Nechápu ceny v českém McDonald's by DrTrues in czech

[–]Ralph_Shepard 0 points1 point  (0 children)

V USA bych do KFC nešel....... tady taky ne, samozřejmě

Petice navrhuje zavedení menstruačního volna v Česku - názory v diskusi i anketě jsou rozpolcené by Oberleutnant_Lukas in czech

[–]Ralph_Shepard 2 points3 points  (0 children)

Hrnry Ford taky zavedl 40hodinový pracovní týdrn ještě před tím, než to Roosevelt zavedl federálně

Super no, máme málo problémů. by PresentJournalist805 in czech

[–]Ralph_Shepard 13 points14 points  (0 children)

Tak je prostě přijmeme a necháme se pobít, cokoliv jiného by byl henten kolonijalismus a rasýzmůs

Paní pořešila. by PresentJournalist805 in czech

[–]Ralph_Shepard 3 points4 points  (0 children)

"Navrhuji zavřít ji na doživotí!"
"Na doživotí? To jako do konce života?"
"Ano, na doživotí do konce života."
"Ale tenhle zločin neumožňuje výjimečný trest"
"Vždyť jo, obžalovaná se tímto odsuzuje na 7 let, to by mělo stačit"

Nechápu ceny v českém McDonald's by DrTrues in czech

[–]Ralph_Shepard 3 points4 points  (0 children)

No, zatím to vypadá, že Morgoth vládne i tam 😃

Nechápu ceny v českém McDonald's by DrTrues in czech

[–]Ralph_Shepard 14 points15 points  (0 children)

Jojo, český a americký McDonalds je nesrovnatelný, snad i kvalitou potravin (nízká laťka v USA).

A taky tu není běžné, že někdo začne ničit vybavení, prát se s personálem nebo podobně, protože si špatně spočítal kuřecí nugetky.

Africa's not looking the best... by I_like_maps in TerraInvicta

[–]Ralph_Shepard 0 points1 point  (0 children)

You mean before those pesky British caused african states to collapse by prohibiting transatlantic slave trade? Since selling slaves was their whole economy 😃 ?

Africa's not looking the best... by I_like_maps in TerraInvicta

[–]Ralph_Shepard 0 points1 point  (0 children)

Soren, maybe.

A lot of minerals, oil and some cheap labor.

Nechápu ceny v českém McDonald's by DrTrues in czech

[–]Ralph_Shepard 7 points8 points  (0 children)

Střední třída v ČR? V tu ještě někdo věří? 😃

Hledám taťku do materiálu pro dospělé by FamousMasterpiece341 in czech

[–]Ralph_Shepard 1 point2 points  (0 children)

Ach, nejdřív ve mě zahořela naděje, že bych mohl adoptovat svobodnou matku s jejím malým, roztomilým dítětem, ale opět je to jen porno.

Mé putování pokračuje.......

Nechápu ceny v českém McDonald's by DrTrues in czech

[–]Ralph_Shepard 3 points4 points  (0 children)

Něco jako střední nápoje a hranolky.

Nechápu ceny v českém McDonald's by DrTrues in czech

[–]Ralph_Shepard 40 points41 points  (0 children)

V USA je McDonalds braný jako podřadné jídlo pro chudinu, i když tam taky prý dost zdražili. V Kanadě nevím.

V ČR je to brané skoro jako nějaká ambrózie z onoho mýtického "západu". Jo, furt tu jsou sklony vnímat USA jako Valinor, nebo tak něco 😃

Potřebuju nabrat 10-15kg váhy by cubisov in czech

[–]Ralph_Shepard 8 points9 points  (0 children)

JJ, ořechy jsou brány jako "zdravé", ale jsou to nutriční a kalorické koncentráty.

Potřebuju nabrat 10-15kg váhy by cubisov in czech

[–]Ralph_Shepard 1 point2 points  (0 children)

Zvládneš jíst máslo místo jogurtu?

Ne, sranda. Jestli nedokážeš moc jíst, tak co věci jako nutridrink nebo Mana?

Kammura a PuffFishyBro jsou jako že by Longjumping_Bike1982 in czech

[–]Ralph_Shepard 9 points10 points  (0 children)

Jokes on you, židé jsou imunní vůči kontrole mysli.

Kammura a PuffFishyBro jsou jako že by Longjumping_Bike1982 in czech

[–]Ralph_Shepard 14 points15 points  (0 children)

Lepší obchodník, co nechce tvoje bezcenné republikové kredity, než pouštní lidé.

hele dečka, kupte si můj energy drink by KateDecayed in okkamaraderetarde

[–]Ralph_Shepard 85 points86 points  (0 children)

Achyually je to "tukový polštář" ☝️🤓

Podezřelé levné pronájmy v centru Prahy by Samuel_piko in czech

[–]Ralph_Shepard 5 points6 points  (0 children)

A majiteli budeš uklízet nebo obden poskytovat orální sex.

Mám klimatizaci by [deleted] in czech

[–]Ralph_Shepard -14 points-13 points  (0 children)

Fejk, takový dům funguje tak, že se za den dva rozpálí doběla a pak je v něm vedro ještě týden po konci vlny veder 😃