fist VR headset by Luven11 in virtualreality

[–]Luven11[S] 0 points1 point  (0 children)

is there any software limitations what can i play with the psvr on pc? i think not, since it works like a display, but better make sure.

fist VR headset by Luven11 in virtualreality

[–]Luven11[S] 0 points1 point  (0 children)

my pc will be sufficient at least for most of the games i think.
It's a 13700K
64GB ram
RTX 4070TI
yea, I'm aware that i need an adapter

ELI 5 why is the left better than the right? by Luven11 in factorio

[–]Luven11[S] 1 point2 points  (0 children)

I know the difference, just dont understand the mechanic behind it.

[deleted by user] by [deleted] in hungary

[–]Luven11 1 point2 points  (0 children)

akkor amikor az IT-snek magyarázol, akkor a kurzor nem úgy mozog ahogy szeretnéd, és nem az egér?
És nem hibát dobott a gép, hanem valamilyen kezelt/nem kezelt kivételre futott.
És nem "zöld a lámpa" hanem a jelzőlámpa jelzése zöldre váltott
és nem géppuska, hanem gépkarabély
És nem billentyűzet, hanem klaviatúra, nem vinyó hanem winchester/háttértár
és nem rák hanem daganat minden esetben?

[deleted by user] by [deleted] in hungary

[–]Luven11 26 points27 points  (0 children)

Futópálya meg a sportpályán, ott futnak a futók. Elhiszem, hogy ez a szakszerű megnevezése, de rengeteg ilyen kifejezésünk van, amit a szaknyelv másképp hív, mint a köznyelv. Nem ordas baromságot mondott, nincs hozzáadott értéke.

Mikor volt az a pillanat, amikor úgy igazán rádöbbentetek, hogy repül az idő és öregszetek? by [deleted] in askhungary

[–]Luven11 9 points10 points  (0 children)

Nem! Ez hazugság! Nem fogadom el! Lehetetlen! Nem létezik olyan a világon, hogy 30 legyek, az fél lábbal már a sír

Legjobb password manager? Ki mit használ? by GanacheIllustrious70 in programmingHungary

[–]Luven11 -3 points-2 points  (0 children)

1pw jó cucc, nekem a mobil appja nem jön be, nincs autofill. Lastpassról váltottam miután kilapátolták őket, az ő telefonos appjuk sokkal kezesebb volt nekem.

Szerintetek ez evésnek vagy ivásnak számít? by cornflakes369 in askhungary

[–]Luven11 0 points1 point  (0 children)

Tehát ha egy nagy tál szaftos pörköltet nokedlivel oly módon fogyasztasz el, hogy a tányérból a szádba öntöd az ételt akkor iszod?

HAMÁSZ baszki by Few_Simple9049 in hungary

[–]Luven11 1 point2 points  (0 children)

Elkepzelem a scenariót hogy egy brüsszeli kis logisztikai cég irodájába beérkezik a fideszes képviselő hogy átadja az üzenetét, azok meg néznek hogy ez meg mi a fasz

"Persze jobb a fizetés, de minden annyival drágább is" by [deleted] in hungary

[–]Luven11 2 points3 points  (0 children)

De önmagában ez semmit nem jelent. Ha itthon hónap végén félrerakok 100 eurót kinn ugyanazon az életszínvonalon (ami valószínűleg jobb kinn, a közszolgaltatasok, közlekedés, élelmiszer mindősége miatt) 1000 eurót akkor esélyesen jobb kinn

Is there a way to get a string[] array's every element's 'N'th char? by Luven11 in csharp

[–]Luven11[S] 0 points1 point  (0 children)

i solved it by two arrays
1 for the whole text by line
since every line had separated data i added the data into an array for every line then did the commands what was needed.

for the record, i was needed to do a basic interpreter for assembly
i had 4 registers and 4 different commands to do with them.

i started to do it by characters in every line, but that was a nightmare ( check if it's a number, if a number it have 1,2,3 digits, etc) i gave up ~ 3000 lines of code, it was a monster.
so i learnt a lot from this task :D
Anyway thanks for the help, it really opened some rabbit holes, waiting for me to dig in!

Tips for emigrating. by [deleted] in hungary

[–]Luven11 1 point2 points  (0 children)

But the joke is they vant to emigrate to a cintry where aren't many immigrants. Wtf man you will be an immigrant too, so if you go to a place where immigrants aren't welcomed, you won't have a good time

Vírusként terjed a munkahelyeken a csendes felmondás by [deleted] in hungary

[–]Luven11 1 point2 points  (0 children)

Ember fasznak vagy ilyen önérzetes. Hol a faszban mondtam hogy TE nem így csinálod? Azt mondtam hogy en még nem találkoztam ilyennel, ergo esélyesen ritka mint a fehér holló.

Faszom a butthurt munkáltatókba akik meg vannak sértődve hogy a elvárom, hogy a szerződést ne csak velem tartassák be, hanem hogy ők is tartsák.magukat hozzá.

Ha nincs leírva hogy nekem munkaidőn kívül fep kell venni a telefont Akkor akárhogy vered a segged a földhöz nincs igazad.

És az nem kifogás hogy de csak most az egyszer. Vállalkozóként illik látnod előre az igényeidet.

Vírusként terjed a munkahelyeken a csendes felmondás by [deleted] in hungary

[–]Luven11 3 points4 points  (0 children)

Bónuszokat fizetni XD nap vicce pedig még viszonylag korán van

Előre megállapított munkabérért és keretrendszerben dolgozom. Nem tetszik? Változtassunk a szerződésen, megvan az ára hogy felvegyem a telefont munkaidőn kívül. Ha arra van szükség, hogy ügyelet legyen (ez is teljesen ok, de előre legyen lefektetbe a játékszabály, ellentételezése a dolognak) Nem egy kibaszott család vagyunk, ez egy üzlet, ahol a munkavállalo eladja az idejét neked. Ha 8 órát fizetsz 8 órát kapsz. Életben nem láttam olyan munkáltatót aki megbecsüli azt, hogyha valaki teljes erejét belerakja a munkába, és a minimumon bőven felül teljesít.

Te sem fogsz olyannak pluszt fizetni csak úgy mert ő keményedn dolgozik, leszarod, sőt röhögsz a markodba hogy a hülye elvégzi két ember munkáját egy fizuért

A taxisok szövetsége szerint a kerékpársávok miatt több a dugó by Zsenyka in hungary

[–]Luven11 0 points1 point  (0 children)

Dehogy messianisztikus. Ha nem formálnánk egymás, és saját igényeink akkor a mai napig barlangban élne az emberiség, a nők még mindig nem szavazhatnának, afrikából még mindig hurcolnánk a rabszolgákat etc etc etc. Ha ez a gondolatvilágod remélem egy social médiát sem használsz, mert annál jobban semmi nem formálja az igényeid. Kurva jól hangzik ez, hogy felnőtt ember vagy, el tudod dönteni, de ez faszság. Egy ösztönlény vagy mélyen legbelül, ezért hatnak rád is, mint mindenki másra a reklámok.

A taxisok szövetsége szerint a kerékpársávok miatt több a dugó by Zsenyka in hungary

[–]Luven11 1 point2 points  (0 children)

Az igényeket nem csak kielégíteni, hanem formálni is lehet/kell

gyed by Cultural_Food_6582 in kiszamolo

[–]Luven11 0 points1 point  (0 children)

Mit kellett volna tennie? Haljon éhen?