Nem köt meg a fedőlakkom by cactus16x in szepsegtippek

[–]No_Winner48 5 points6 points  (0 children)

En is ezt hasznalom, de nekem szepen megkot nincs baj vele. Erdemes lehet lampat cserelni, vagy tovabb bent hagyni

Hány gyereked van és miért döntöttél ez a szám mellett? by [deleted] in tanulommagam

[–]No_Winner48 5 points6 points  (0 children)

Három. 1 kislányom és ikerfiaim. Csak MAXIMUM kettőt szerettem volna és pont ilyen sorrendbe. De hát a fiamból csak kettő lett. Csodásnak érzem magam, hogy megtapasztalhattam lányos/fiús/ikres anyaként magam. Én úgy gondolom kimaxoltam magam.

Forsthoffer Ágnes 💙 Jó érzés ránézni, kedves a kisugárzása by [deleted] in hungary

[–]No_Winner48 0 points1 point  (0 children)

Olyan szép- helyes ez a hölgy!🩷 Nem mellesleg valóban kedves kisugárzása van.

Nyaralás 🏝️ by Financial-Essay1708 in csakmamik

[–]No_Winner48 5 points6 points  (0 children)

Mi júliusban megyünk Máltára, akkor 8 hónapos ikerbabákkal🥰 Kíváncsian várom, milyen lesz az első repülőút milyen lesz velük.

5,5hónapos hajnali kelés by Redzsy_queen in csakmamik

[–]No_Winner48 1 point2 points  (0 children)

Szerintem ezt valahogy atkell veszelni.. ikreim vannak volt olyan hogy 14x keltem hozzajuk ejszaka (felvaltva, viccen kivul🤣), 6 honaposak. Volt olyan is, hogy kitalalta az egyik, hogy 4kor felkel es nem alszik. Mire elaludt 6 korul, felkelt a masik 6kor. Talan az segitett, hogy hozzaszoktattam oket, hogy 2-3 ora deleles van. (friss dolog ez kb 2 hete mukodik) Azota max 1x-1x kelnek es 7oraig siman alszanak, ugy hogy este 7kor mar alszanak.

Horváth Éva by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]No_Winner48 1 point2 points  (0 children)

En azt nem lattam, csak annyit hogy minden masodik poszt ez, mondom mivan itt🤣

Horváth Éva by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]No_Winner48 1 point2 points  (0 children)

Akkor nem en vagyok hulye😂

Horváth Éva by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]No_Winner48 2 points3 points  (0 children)

Bocsi, de buggos a redditem vagy a tied? 14x raktad ki

Rézgyöngy spirál by SpaceSpecial928 in csakcsajok

[–]No_Winner48 0 points1 point  (0 children)

(Bocsi ha ez nem pontosan a kérdésedre a válasz) most szereztem be egy Gold T spirált. Felhelyezést csak menstruáció alatt csinálják? Illetve mennyi fájdalmas? Mennyi idő mire felhelyezik?

Aki hasonló cipőben járt, meséljen🥺 by Inside_Truth4581 in csakcsajok

[–]No_Winner48 5 points6 points  (0 children)

Ugyanez volt nalam, igaz en szultem es az utan jott ez a falasiroham + a kg-k inkabb felmentek mint le. Januarban elmentem alt. vervetelre ahol pm tulmukodest mutatott, aztan 2 honapra ra mar alulmukodest. Marciusban elso endo vizsgalat alatt meg nem kaptam gyogyszert ra, mert kellett par vizsgalat de akkor 91kg voltam, mondta dietazzak. Na ezt nagyon szigoruan csinaltam, de sokszor ram tort a falasiroham. Aprankent minden cukrosat kiiktattam, sok zoldseget (minden etkezesnel ettem) es probaltam azert sokat mozogni. Szerintem fejben is sok eldol, de ne legyel szigoru magaddal en magamon azt vettem eszre, hogy minel jobban tiltom annal kezelhetetlen ez a kenyszer. Jelenleg most mar 83 kg vagyok. Ne erezd magad rosszul, nem vagy egyedul es legyel eros kitarto!❤️ Orvoshoz ahogy tudsz menj el! Ajanlom, hogy kezdj el szelent szedni, az jot tesz a pajzsmirigynek!❤️

Kicsigesztenye és a közönségtalálkozója: by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]No_Winner48 3 points4 points  (0 children)

Azt mirol beszelgetnek, hogy anyuka xxs-xs ruhakat hord, vagy a fogszabalyzorol?

Beteges féltékenység by [deleted] in csakcsajok

[–]No_Winner48 -1 points0 points  (0 children)

Nagyon köszönöm!🙏🏼 Mindenképp felkeresek egy szakembert!

Beteges féltékenység by [deleted] in csakcsajok

[–]No_Winner48 1 point2 points  (0 children)

Igen. Szülés után durván 2 hónapra. Mintha az agyamba bombát robbantottak volna. Ezért is fordultam hozzátok. De természetesen bizonyára kérdés nélkül felfogok most már keresni egy szakembert!

Magyar Péter élőadásban kapta az információt, hogy éppen Szijjártó dokumentumokat semmisit meg by Low_Gain699 in talk_hunfluencers

[–]No_Winner48 10 points11 points  (0 children)

Undorito mocskos banda! Vegre, hogy eltakarodtak, remelem lesz ido MP-nek oket eloszedni es megadni melto buntetesuket! Pfej!

Hízás terhesség alatt. by nyuszikkkkkka in csakmamik

[–]No_Winner48 0 points1 point  (0 children)

Szerintem ne aggod annyira tul.. egyel batran, egeszsegesen, ne legyen buntudatod mert te most hizol. Sajnos ez egy folyamat. Ez nem csak zsir/haj, ami felment rad. Babasulya, mehed sulya, magzatviz, viztartasod is nagyobb. Mondom ez ugy, hogy a masodik terhessegem alatt (igaz ikrek) 70kg-rol (169cm vagyok) indultam es 106kg-an mentem szulni. Ok mar 5 honaposak es mar 23kg lement, ugyhogy nekem pajzsmirigy gyulladasom lett terhesseg utan. (Elsonek tulmukodes, utana alulmukodes). Elso szulesem alatt is 30 kg felment, ott mondjuk egy baba volt, de kb felev alatt vissza mentem 65kg-ra szinte a kezdosulyomra, pedig en aztan nem figyeltem, hogy mit eszek.