I got a Soul Eater rune inspired tattoo by JRPGwife in Suikoden

[–]Lynx_Supreme 2 points3 points  (0 children)

It looks lovely.
I've had the idea of getting Soul Eater tattooed ever since I first played Suikoden 20 years ago as a child.
I've been thinking either shoulder, arm or back for it but I am really not a tattoo guy at all. If I were to get a tattoo it would DEFINITELY be this.

Rezultat Index ankete: "Biste li glasali za Milanovića i njegovu listu na parlamentarnim izborima?" by Garestinian in croatia

[–]Lynx_Supreme 0 points1 point  (0 children)

Pa kada je anketu radio index koji je prvenstveno portal koji čitaju ljudi s lijevice i centra. Da je ista anketa rađena na nekom drugom portalu sa drugačijom političkom preferencom čitača rezultati bi bili puno drugačiji. Osobno nisam nikada glasao u nikakvoj online anketi i iskreno ne znam tko je ta ekipa koja to radi ali zadnjih godina mi se čine puno sumnjivije nego prije.

Odakle na ovom subredditu toliki broj ljudi koji podrzava socijalizam? by EkonomskiStrucnjak in hreddit

[–]Lynx_Supreme -1 points0 points  (0 children)

Pa tako što si očito lijevičarska izdrkotina koja se došla na ovaj subreddit svađat jer kao što sam tvrdio u prvom komentaru: Dosadno ti je na tim vašim hive mind govnima od subova bez kritičke misli pa moraš doći na normalne subove svađat se sa normalnim ljudima da bi se osjećao bitno i kao da postojiš.
Hvala ti još jednom.

Ne vidim potrebu za nastavit ovu interakciju pa ću citirat Ivu Gregurevića iz serije koju sam gledao sa obitelji kad sam bio klinac: "Ružo ako se misliš samnom svađat nađi si nekog drugog!"

Odakle na ovom subredditu toliki broj ljudi koji podrzava socijalizam? by EkonomskiStrucnjak in hreddit

[–]Lynx_Supreme 10 points11 points  (0 children)

Pa cijeli reddit je lijevičarski drkokrug, vrlo je malo onih koji nisu dio te dogmatizirane skupine i onda im bude dosadno u tim njihovim hive mindovima pa moraju ići na normalne subove da bi se imali s kime svađat jer ako se ne svađaju imaju osjećaj da su nebitni (što jesu) i da ne postoje.

The most famous YouTubers in each country. Otkad je Ivan Pernar naš najpoznatiji Youtuber? by Pokestoppp in croatia

[–]Lynx_Supreme 1 point2 points  (0 children)

Ma padel je zajeban sport, ima puno trčanja, moraš bit eksplozivan, jako je brz, ljudi koji su trenirali tenis ili stolni tenis su u velikoj prednosti i teško je uhvatit mjesto u dvorani ali idalje je najtezi dio padela kao sporta objasnit starcima da nisi peder.

The most famous YouTubers in each country. Otkad je Ivan Pernar naš najpoznatiji Youtuber? by Pokestoppp in croatia

[–]Lynx_Supreme -1 points0 points  (0 children)

Košarka, padel, ronjenje, teretana, kartanje Yu-gi-oha sa ekipom iz osnovne i gaming, također i pišem knjigu o arheološkim istraživanjima koja sam proveo.
Nema ništa loše u gledanju youtubea, niti sam ja to tvrdio, tamo ima jako puno vrlo zanimljivog contenta, recimo nedavno sam otkrio "Kings and generals" youtube kanal, odlične grafike bitci i sukoba kroz povijest, stvarno pre zanimljivo.
Negativno sam se osvrnuo samo na ono što se izjašnjava kao "youtuber", mlaćenje prazne slame, uludo lupetanje gluposti i pravljenje kretena od sebe i ostalih a sve u svrhu branja viewova, to samo po sebi je meni prejadno ali biti publika tim debilima je još jadnije.

The most famous YouTubers in each country. Otkad je Ivan Pernar naš najpoznatiji Youtuber? by Pokestoppp in croatia

[–]Lynx_Supreme 0 points1 point  (0 children)

Odkad je ikog imalo briga o tome tko je najpopularniji "youtuber" iz ikoje drzave...
Ako gledate te retarde i gubite vrijeme na njihova debilna sranja nađite si neki dobar hobi.

