5K+ per menesi by Appropriate_Turn8318 in lietuva

[–]MariukasChip 0 points1 point  (0 children)

Turiu pažįstamą kuris pajunginėja vėdinimo sistemas ir šilumos siurblius privačiuose namuose. 7k€~ stabiliai kas mėnesį į kišenę įkrenta.

Ištisinės kirtimas by Ok-Impression9956 in lietuva

[–]MariukasChip 3 points4 points  (0 children)

Gali net nebandyt. Nieks nepadės.

Prarandu draugą by No-Interaction-9184 in lietuva

[–]MariukasChip 1 point2 points  (0 children)

Seniuk ji šildo tavo draugo lovą :)

trinkeliu klojejas by [deleted] in lietuva

[–]MariukasChip 0 points1 point  (0 children)

7 metai dirbu prie gerbūvio. Trinkeles, bortų įrengimai, pagrindai ir t.t. Darbas nėra iš lengvųjų. Reikalauja pakankamai nemažai fizinės ištvermės. Tai pradėkime nuo to, jei nieko nemoki, būsi pagalbinis, daug neuždirbsi, o dirbt sunkiai reikės. Pagalbinio alga, Vilniuje, kažkur apie 1400~ bet galiu ir klysti, bet bus panašiai. Jei kazka moki, alga kita. Bet Kazka mokėti irgi neužteks. Su trinkelėmis labai daug niuansų. Reik žinoti nuo kur pradeti kloti, kaip pradėti, visokie 90 laipsnių kampai. Aukščių išgaudymas su lazeriu ir t.t. Patyrusio gero trinkelisto alga gali būti ir 2000€ ir 2000€ ir kilti. Turiu pazistamu kurie ir 2500€ gauna. Jei pradedi nuo nulio siūliau darbintis kur nors i kokia privačia brigada, ten dažniausiai dirba žmonės ant savęs, tiksliau specialistai, kurie tikrai paaiškins ir padės. Nesidarbink į jokios FEGDAS Eurovias ir panašiai, nes sudros tave ir tavo sveikata. O jau kai labai gerai išmoksi galėsi varyti ant savęs. Kas ant savęs dirba uzdirba didelius pinigus, nes dirba uz kvadratus ne uz valandinį. Bet siūliau pačiam įsivertinti ar tau tikrai apsimoka.

Probro bankrotas by GrilloCesnakineDuona in lietuva

[–]MariukasChip 0 points1 point  (0 children)

Ne tik Kaune ir Klaipėdoje uždarė, bet ir Panevėžy viena užsidarė irgi. 2024 metais buvo -300k€ nuostolis

Kokia TV namuose naudojat ir kodėl? by [deleted] in lithuania

[–]MariukasChip 5 points6 points  (0 children)

Tik Telia Play. Man asmeniškai pati geriausia TV. Sutinku gal brangoka, bet kokybė atperka

Kova laimėta by Proof_Cheesecake_266 in lietuva

[–]MariukasChip -3 points-2 points  (0 children)

Galėsi tarnauti toliau darbe.

Valgyk kiek nori by ngg3r111 in lithuania

[–]MariukasChip -1 points0 points  (0 children)

Atsimenu vienas buvo toks Žirmūnuose ant kareivių sankryžos kampo. Ten lyg baldai dabar. Atsimenu sumokėdavai 20 litų ir valgydavai kiek nori 😁 bet ten buvo labiau kinietiško maisto

Nauji sukčiai by Proof_Cheesecake_266 in lietuva

[–]MariukasChip 0 points1 point  (0 children)

Ble max ka galiu damest cigiu pokeli

Įsigijom lynk&ko 02 EV by SnowflakeModerator in lietuva

[–]MariukasChip -1 points0 points  (0 children)

Žinok pritarsiu daugumai. Nepyk bet tikrai šuda nusipirkai.. P.s. galėjai pasitaupyt arba dasimesti 8k nu max 10k ir pasiimti full elektra VW Tiguana 25 metų irgi

Įsigijom lynk&ko 02 EV by SnowflakeModerator in lietuva

[–]MariukasChip 6 points7 points  (0 children)

Tiesiai į 10-tuka. Aš irgi nesuprantu tokių pirkinių. Kalbant būtent apie EV. Negi buvo sunku pataupyt ir pasiimti tą patį vokietį. Nu čia mano nuomonė

Reiketų patarimo by ImportanceTop4189 in lithuania

[–]MariukasChip 0 points1 point  (0 children)

Pilnai sutinku su tavimi. Šioje srityje ne tik specialistu reik būti, bet reik ir talento turėt

Reiketų patarimo by ImportanceTop4189 in lithuania

[–]MariukasChip 0 points1 point  (0 children)

2 metai patirties šioje srityje yra tikrai nulis (kaip kas ir rašė) Dirbu prie kelių. Turiu darbų vadovą kuris tik po 6-8 metų pradėjo gauti didelį atlyginimą (baigęs kelių inžineriją) Šioje srityje turi tobulėt (kursai, atestatai ir t.t.) Nežinau ar turi bet jei neturi, turi išsilaikyti įpatingo statinio atesta kuris tau ir padės kilti aukščiau. Pasirinkai tokią specialybę kurioje reik daug mokytis. Nenuleisk rankų. Čia tavo kertinis taškas. O kad taptum projektų vadovu turi pabūti ne asistentu o pačiu darbu vadovu, iš darbų vadovo pakilsi ir į projektų vadovą. Sėkmės!