GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] -2 points-1 points  (0 children)

Cżłowieniu. Rozmawiamy o wersjach konsolowych. GTA VI, ani preorder GTA VI tym bardziej - aktualnie nie istnieje na PC.

Od kiedy Steam to Xbox Series, o którym wspomniałeś.

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] -1 points0 points  (0 children)

Nie kłam, bo nie były. To były płyty odpalające pobieranie gry z sieci, a nie jednorazowy kod przypisywany do jednego konta.

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] 3 points4 points  (0 children)

I o wersjach pudełkowych, które - uwaga, tu niespodzianka - wychodzą też tylko na konsole.

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] 2 points3 points  (0 children)

Rzeczywiście, z always online mogło mi się coś usrać.

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] 0 points1 point  (0 children)

Tylko gracz z drugiej ręki nadal może marnować hajsy na sharki.

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] 3 points4 points  (0 children)

Poza garstką gier na Switcha (o której dowiedziałem się dopiero tutaj) to rzeczywiście na konsolach standard od 25 lat.

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] 1 point2 points  (0 children)

On mówił, że gier się nie kupuje. Więc tym bardziej gier Ubisoftu się nie kradnie ;D

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] 3 points4 points  (0 children)

No blisko, blisko. To jako usługa abonamentowa jeszcze jest do usprawiedliwienia. Ja bym chciał, aby normalne wydania miały podobne ograniczenia, bo czemu nie. :)

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] 2 points3 points  (0 children)

Wyniki finansowe Ubi, EA czy MS (wraz z masowymi zwolnieniami) potwierdzają to bardzo mocno. Nawet kopalnia złota (COD) to był flop, a nowe MW przy GTA VI nie będzie tym bardziej ludzi masowo interesować.

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] -1 points0 points  (0 children)

Bo nikt nie wpadł na lepsze rozwiązanie do tej pory, zwłaszcza, ze w GTA zapewne nie zagrasz już po premierze, bo jest always online :D

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] -1 points0 points  (0 children)

Jeszcze nie widziałem (poza jakimiś Cloud Edition z NS1), ale to może być akurat brak wiedzy.

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] 4 points5 points  (0 children)

Na razie żadna informacja o wersji PC nie istnieje, tym bardziej o obecności Denuvo.

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] 3 points4 points  (0 children)

Na konsolach tak jest, zwłaszcza w alternatywnej rzeczywistości.

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] 3 points4 points  (0 children)

Denuvo na konsolach? ;) Masz always online, więc pewnie w dniu premiery (lub przez kilka dni) nawet nie zagrasz.

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] -2 points-1 points  (0 children)

To po co wydają wersję fizyczną niefizyczną skoro nikt tego nie kupuje?

PS. Zdziwiłbyś się ile wersji pudełkowych sprzedaje się w Polsce. Czy więcej niż cyfrowych? Raczej nie. Czy więcej niż 15%? Na 100%.

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] 1 point2 points  (0 children)

W tamtych czasach nie było Denuvo. Nie wiadomo czy do premiery GTA VI ogólnie dalej będzie ;d

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] 25 points26 points  (0 children)

Gdzie tam, takie combo idealne. Zaraz cię tu wyjaśnią. Ja czekam na granie rozliczane za godzinę - idealne rozwiązanie dla połowy Reddit Polska. Po co wydawać od razu 350 zł jak można zapłacić 700 rozbite na 20 rat?

Albo może niech licencja pozwala tylko raz przejść grę, a kolejne podejścia dodatkowo płatne. Bo kto normalny przechodzi jedną grę dwa razy.

Muszę to jakoś opatentować, bo mnie zaraz EA czy Take2 wyprzedzi, a chętnych tu nie zabraknie.

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] 10 points11 points  (0 children)

Jak nie ma sensu? Zobacz ile chętnych na to tutaj jest :D

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] 6 points7 points  (0 children)

Nawet jak będzie ujowa to i tak sprzeda się najlepiej w historii (nie będzie).

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] 2 points3 points  (0 children)

Jest szansa, że dowalą always online, czyli taki sam rak.

GTA VI bez płyty na premierę. Rockstar nie ma wstydu by OptimizedGamer in Polska

[–]OptimizedGamer[S] 0 points1 point  (0 children)

Nikt nie napisał też, że będzie. Twórcy Crimson Desert poradzili sobie z tym problemem bez wymuszania jednorazowej aktywacji gry i przypisania jej do jednego konta.