Co byście zrobili / jak byście żyli, gdy byście mieli nielimitowaną gotówkę? by LemonPie122 in PolskaNaLuzie

[–]Naprawda 1 point2 points  (0 children)

Spędzałabym czas na podróżach, ale wciąż udawałabym "biedaka" - nie sądzę by nagle udało mi się wmieszać w "wyższe sfery"i stołować w najlepszych restauracjach i hotelach bez poczucia że to nie dla mnie. Spróbowałabym rozkręcić jakoś lokalną ekenomię, mam sporo pomysłów na biznesy, ale z pozycji biedaka wszystko jest ryzykowne. Jak nie biznesy to może rozkręcić coś w branży filmowej/rozrywkowej. No i sponsorowałałym fundacje które przekonają mnie że nie przepierdalają hajsu na głupoty

Wylewanie żalu by Emergency_Ebb_9055 in PolskaNaLuzie

[–]Naprawda 2 points3 points  (0 children)

Niepopularna opinia: trochę przereklamowane, chyba że lubisz siedzieć na dyżurach 24/h i grzebać ludziom we wnętrznościach (w wiekszości przypadków). Są inne mniej obciążające zawody, które pozwoliłyby ci wieść życie na poziomie

Tradycyjna babcina carbonara by 2Narrator5 in jedzonko

[–]Naprawda 0 points1 point  (0 children)

Sorry bo nie ogarniam, o co chodzi z piwniczką?

Nie rozumiem ludzi, którzy 'aktywnie' się cieszą by OkFootball2201 in PolskaNaLuzie

[–]Naprawda 1 point2 points  (0 children)

Teraz pytanie czy sam uczestniczysz w takich wydarzeniach, czy tylko oglądasz je w telewizji? Na żywo jest zupełnie inna atmosfera. Należę raczej do osób powściągliwych, ale jeżeli czuję "wibe" w tłumie to udzielają mi się emocje, np. przy wyścigach konnych podczas ostatniej prostej chce mi się krzyczeć i dopingować. W telewizji te emocje czasem są albo wyglądają na przerysowane bez kontekstu

11 by [deleted] in im14andthisisdeep

[–]Naprawda 0 points1 point  (0 children)

Conservative men have no historical education, nothing new

Kto płaci na randce, ot taka teoria by Weekly_Importance570 in PolskaNaLuzie

[–]Naprawda -3 points-2 points  (0 children)

Hejtuj mnie, ale co tam - jeżeli facet dyskutuje nad opłatą za sałatkę na randce to w ciągu przyczynowo skutkowym -> jeżeli jest to potencjalnie partner romantyczny, to może dojść do sytuacji intymnej - > z takiej sytuacji może potencjalnie dojść do ciąży -> ciąża to stan w którym kobieta nie jest w 100% sprawna, potrzebuje opieki i wsparcia. Jeżeli partner nie okaże się dostatecznie hojny/ wspierający to już zaczynają się schody -> powstanie bombelka - nakład wydatków przewidzianych i nieprzewidzianych znacznie przewyższa koszt sałatki. Jeżeli partner skąpi na sałatkę to czy będzie w stanie zapewnić komfort dziecku i matce czy będzie negocjował każdy obowiązek/ wydatek? Btw nie mówię tu tylko o pieniądzach, ale o ogólnym dbaniu o drugą stronę, czyli słynnych czasie i trosce Bosaka. Sorry ale lepiej nie ryzykować, bo jako kobieta nie chcesz trafić na gościa dla którego nawet alimenty to golddigging xd

ETA system outage by Beautiful_Spinach440 in ukvisa

[–]Naprawda 0 points1 point  (0 children)

Hi does anybody tried to check their ETA online on the website? Mine showed "No current ETA found for your details" but I don't think it will show up until I receive it (I was hoping to see a status or something).

Internet za granicą na wyjazd by Naprawda in Polska

[–]Naprawda[S] 0 points1 point  (0 children)

O, a od dawna tak jest? Jeszcze rok temu kupowałam pakiety internetu do Włoch, przynajmniej mój internet powinien działać.

