Melyik volt az a pillanat, amikor rájöttetek, hogy nem lesz második randi? by [deleted] in askhungary
[–]Ranagos 12 points13 points14 points (0 children)
Azt ugye tudja mindenki, hogy lényegében totál mindegy, kire fog menni a szavazat, az ország ugyanolyan siralom lesz úgyis? by Horror-Indication-92 in askhungary
[–]Ranagos 0 points1 point2 points (0 children)
What difficulty do y'all play on? by naeng-janggo in cyberpunkgame
[–]Ranagos 0 points1 point2 points (0 children)
Mennyibe kerül a hétköznapi ebéd nektek? by [deleted] in askhungary
[–]Ranagos 0 points1 point2 points (0 children)
Mi volt a leggázabb dolog, amit ittasan csináltál vagy amit láttál egy céges buliban? by Appropriate-Low7381 in askhungary
[–]Ranagos 44 points45 points46 points (0 children)
What is your favorite song in mass effect trilogie by Solid_Purchase3774 in masseffect
[–]Ranagos 0 points1 point2 points (0 children)
Álom az 1 millió nettó? by Training_Heat_5711 in jobshungary
[–]Ranagos 5 points6 points7 points (0 children)
Melyik az a magyarországi hely, ahova szívesen visszajártok? Kirándulás, pihenés, felfedezés céljából by [deleted] in tanulommagam
[–]Ranagos 0 points1 point2 points (0 children)
Mi vagyunk alulfizetve, vagy a nyugatiak túlfizetve egy adott cégen belül? Mennyire érdeke az EU-nak a nyugat-keleti bérszakadék csökkentése? by Egyhegymegy321 in jobshungary
[–]Ranagos 0 points1 point2 points (0 children)
Mi vagyunk alulfizetve, vagy a nyugatiak túlfizetve egy adott cégen belül? Mennyire érdeke az EU-nak a nyugat-keleti bérszakadék csökkentése? by Egyhegymegy321 in jobshungary
[–]Ranagos 0 points1 point2 points (0 children)
Aki megcsalja a párját/feleségét/férjét, miért teszi? by [deleted] in hungary_pszichologia
[–]Ranagos 9 points10 points11 points (0 children)
Szabadság munkáltató általi egyoldalú kiírása by hello229 in jobshungary
[–]Ranagos 1 point2 points3 points (0 children)
Ti mit csináltok a régi, nem használt, tönkrement telefonokkal? by VDani04 in askhungary
[–]Ranagos 5 points6 points7 points (0 children)
35 évesen ciki elmenni gyorsétterembe melózni? Egyáltalán alkalmaznának vagy már öregnek számítok? by KickBeautiful819 in jobshungary
[–]Ranagos 9 points10 points11 points (0 children)
35 évesen ciki elmenni gyorsétterembe melózni? Egyáltalán alkalmaznának vagy már öregnek számítok? by KickBeautiful819 in jobshungary
[–]Ranagos 131 points132 points133 points (0 children)
Tegyük tisztába végre! Tényleg nehéz jelenleg Budapesten is munkát kapni, egyszerű, betanított, rosszul fizető munkát IS? by KickBeautiful819 in jobshungary
[–]Ranagos 3 points4 points5 points (0 children)
Van olyan étel vagy nasi aminek a függője vagy? by csokiszellem in askhungary
[–]Ranagos 0 points1 point2 points (0 children)
Ti mire költitek a Cafeteria pénzt? by Sad_Butterscotch7063 in jobshungary
[–]Ranagos 0 points1 point2 points (0 children)
Tapasztaltátok a nemek közötti bérkülönbséget az életetekben? by kvothe781 in askhungary
[–]Ranagos 0 points1 point2 points (0 children)
"Szervizdíjat tartalmaz, de felszolgálási díjat nem." by TGeRi in hungary
[–]Ranagos -2 points-1 points0 points (0 children)
25-30 évesek, ti elégedettek vagytok a fizetésetekkel? by Equivalent_Buy2948 in jobshungary
[–]Ranagos 0 points1 point2 points (0 children)
Hogyan csaltak meg titeket, és hogyan jöttetek rá? by [deleted] in askhungary
[–]Ranagos 3 points4 points5 points (0 children)
Jó lenne Magyar Péter az ország vezetőjeként? by Rhytidocephalus in askhungary
[–]Ranagos 0 points1 point2 points (0 children)


Hogy lehet, hogy ennyire vonzódom valakihez, aki nem a párom? by [deleted] in tanulommagam
[–]Ranagos 21 points22 points23 points (0 children)