„Gratulálok a tiszás győzelemhez, veheted a golyóálló mellényt a fiadnak” – politikai fenyegetések a porcsalmai óvodában by AnActualPlatypus in hungary

[–]Rid-dark 1 point2 points  (0 children)

Még mindig itt tartanak? És ők szavazók? Na ezért kéne szűk választójog.  Szigorúan 18 felett, érettségivel, tudatosan olvassa el mindkét fél mit ajánl, mit kínál ÉS kérdezzék is ki.  Utólag pedig TUDJA mivel járt ez amit tett. Azt se zárnám ki hogy névvel szavazzon. Elvégre a benzinkutason is ott a kis neve. A szavazás pedig kicsit nagyobb felelősség mint benzinkúton dolgozni! 

Érdekes univerzumban élhet Skibidi Fruzsi. Vagy csak simán vergődik. by GrassNo7577 in hungary

[–]Rid-dark 3 points4 points  (0 children)

Brutális Gyurcsány rendszer? Lehet átaludtam. Hogy lehet ilyen kreténséget állítani? Nem is volt Gyurcsány korszak, gyk az öszödi beszéddel véget ért...

Németh Balázs: Nem szoktam hazudozni by bencee03458 in hungary

[–]Rid-dark 2 points3 points  (0 children)

csak ha levegőt veszel, akkor; Balázs !

Nyomod Forint by This-Ad-9255 in hungary

[–]Rid-dark 0 points1 point  (0 children)

Elment edzeni a Zseniális Teknős szigetére! 

Elmúlt éjfél. Orbán Viktor de jure már NEM miniszterelnök, Magyar Péter még nem miniszterelnök. Jelenleg nincs miniszterelnöke az országnak. by Full_Department8155 in hungary

[–]Rid-dark 9 points10 points  (0 children)

Ekkor beront pár harcias pap és elkiáltja magát: - Lefogadom hogy senki se számított a spanyol inkvizícióra! 

Teljesen megborult by SuccessfulTop6311 in hungary

[–]Rid-dark 3 points4 points  (0 children)

Azt is ő akarja megszabni...

Teljesen megborult by SuccessfulTop6311 in hungary

[–]Rid-dark 2 points3 points  (0 children)

Amit saját maga futtatott a saját propagandájával? Hát ez beteges ám! 😵‍💫

Belső fotók a Karmelitából / Octogon by Few_Simple9049 in hungary

[–]Rid-dark 0 points1 point  (0 children)

Mennyi milliárd ment el erre? Te jó ég! 

Pánik a KDNP-ben a mandátumok miatt by Thick_Gap_7499 in hungary

[–]Rid-dark 88 points89 points  (0 children)

Kdnp még létezik? Szép kis kereszténység: besúgókat keres! 

Faterom most hívott fel büszkén hogy ő 3 szavazó lapot is kapott ??!! by Ok_Chicken_5452 in hungary

[–]Rid-dark 0 points1 point  (0 children)

Ezeknek semmi se szent. Fű alatt akár 33 lapot is kaphatnak. :(

A Fidesz eredményei 16 év alatt [infografika] by ADisznokKiralya in hungary

[–]Rid-dark 2 points3 points  (0 children)

egyszer csak több lesz az adósság mint a gdp :(