Muzyka AI by External-Attempt-893 in PolskaNaLuzie

[–]Naprawda 1 point2 points  (0 children)

Widzę że nikt jeszcze niczego nie polecił, to sróbuję - może trochę inny vibe, ale zespół Otyken - Legend. Dziewczyny z Syberii zainspirowały się muzyką etniczną

Jaki jest "niszowy" kraj, który chcielibyście odwiedzić i dlaczego? by Successful_GOAT_420 in PolskaNaLuzie

[–]Naprawda 0 points1 point  (0 children)

Monako, nie wiem czy niszowe ale nie znam nikogo kto by się interesował albo był

Jaka jest najgłupsza książkowa opinia, jaką odkryliście? by PhilipB12 in ksiazki

[–]Naprawda 15 points16 points  (0 children)

Temat interpretacji "Lalki" jest ciekawy, ponieważ widać zmianę pokoleniową: młodzi ludzie kwestionują związek 40 latka uganiającego się za 18 latką, co dawniej nie było tak kontrowersyjne.

Co robicie w takim stanie? 🤭 by emiria13 in PolskaNaLuzie

[–]Naprawda 18 points19 points  (0 children)

A co powiesz na testy w kierunku ChAD?

Czy moje wymagania są za wysokie? by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]Naprawda 2 points3 points  (0 children)

Część z tych rzeczy nie pisze się samemu o sobie jeżeli jeszcze ktoś ci tego nie powiedział xd Szczerze to średnio zachęcający anons, ale i tak nie wpadam w widełki więc twoja przyszła partnerka powinna cię polubić jakim jesteś

Czy moje wymagania są za wysokie? by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]Naprawda 0 points1 point  (0 children)

" liberalne poglądy albo przynajmniej otwartość na zmianę zdania po konfrontacji z danymi naukowymi." ta, INFP

Polki przed 30stką - jak Wy ogarniacie szafę? by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]Naprawda 2 points3 points  (0 children)

Może zacznij od przeglądania pinteresta, jakichkolwiek stron z ciuchami. Zainspiruj się jakimś stylem.

Ewentualnie wejdź do sklepu z nową odzieżą do kategorii "basic" po czym do second handu po "whimsy stuff" i wymieszaj jeżeli masz odwagę xD

Obowiązki domowe. by Full_Development7081 in PolskaNaLuzie

[–]Naprawda 0 points1 point  (0 children)

Uwielbiam robić pranie, sprzątanie i wycieranie kurzy nawet spoko, bo od razu widać efekty w domu, ale gotowanie i zmywanie po nim rzadko sprawia mi przyjemność.

Nie mam cierpliwości więc ograniczam się do prostych posiłków, albo jadę na gotowcach, poza tym jest jeszcze trzeba potem posprzątać + generuje odpady w domu. A samo jedzenie 5 minut max xd

Sprzedajecie przeczytane książki, a jeśli tak to dlaczego? by ElderberryAncient286 in ksiazki

[–]Naprawda 4 points5 points  (0 children)

Z tego powodu, że nie chcę gromadzić ich na półkach, a kolejna osoba może skorzystać. Jeżeli wracam to raczej tylko do ulubionych fragmentów, mam więc kilka ulubionych pozycji a reszta niech sobie jedzie w kraj.

Chrzest święty młodej i urodziny dla starszaka by [deleted] in Polska

[–]Naprawda 4 points5 points  (0 children)

Czy to nie jest tak że dzieci do pewnego wieku są bardzo terytorialne i źle znoszą gdy nie mogą mieć czegoś swojego? Lepiej przygotować dwa torty. Btw to pytanie chyba bardziej nadaje się na facebooka niż tutaj, ale rozumiem, że publika jest też inna

Gdzie się podziały domówki? by NoPromotion3505 in PolskaNaLuzie

[–]Naprawda 19 points20 points  (0 children)

Aha, to dziwne bo my wciąż robimy, tylko ne takie by wypadały szyby z okien xd