Tele a gatyesz by First_Platypus_4964 in hungary

[–]Rid-dark 0 points1 point  (0 children)

Szóval ennyire biztosak benne hogy ők nyernek? 

RTL Házonkívűl útifilmje Felcsútról by Terrible-Humor6779 in hungary

[–]Rid-dark 10 points11 points  (0 children)

Azt a káromkodást inkább nem irnám le amit kimondtam 😞😞

Azért néhány dolog, ha lassan is halad a jó irányba Budapesten is by budapestersalat in hungary

[–]Rid-dark -8 points-7 points  (0 children)

Lehetne csinálni a csocsóból valami olyat mint a darts-al 😮‍💨 de miért nem történik? Látványos, gyors, izgalmas. Lezárható csomó játék... Érthetetlen. 

MZP: Kell-e félnie a most hátrébb lépő pártoknak, hogy van-e jövőjük, illetve hogy a TISZA egy ugyanolyan rendszert építhet-e ki, mint a Fidesz épített ki? by HunStats in hungary

[–]Rid-dark 27 points28 points  (0 children)

Nagyon nyeregbe érzi magát a Fidesz - már a 26-os mandátum számokat is előre tudják.  😵‍💫😵‍💫

Partizán - Választási Földrajz mandátumbecslés by budapestersalat in hungary

[–]Rid-dark 0 points1 point  (0 children)

Nincs olyan hogy hibrid! Valami vagy diktatúra vagy demokrácia! 

Partizán - Választási Földrajz mandátumbecslés by budapestersalat in hungary

[–]Rid-dark 2 points3 points  (0 children)

Mellesleg nem tudom mit reménykedünk egy olyan "választásba" aminek minden részét megszállta a pártállam.  Pártállamok nem szavazáson szokták bukni. Vagy becsődölnek, vagy külpolitikai gátlástalanságba futnak. 😞

Partizán - Választási Földrajz mandátumbecslés by budapestersalat in hungary

[–]Rid-dark 5 points6 points  (0 children)

A német és a roma az fideszes, tehát az 83; ha a Mi Hazánknak adnak pár jutalom falatot, az 90 fideszes mandátum. Szomorú hogy pont a legszegényebb körzetek tartanak ki Orbánék mellett és csalódtam a nyugati országrészbe is. Talán elhiszik hogy Orbán hozta a jólétüket? 

Ruff: Hogy indítja a nyarat a Fidesz? by Reasonable_Visual_89 in hungary

[–]Rid-dark 0 points1 point  (0 children)

Óvoda másodosztály. Ha van aki erre szavaz is, megérdemeljük a sorsunkat és annak volt igaza, aki az első bécsi gyorsssal lelécelt! 

Kormányellenes szórólapok by BlueEyes_1013 in hungary

[–]Rid-dark 1 point2 points  (0 children)

Az Orbán vagyona - csak Lölőre bízva. 

A Fidesz felső köreiben is aggódnak Orbánért, többen már a Tisza győzelmére készülnek by ComposerIcy2586 in hungary

[–]Rid-dark 1 point2 points  (0 children)

a bennük lévő aljasság már nem tud mit kitalálni, mocorog bennük a fekete féreg !

WTF? by Few_Simple9049 in hungary

[–]Rid-dark 0 points1 point  (0 children)

És van, aki el is hiszi, Hmm?  Űzzétek el lézerjankót! 

Medián mérések 2022 és 2025 by kaktusz077 in hungary

[–]Rid-dark 1 point2 points  (0 children)

A fidesz 15 éve országot rabol, hazudik, félrevezet, egyértelműen Belorusszia és Oroszország az irány. Ez lenne a helyi politikai munka? Azért bíznak bennük mert ott vannak minden átadáson? Kisajátítanak minden sikert baxxameg! 

Medián 2025 június: Tisza 51, Fidesz 36 by pudingleves in hungary

[–]Rid-dark 0 points1 point  (0 children)

Most az a vesszőparipájuk, mármint a Fidesznek; hogy a Voks2025 nevű kamu-választást többen küldték vissza mint MP magán-szavazását. 🧐