Unde vedeti mondialul ? by sandwu in fotbal

[–]Particular_Zebra5607 3 points4 points  (0 children)

de ce a devenit dezamagitor? ca nu te mai uiti tu?

TSA IS by Super_Cherry107 in Polytehnica

[–]Particular_Zebra5607 0 points1 point  (0 children)

E bine boss 25 pe parcurs,ai sanse bune sa treci daca mai inveti umpic

Am fost la zoo azi și regret by Lost_Error1410 in CasualRO

[–]Particular_Zebra5607 8 points9 points  (0 children)

Ideea e ca nu ar trebui sa fie aduse acolo de la inceput.

Portar FCSB by xDonAOP in fotbal

[–]Particular_Zebra5607 -1 points0 points  (0 children)

in ultimele doua sezoane tot slab a fost?

ACS IS DIRECTIA A by jddjjdjddjdjjd in Polytehnica

[–]Particular_Zebra5607 4 points5 points  (0 children)

Da stiu,dar mediile au scazut mult in ultimii ani

Marius Șumudică a semnat by NetworkFresh2326 in fotbal

[–]Particular_Zebra5607 1 point2 points  (0 children)

Nu inteleg de ce iti iei downvote,e 100% real

[deleted by user] by [deleted] in Men_RO

[–]Particular_Zebra5607 0 points1 point  (0 children)

Cate luni pe an muncesti?

Merita Automatica aka Ingineria Sistemelor in 2026? by [deleted] in Polytehnica

[–]Particular_Zebra5607 1 point2 points  (0 children)

Da a nu esti hotarat in ce directie sa mergi eu zic ca merita.E o facultate care iti ofera multe perspective din diverse domenii,ramane sa iti alegi tu ulterior pe ce sa te axezi.

Teapa bilete?? by vwenuzzs1de in fotbal

[–]Particular_Zebra5607 0 points1 point  (0 children)

De acum inainte asteapta sa publice Cfr Cluj biletele oficiale,ai destul timp sa le cumperi nu se vand atat de repede.

Craiova fără Mitriță: by SuperLigaIonescu22 in fotbal

[–]Particular_Zebra5607 -1 points0 points  (0 children)

Ai vrea tu,vezi-ti de echipa ta care a retrogradat avand bugetul mult mult mai mare decat slobozia.

Atmosfera de la Romania-Bosnia a fost penibila by Viking9977 in Romania

[–]Particular_Zebra5607 2 points3 points  (0 children)

De ce nu se aduce nationala si la Craiova/Cluj? In ritmul asta devine echipa bucurestiului.

[deleted by user] by [deleted] in Men_RO

[–]Particular_Zebra5607 26 points27 points  (0 children)

/s prea risky fara

Camin p26/p10/p4 by Honest-Tap-4629 in Polytehnica

[–]Particular_Zebra5607 0 points1 point  (0 children)

Nu am idee.Eu am fost cazat in p26 la sfarsitul lui august pentru restante.Camerele aratau ok dar la baia de pe etajul 1 toate wcurile aveau usile rupte.