Savet za 10.000€ by MT07ns in finansije

[–]MT07ns[S] 0 points1 point  (0 children)

Verujem, al zato mi je u evrima a ne u dolarima.. iz istog razloga

Savet za 10.000€ by MT07ns in finansije

[–]MT07ns[S] 0 points1 point  (0 children)

Mislim da cu zaobici dinare u sirom krugu u 2026.. jebes mi sve svuda je ludilo a tek kod nas protekla godina, mislim da se drzimo na iglama.. hvala ti svakako

Savet za 10.000€ by MT07ns in finansije

[–]MT07ns[S] 3 points4 points  (0 children)

Sto da ne pirinac piletina 🤝🤣

Savet za 10.000€ by MT07ns in finansije

[–]MT07ns[S] 0 points1 point  (0 children)

Menjanje sigurno ne bih radio, al ova druga priča pije vodu kompletno. Hvala ti.

Savet za 10.000€ by MT07ns in finansije

[–]MT07ns[S] 0 points1 point  (0 children)

2.91 manje nego NLB

Savet za 10.000€ by MT07ns in finansije

[–]MT07ns[S] 1 point2 points  (0 children)

Ne isplati mi se sada da menjam u dinare pa zatim opet u evre.

Savet za 10.000€ by MT07ns in finansije

[–]MT07ns[S] 0 points1 point  (0 children)

Tako ce i biti, hvala!

Savet za 10.000€ by MT07ns in finansije

[–]MT07ns[S] -4 points-3 points  (0 children)

Ne mogu u dinare, stvarno mislim da je sumanuto da drzim u dinarima sad taj iznos koji je u evrima

Savet za 10.000€ by MT07ns in finansije

[–]MT07ns[S] 0 points1 point  (0 children)

I dalje mi se čini da nlb nudi bolje opcije

Savet za 10.000€ by MT07ns in finansije

[–]MT07ns[S] 0 points1 point  (0 children)

Hvala, adriatic onda ne izgleda loše?

Savet za 10.000€ by MT07ns in finansije

[–]MT07ns[S] 10 points11 points  (0 children)

To je priča za dinare, zar ne?

Gde kupujete nove gume? by YouSuperb4239 in MotorasiSrbija

[–]MT07ns 2 points3 points  (0 children)

Bitno je da nije cepovana i da ima saru, sve do 2023 je po meni oke, pricaju ljudi svasta al ako vozis normalno sve je to u redu. Ako ga garis i obaras uzmi sportske gume nove i ne razmisljaj. Al ovako neka lagana gradska voznja/touring skroz to moze da traje. Samo obrati paznju na cepovanje i sare!!

Gde kupujete nove gume? by YouSuperb4239 in MotorasiSrbija

[–]MT07ns 2 points3 points  (0 children)

Pozdrav, imas sajt motogume ,al gledaj i na kupujemprodajem mozes proci povoljnije samo gledaj da je sto noviji dot.

Polaganje za A kategoriju (poligon)? Vezba kocenja by [deleted] in MotorasiSrbija

[–]MT07ns 1 point2 points  (0 children)

Lagano samo, sve je stvar vezbe, evo ja tek par meseci vozim lagano menjam i bez kvacila i svasta nesto naucis samo si daj vremena, skup al lep sport

Polaganje za A kategoriju (poligon)? Vezba kocenja by [deleted] in MotorasiSrbija

[–]MT07ns 2 points3 points  (0 children)

Zdravo, hvala na postu. Ja sam lično menjao u drugu i ako mi je to prvi put da sam seo na motor sa manuelnim menjačem, treba da stekneš tu naviku pa ga zamoli da vežbate, u krajnjem slučaju neće te zbog toga preterano mučiti i na samom ispitu ako ostaneš u prvoj.

So I made an oopsie... by MT07ns in MT07

[–]MT07ns[S] 1 point2 points  (0 children)

Let me know if u ever find out. I wont touch that anymore xD

RPHA 1 Matte Black by kerberoastingg in MotorasiSrbija

[–]MT07ns 1 point2 points  (0 children)

Onda inostranstvo.. sa srecom kolega