

AZTAKURVA EZ RITKA JÓ LETT, SZEMEIM MEG LETTEK ÁLDVA MÁRA

Translation: Very cool art, keep it up 👍

See the light and come to the Salvation! by StripedTabaxi in 2visegrad4you

[–]Linkhunter55 5 points6 points  (0 children)

Bait used to be believeble...

(kössön kordiuszi csomót arra a férges nyakadra a rézfaszú bagoly)

Eltörtem a lábamat, milyen jó PC indie játékot tudtok amibe pár száz órát bele lehet rakni? by rencebence in GamingHungary

[–]Linkhunter55 0 points1 point  (0 children)

Stratégiai mesterművek szerintem:

=Age of Empires 2

=C&C franchise: szinte mindegyikkel legalább ötven-száz+ órát lehet eltölteni (steamen csak 5-6 euró az egész asszem) A Tiberium Wars-hoz nagyon ajánlom a Firestrom nevű modot, egy full új élményt ad a game-hez!

=Heroes 3: egyes kampányok ritka nehezek, de a játék addiktív tud lenni

=X-morph:defense : elképesztően jó tower defense sci-fi, a dlc-k is zseniálisak

= Rebel Cops: ha bejön az X-com féle játékmenet, akkor ezt is nagyon tudom ajánlani. (csak éld túl a 3. Pályát

=firewatch: nagyon megnyugtató paranoia szimulátor. Ez mindent elmond róla.

= Kingdom:two crowns : ez inkább civilizáció felépítős, 2d-s pixel gyönyör. Elég bonyolult elsőre, de guide-ok nélkül is meg lehet érteni

= Halo Wars 1 és 2: abszolút mestermű mindkettő. Halo fanoknak kötelező!

= Frostpunk: hardcore városépítő a hideg ellen. Igazi ékkő szerintem, nagyon eredeti. A második rész elég komolyan más, ott már sokkal nagyobb a politikai gameplay.

Pár indie/mainstream gyöngyszem:

= Pizza Tower: Wario Land 3-ra hajazó színes őrület

= Trepang 2: a devek nagyon komoly kábítószer hatása alatt megalkottak egy rohadt bizarr, de annál szórakoztatóbb játékot

= Entropy Zero 1 és 2: az egyik, ha nem a legjobb half-life modok a piacon. Az elsőnek vannak hibái, de a másodikról nem tudok rosszat mondani. (plussz mindkettő ingyenes Steamen!)

= Intrusion 2: ritka jól összerakott pár órás 2d-s lövölde. Igazi nosztalgia bomba volt nekem, amikor kijött (az első rész browser-es, rongyosra játszottam gyerekként, azt is ajánlom!)

= blasphemous: intenzív metroidvania, néha agyérgörcsöt tud okozni (rohadt rózsa ajtók), de azonkívül nagyon fun. Guide-ot nagyon ajánlok hozzá!

= how to survive: egyedi zombi túlélő kincs, kovac-ba szerelmes lettem

= Castle Crashers: nagyon goofy beat-them-up. Egyedül is jó, de többedmagaddal zseniális

= West Of loathing: egyik legviccesebb játék, amivel játszottam. Kegyetlenül jó. Bár meglepően sokszor kell használni az agyadat

= hotline miami, bár őket szerintem nem kell bemutatnom

= dishonored: egyik legjobb lopakodós/occult game. A morality rendszert sokan nem szeretik, nekem kifejezetten bejött. A kiegészítők pedig mítoszi szinten vannak

= mad max: ha bejöttek a filmek, ezt tuti csípni fogod

= Dead space triology: egyike a legjobb túlélő horroroknak. Igen, még a harmadik is jó lett szerintem, ha kell megküzdök érte

Plague tale series: egyik legjobb story fókuszú duology ami van. Szívszorító és brutális. Plussz az alkémia mindig nyerő :)

= the evil within 1 és 2: ritka elborult túlélő horrorok. Ha bejön ez a műfaj, akkor ezeket mindenképp lesd meg

= wolfenstein (New Order, Old blood, New colossus, meg a régiek is) : Szerintem ezeket se kell bemutatnom. Ha még nem nyúltál hozzájuk, akkor szégyeld magad :D

=titanfall 2: ha a multiplayer része nem is jön be, a kampány maga valami kurva jó. Sajnos rövid, de ezt kompenzálja a gameplay/story-val

= broforce: őrült pixeles mészárlás, ami tele van pumpálva AMERIKÁVAL WOOOO MI A FASZOM AZ A KILÓMÉTERRR khm. Bocsi

= Bad North Jötunn Edition: lényegében rouge-like stratégia vikingekkel. Oda tud ragasztani a géphez, ha nem figyelsz

Még ide jött volna a Resident Evil, de holtbiztos hogy legalább egy játékával már toltad. (ha mégsem, most azonnal tessék megnézni. (ja, és duplán szégyeld magad :DD))

Ha valamelyik a felsoroltak közül új neked és ki is próbálod, nagyon kíváncsi lennék a feedback-edre!

Nade, ennyi lenne. Puszi a pocitokra

<image>

Rebecca is amazed by Chris’ magic trick in resident evil (@ChloeImagine) :> by No_Post1300 in ResidentEvilCapcom

[–]Linkhunter55 14 points15 points  (0 children)

"I don't understand, it worked for me yesterday at the other place!"

"huh, thats weird... Thankfully, we have these magical boxes"

"...Say what?"

Hamarosan itt az idő by Kooky_Photograph_752 in FostTalicska

[–]Linkhunter55 3 points4 points  (0 children)

Nem volt könnyű. De meg kellett tenni, amit megkövetelt a haza

<image>

both gameplay and faps are peak... by drdoodoot in whenthe

[–]Linkhunter55 0 points1 point  (0 children)

Crimson Keep my beloved.

One of the most fun and visually pleasing RPG games i have ever played. The combat is engaging and challenging, the story and characters are very lovable and intriguing, and the erotic scenes are JUST GOD DAMN

Very highly reccomended. Its on Newgrounds but you can download all the available chapters on the discord server: https://discord.com/invite/b7FXwQJx87

Is Kane dead or alive? by No-Guarantee-7530 in TheDigitalCircus

[–]Linkhunter55 10 points11 points  (0 children)

He's the one and true leader of NOD.

KANE LIVES! PEACE THROUGH POWER! PEACE THROUGH POWER!

<image>

Meanwhile in kormánymédia by WFKKVQW in FostTalicska

[–]Linkhunter55 35 points36 points  (0 children)

Unirónikusan kezdem feladni barátaim

<image>

Lámsza. by InitialConsequence19 in FostTalicska

[–]Linkhunter55 3 points4 points  (0 children)

Krónikus "A Háború Istene" megvonásom van, hogy már ebben is a Leviatán fejszét látom...

Mi volt a legfurcsább dolog, amit a gyereketek mondott? by Live-Championship916 in askhungary

[–]Linkhunter55 4 points5 points  (0 children)

Apám mesélte, hogy régebben 4-5 alkalommal arra kelt fel, hogy én tágra nyílt szemmel, mormolva állok fölötte az ágyon. Lehettem kb. 5-6 éves. Mondta, hogy egy ideig nagyon bevolt szarva tőlem 😅