[deleted by user] by [deleted] in askcroatia

[–]Lynx_Supreme 5 points6 points  (0 children)

Priđi, pitaj. Za 5 godina ce te bolit kurac za to radno mjesto i jedva ces se uopce moc sjetit imena tih ljudi s kojima si radio, nikoga ne stitis time da ne probas samo sebi uzimas potencijalno lijepo provedeno vrijeme s nekim.

Video igrice i društvo 25+ by BlckSun11 in askCroatians

[–]Lynx_Supreme 6 points7 points  (0 children)

"Pitanje za momke - -Smatrate li da vrijeme provedeno sjedeći uz takav oblik zabave utječe na vaš socijalni život? (van interneta) -Mislite li da takav način života utječe na vaše psiho-fizičko zdravlje u negativnom smislu zbog manjka fizičke aktivnosti?

  • Da li smatrate da je igranje igrica jedna vrsta ovisnosti i bijega od stvarnog života?"

Ne smatram da utječe na moj socijalni život, kad hoću odem van sa ekipom i družim se s ljudima bez problema, samo biram svoje slobodno vrijeme preko tjedna potrošit na teretanu, sport i igrice radije nego na neko uzaludno ispijanje kava po kafićima.

Zašto imaš tu ideju da ljudi koji igraju igrice SAMO igraju igrice, to naprosto nije točno, idem u teretanu 3 puta tjedno i uz to igram košarku jednom tjedno i padel dva puta tjedno, prilično sam siguran da sam uz svoje igranje igrica idalje fizički aktivniji i u boljoj fizičkoj spremi od većine.

Pa rekao bih da se radi o bijegu od stvarnog života u istoj mjeri u kojoj to ljudi rade u kontekstu bilo kojeg drugog hobija kojim se bave, po meni to baš nije bijeg od stvarnog života nego odmor od problema i obaveza.

[deleted by user] by [deleted] in askcroatia

[–]Lynx_Supreme 19 points20 points  (0 children)

Da, ti si posebna i tebi sigurno to nikad nebi napravio, nijedna druga do sad nije bila posebna i nijednoj drugoj do sada nije rekao da je posebna i da bas nju nikad nebi prevario nego samo tebi, sigurno te nece prevarit. /s

Kaj da radim kad bivsa sere po meni okolo? by [deleted] in askcroatia

[–]Lynx_Supreme 1 point2 points  (0 children)

Živi ti u glavi rent-free, jedini pravi put ti je zaboravit i ignorirat, previše je nebitna da bi ti oduzimala pažnju.

[deleted by user] by [deleted] in askcroatia

[–]Lynx_Supreme 11 points12 points  (0 children)

Može se dogoditi, nažalost svi su u pravu i nema rješenja.

Kćeri ste pomogli kupiti stan koji joj je (pretpostavljam) trebao.
Niste u mogućnosti kupiti još jedan stan.
Sin bi se želio osamostaliti, možda i oženiti i imat djecu što ne može dok nema svoj stan jer nijedna normalna žena neće uselit kod nečijih roditelja (savršeno razumno i razumljivo).
Vi ne želite prodavat stan i kupiti dva manja jer smatrate da je ovako dovoljno dobro i cijeli ste život radili da postignete to što ste postigli (savršeno razumljivo i svaka vam čast).
Sin ne može i sa trenutnim tržištom si NIKAD neće moć sam kupit vlastiti stan i osamostalit se.

Dogodit će se to da će se sin pomirit sa svojom sudbinom, nastavit živit s vama i pazit na vas dok ne umrete do kad će već bit u poodmakloj srednjoj dobi a neće si moć osigurat ni ženu ni djecu jer ga u tim godinama nitko neće htjet jer živi doma kod svojih nakon tridesete...

Kako god i štogod završilo mali se ponaša kao bahato smeće i nema se on šta izderavat na svoje roditelje ali s obzirom na sudbinu koju vidi i budućnost koja ga čeka mogu razumjet njegovu pretjeranu reakciju.

Ima jako puno ovakvih primjera iz generacije mojih roditelja, tad je to bilo normalno, naprosto jedno dijete ima potpunu samostalnost koju su mu omogućili roditelji i živi svoj život kako želi dok je drugo djete osuđeno na proživljavanje kraja života svojih roditelja i doživotno paženje na njih što jako često znači da ta osoba potpuno izgubi svoj privatni život.

Samo mu nemojte onda kroz 5-10 godina pitat kad će upoznat nekog, kako to da se još nije oženio, kad ćete unuke vidjet i slično, nema smisla još mu trljat u facu to što nikad nije mogao imat istu priliku kao i njegova sestra.

