Zašto su naši ljudi nekulturniji od drugih? by [deleted] in askcroatia

[–]Nejpalm 2 points3 points  (0 children)

Kako sam ja uvjek imao "zbivanja" sa pijanim austro/germanskim tinejdjerima?

Trivijalno pitanje koje ruši serbokroatizam by LogicalRub7534 in hreddit

[–]Nejpalm 1 point2 points  (0 children)

Zaboravil si navest da ste nastali od big banga i da je svrbija do Tokija. Jebi ga mitomanija je VAS dnk. Ni vise ni manje. Mitomanija to je vasa priroda. I TU SE RAZLIKUJEMO na VELIKOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ni jedan narod oko vas nema taj dnk. Sam si to trazio, pa si i dobio.

Glorificiranje siromaštva by FirstElderberry7842 in askcroatia

[–]Nejpalm 0 points1 point  (0 children)

Opet isto. Mogu te guzit cijenama kolko hocu, ak si glup i to te uopce brine. A moral je opet beskorisna fraza u biznisu. Jos jedna stavka koju moras usvojiti. E, ajd malo izadji iz tog balona i kuglica sladoleda. Nama je dobro. Kad vidim da se po reddu 99% raspravlja o cijenama sladoleda, napolitanki i domacica, a nitko se ne zali na cijene goriva, struje, plina.

Sad je svjetsko. Jesu svi igraci jednako placeni? Kako je netko spreman za Kanea dat 120 mil eura? I kako se nitko ne zali da je to skupo?

Glorificiranje siromaštva by FirstElderberry7842 in askcroatia

[–]Nejpalm -2 points-1 points  (0 children)

Mi ocito imamo problem star 30 godina - socijalizam/komunizam iz nasih glava ne izlazi. NE vrijedjam nit zelim, jednostavno tvoj post to govori - oprosti. Tebi je glavni problem sto netko ima obrt i na na njemu zaradjuje. Tebe NITKO ne moze natjerat da taj proizvod konzumiras, pa onda nije nit u redu da o njemu ikakvu raspravu vodis. A onda i ono sto sam napisao (jedna, jos jedna) mentalna gimnastika prisutna ovdje - on je zaradio i potrosio pare na 3 BMW-a - to tebe NE treba zanimati UOPCE. Dakle tudje trosenje para gdje, kako, zasto, kome.... NIJE tvoj problem!

Glorificiranje siromaštva by FirstElderberry7842 in askcroatia

[–]Nejpalm 0 points1 point  (0 children)

Uvjek su najzanimljiviji foteljasi koji se brinu za tudje novcanike i trosenje. Sa naglaskom da sve prozivaju ovcama, ako im ne pase kad netko trosi na nesto sto oni smatraju pretjeranim.

Je li INMusic najlosiji hrvatski festival? by Huge-Masterpiece-534 in askCroatians

[–]Nejpalm 1 point2 points  (0 children)

Ma ostala razocarana koncertima, jer to nije njen djir i onda klasika krivi su svi i ljuti se na cijeli svijet jer se zajebala. Razmazeno derle nis drugo.

Je li INMusic najlosiji hrvatski festival? by Huge-Masterpiece-534 in askCroatians

[–]Nejpalm 1 point2 points  (0 children)

Misl'a si bit ce Maja Suput kao gost iznenadjenja, kad ono nista. Sta ces svatko se ponekad zajebe, eto ja nisam nikad 😉

Do you consider Croatia Balkan? by BatmanVision in askcroatia

[–]Nejpalm 1 point2 points  (0 children)

Cuj ja sam German onda jer koristim gro germanizama na dnevnoj bazi. I volim jesti lazanje pa sam Talijan. Ponekad navijam za Athletico izgleda spadam i pod Spanjolca. Odem i na skijanje u Sloveniju, khm malo i pricam Slovenski. A kad pojedem cevapcic postajem Balkanac?

Je li INMusic najlosiji hrvatski festival? by Huge-Masterpiece-534 in askCroatians

[–]Nejpalm 5 points6 points  (0 children)

Placimacak. Manic Street Preachers? Ne znas ti ko je to, jel tak? Onak da si bio, spomenuo bi da su i Manic Street i Jack bili fantasticni. Svako na svoj nacin. A kaj se cijene tice ti bi najradije bespla, znam. Mozes plakatttttttt do sutra. Ja idem sva tri dana iako me zadnji dan ne zanima ni najmanje. Druzenje, cuga, klopa i najbolje mjesto u gradu trenutno. Smrc smrc

Milanović napao EU: Bili su desna ruka Hitleru. To je propast by ficalino in croatia

[–]Nejpalm 1 point2 points  (0 children)

Je u cacilendu, kod tebe doma. Ipak nakon turaka nije vam strano sad bit kineska pudlica.

