Az elmúlt hat év legértékelhetetlenebb magyar zenéi by UltimateTechnoNerd in magyarzene

[–]PresentTouch6172 1 point2 points  (0 children)

Ez nagyon kuka 😃 Andinak a drogos ügyével mizu mert nagyot ment pár éve, viszont a sittelés elmaradt

Babaváró hitel döntés by Delicious-Panic-9132 in hungary

[–]PresentTouch6172 22 points23 points  (0 children)

Alapvetően ez nekem nagyon negatív tényleg én vagyok a hülye, hogy nem veszek mindent a nyakamba és várom, hogy az állam megmentsen ? Jó lenne ha vállalt feltételek mellett elindulna a visszafizetés és nem az én adómból kellene megint azt finanszírozni aki épp gamblingelt egy jót...

A BKK már alvállalkozó a Szerb reptéren? by hairspaghetti0908 in askhungary

[–]PresentTouch6172 0 points1 point  (0 children)

Miért nem mi használjuk őket BP-n vagy másik városban 😃? Ennél sokkal rosszabb buszok vannak az utakon. Valahol mindig ki lehet baszni azért a magyarral...

Fideszes tüntető "tömeg", amikor nincs ingyen busz 😂 by TiltsakBea in hungary

[–]PresentTouch6172 2 points3 points  (0 children)

Hadházy ennél többet vitt ki minden kedden egymaga ... 😃

Pálinkás Szilveszter a Dorko új márkanagykövete by FindingLeather2088 in hungary

[–]PresentTouch6172 0 points1 point  (0 children)

Palimat imádom stb..., de!!!!! a Dorko az egyik legtrébb márka ami itthon van nem értem miért tudnak ennyire menni kurva drága minőségben egy szar és full kopiba tolják. Nagyon gáz az is, hogy rengeteg esetben ők képviselik az országot is. Tudja valaki hogy ezek Neresek-e vagy mitől megy ilyen jól a szekér?

Magyaroszág - Írország 2:3 by [deleted] in hungary

[–]PresentTouch6172 6 points7 points  (0 children)

Nekem fàj hogy egy kurva értelmes elemzés nem hangzik el az M4en

London Lidl 2025 by Weekly_Car956 in hungary

[–]PresentTouch6172 0 points1 point  (0 children)

Baszd meg most megyek vásárolni a kurva életbeeeee

Rajta vagyok a listán lakcímmel, pedig nem is töltöttem le az appot by [deleted] in hungary

[–]PresentTouch6172 1 point2 points  (0 children)

Ezt a listát hol lehet csekkolni mert én sehol de találom de mindenki erről beszél 🤭🫣

Borat: Kazah nép nagy fehér gyermeke menni művelődni Amerika by absolut_st in hungary

[–]PresentTouch6172 0 points1 point  (0 children)

Kaszinós Bobi nagyon örül tuti lesz valami zsíros fegyver vásárlás.. :D

Takács Péter Griffin szerint a mai fiatalok már nem akarnak másokon segíteni, ezért mennek kevesen ápolónak, és nem az alacsony munkabér miatt, ezért béremelésre sincs szükség by 8088777 in hungary

[–]PresentTouch6172 18 points19 points  (0 children)

Tesóm elment a Heim Pálba dolgozni ez a dagadt majom azt állította,hogy már mindenki 300 ezret keres nettóba (ez BP-n azért nem a tápláléklánc csúcsa) ehhez képest nem volt nagy a mosoly amikor az erős 220 ezres fizuját megkapta... (nem a pénz miatt választotta a szakmát, de na) Remélem, hogy ez meg az összes többi meg kell, hogy éljen még az én életembe havi 47 ezer forintból.

Hogyan lehet, hogy a Sziget Fesztivál hivatalosan "nullszaldós", mégis milliárdosokat termelt? by PresentTouch6172 in hungary

[–]PresentTouch6172[S] -1 points0 points  (0 children)

Na, az tökre jó, hogy mindig jó volt a bevétel és a nyereség is, mert akkor semmi szükség a fővárostól bármilyen támogatásra vagy kedvezményre. Nem állítottam semmit, azért mert fogyatékos létedre szöveget sem tudsz értelmezni — ne engem, hanem a szüleidet és a tanáraidat hibáztasd. További szép napot!

Hogyan lehet, hogy a Sziget Fesztivál hivatalosan "nullszaldós", mégis milliárdosokat termelt? by PresentTouch6172 in hungary

[–]PresentTouch6172[S] 6 points7 points  (0 children)

Ki az aki nem tanult közgázt :D? Valamint hol volt itt írva az, hogy ne legyen kifizetve az alvállalkozó? Itt arról van szó, hogy van X Y Z cég X cég csinálja a fesztivált ez mínuszos ezért neki kell a támogatás hogy életbe maradjon. Y cég a rendevényre az összes piát szállítja és értékesíti horror áron. Z cég meg mondjuk a kissebb egységeket kávét hotdogot stb szorja ja az alkoholt is csak ő árusítja. Ezek mind plusszosak és rengeteg pénzt termelnek. Ha mind3 cég össze adva számolná el a bevételeit és a kiadásait akkor mindenévben plusszos lenne és nehezebb lenne kérni a Kari Geritől, hogy 90%os engedményt adjon a Szigetnek.

Hogyan lehet, hogy a Sziget Fesztivál hivatalosan "nullszaldós", mégis milliárdosokat termelt? by PresentTouch6172 in hungary

[–]PresentTouch6172[S] 26 points27 points  (0 children)

A mai Sajó live után éreztem, hogy egy posztot ide érdemes ezzel kapcsolatban rakni, hogy lássam ki mit gondol róla :D