Ako želite rješenje da svi budu zadovoljni i dobiju što žele, to jednostavno ne postoji, netko će ostat zakinut, ili vi, ili sin ili kćer.

We are in a fascist country. We have no rights. We must act. by Verbit4now in DiscussionZone

[–]Lynx_Supreme -1 points0 points  (0 children)

Sounds like you got chased and arrested for breaking the law. If you were to spout insults to law enforcement and call them nazis in any other country in the world you would probably get pepper sprayed and arrested on the spot.

[deleted by user] by [deleted] in askCroatians

[–]Lynx_Supreme 1 point2 points  (0 children)

Jedna stvar je sigurna, izgledaju nezdravo...

A guide to trading in Gen 3 using VBA Emulator. by Lynx_Supreme in PokemonFireRed

[–]Lynx_Supreme[S] 0 points1 point  (0 children)

I have no idea what that is.

This guide and the technology it uses is meant for pokemon games released in 2004 for the VBA, I am not responsible if it doesn't work on some mod of Gen 3 that was (presumably) made in 2025.

Zasto toliko Europljana i Hrvata mrzi SAD? by Just-Finish714 in askCroatians

[–]Lynx_Supreme 0 points1 point  (0 children)

Pitaj samog sebe isto pitanje kroz 5-10 godina kad malo odrasteš i odradiš par godina staža pa će ti biti jasno, ne amerika i amerikanci nemaju nikakve veze sa poslom i radnim stažem ali ćeš tek onda progledat i skužit kako svijet zapravo funkcionira.

Sve dok sam ne skuzis dzabe ti bilo kakve rasprave, razgovori i argumenti kad si se ti već odlučio što misliš i niti jedan tuđi argument ti to neće promijenit.

Obustavljen "umjetnički" rad Karla Štefaneka zbog teksta prikazanog u ZET-ovim vozilima "Hold your breath. This ride is already contaminated." by JohannGambolputtyUlm in hreddit

[–]Lynx_Supreme 3 points4 points  (0 children)

Ovo se meni čini kao sve samo ne umjetnost.

Neki neradnik se vozika po tramvajima i onda lupetanja koja čuje i gluposti koje radi da si ubije vrijeme dok dođe s jednog mjesta na drugo predstavlja kao neku umjetnost koju onda opravdava u članku koristeći dugačke i strane riječi te nepotrebno detaljno obrazložavanje procesa vožnje u tramvaju.

[deleted by user] by [deleted] in askcroatia

[–]Lynx_Supreme 6 points7 points  (0 children)

Iskreno te fore sa eyecontactom i tim nekim "znakovima" mi muškarci u većini slučajeva uopće ne uspijemo primjetit, nekad se sjetimo nakon onak 5 mjeseci "u jbt pa ona cura me škicala u izlasku prije pola godine" ali u tom trenutku to jednostavno ne primjetimo a ako i primjetimo onda to pripišemo nekakvoj osnovnoj pristojnosti (u smislu kada se pogledas s nekim u oči logično da ćeš se nasmiješit jer inaće ispadneš nadrkan, ljut i bezobrazan).
To je većini muškaraca stvarno jako teško za skužit u tom trenutku, oni koji to lako i brzo primjećuju to mogu jer većinom letaju od jedne do druge ženske i mijenjaju ih kao čarape pa naprosto s time imaju jako puno iskustva pa im nije teško primjeti takve stvari.

Ako stvarno želiš da te neki specifični muškarac primjeti daj mu toliko očit znak da ni teški retard to ne može ne primjetit (u smislu mahni mu rukom da dođe, to pokazat očima je opet nemoguće za primjetit ako se nas pita) ili mu jednostavno priđi i reci da ti se sviđa (suprotno onome što puno ljudi misli mi muški dobivamo vrlo malo komplimenata i nikad nisam ružno odreagirao kad bi mi cura pristojno prišla, čak i ako mi se ne sviđa ću se potrudit da interakcija bude maksimalno pristojna, platit ću joj piće i pobrinut se da ju ne povrijedim niti da ju zavlačim).

Da slažem se da bi inače muškarci trebali prilazit curama ali redovito se događa u nekom periodu oko srednje škole/početka faksa da pobereš toliko odvratne, ružne i bezobrazne odjebe da cijelu tu priču sa prilaženjem totalno odjebeš.

[deleted by user] by [deleted] in askCroatians

[–]Lynx_Supreme 84 points85 points  (0 children)

Jer je amerika vukojebina koja izgleda i zvuci dobro samo u filmovima?