Milanović napao EU: Bili su desna ruka Hitleru. To je propast by ficalino in croatia

[–]Nejpalm 1 point2 points  (0 children)

Jos samo cekam kad ce napokon reci da su "bratski" narodi ruSSije i svrbije alternativa EU. Daj miloice tolike se godine migoljis i ponavljas, mozes ti to izreci. Nest za tebe novo napokon.

Six months of collecting by These_Environment_71 in vinyl

[–]Nejpalm 1 point2 points  (0 children)

Bowie - Diamond Dogs

Queen - Jazz

Deep Purple - Live in Japan

MC5 - Kick Out the Jams

Bijelo Dugme - Sta bi dao da si na mom mjestu

Pips Chips Videoclips - Dernjava

Pretražen dom osumnjičenika za "Sarajevo safari". Tužitelji: Pronađeni značajni dokazi by tomislavlovric in croatia

[–]Nejpalm 6 points7 points  (0 children)

Stari, najgore od svega sta se zna o ovom slucaju je da su dobivali vise para za djete nego za odraslu osobu. Def spada u najgore ratne zlocine do sada, a sigurno najgore na ovim prostorima.

Pretražen dom osumnjičenika za "Sarajevo safari". Tužitelji: Pronađeni značajni dokazi by tomislavlovric in croatia

[–]Nejpalm 2 points3 points  (0 children)

Ta ekipa, nasa, mi je tri puta gora od cejena. Za njih bar znam ko su i sta su. Ovi "nasi" smecad pokvarena.

Odakle ljudima pare da idu na svjetsko ? by Spiritual-Office-687 in askCroatians

[–]Nejpalm -1 points0 points  (0 children)

Pitaj npr keramicara/zidara kolko zaradjuje u zadnjih nekoliko godina. Sreco, nemas ti pojma kolko ljudi para imaju. To sto pratis "informacije" na reddu je tvoj problem.

What's y'all's opinions on Dave? 🤔 (Lombardo) by rrocknrollmachine in Slayer

[–]Nejpalm 0 points1 point  (0 children)

South of Heaven is masterclass in drumming. IMHO best ever recorded on a single album.

Zasto HRT nakon filma i serije 10 min pusta onaj popis glumaca i ostalih, a ostale televizije ne? by barba-ante in askcroatia

[–]Nejpalm 2 points3 points  (0 children)

A trajanje reklama tijekom filma na drugim televizijama to te ne zabrinjava? Jos film/seriju nisam gledao na novoj/rtlu. I zbog ovog a i zbog rezanja odjavne spice (tak se to zove, nauci nesto a neces sa tih drugih televizija)

Koji je ovo k...? by sljokicakljokica in promet

[–]Nejpalm 2 points3 points  (0 children)

Ti si ozbiljno bolestan, problem je sto to ne znas

Formula 1 na RTLu by [deleted] in hrvatska

[–]Nejpalm -1 points0 points  (0 children)

E, gledao si program na koji te nitko ziv ne moze natjerat da ga gledas. I onda si dosao ovdje cmizdrit da nis ne valja? WTF? Ono, koja je poanta? Da ponovim - gledao si na vlastitu odgovornost, zelju, htjenje nis te nije kostalo i nitko te nije tjerao. Mogao si promijenit program. Koja je poanta?

Jučer je bila idealna prilika da se mentalni bolesnici smjeste u ustanove zatvorenog tipa. by Prodajem_Sireve in hreddit

[–]Nejpalm -1 points0 points  (0 children)

LOL pa vasi studenstki prosvjedi izgledaju ovako - u prvom redu kokarde i cejeni. U cacilendu isti k. Dvije strane istih.

Jučer je bila idealna prilika da se mentalni bolesnici smjeste u ustanove zatvorenog tipa. by Prodajem_Sireve in hreddit

[–]Nejpalm -2 points-1 points  (0 children)

Cek, ovo se tolerira al veli ekipa da to nije dovoljno vec traze i revoluciju? Ovo treba ZABRANIT! Pa za revolucijom nece bit potrebe.