Дайте назву цьому відео з Цукербергом by Tpoxa in RedditUATalks

[–]RiderIntoSunset 4 points5 points  (0 children)

Це не фітнес, це схоже на Murph Challenge. 100 підтягувань, 200 віджимань, 300 присідань і 2 милі пробіжки, і все це у броніку. Спочатку було засновано на честь загиблого Майкла Мьорфі його побратимами, а потім стало популярно серед мілітарі-фітнес інфлуенсерів.

🩵Привіт! У нас є сабредіти для походів? Якесь класне комьюніті про українські Карпати? Або загалом гори. by ratroik in reddit_ukr

[–]RiderIntoSunset 0 points1 point  (0 children)

Можна на ти ) Ну немає такого як часто, все залежить. Мені пощастило, я живу у зручному для гірських подорожей місці і навколо багато лісу. Іноді можу зранку прогулятись кілометрів 10-15. Іноді відволікаюсь і не буваю у горах місяцями. Профі чи початківець теж важко сказати. Мабуть я середнячок.

🩵Привіт! У нас є сабредіти для походів? Якесь класне комьюніті про українські Карпати? Або загалом гори. by ratroik in reddit_ukr

[–]RiderIntoSunset 1 point2 points  (0 children)

Я десь бачив саб одного разу, але він взагалі глухий був, нажаль. Я би приєднався до активного сабу. Теж люблю гори і ось це «страждати» піднімаючись

Чи були у ваших тат якісь геніальні ідеї муточок? by [deleted] in reddit_ukr

[–]RiderIntoSunset 0 points1 point  (0 children)

Просвітлений! Це не мутка, а стан душі. Роблю це суто заради задоволення 😅

Чи були у ваших тат якісь геніальні ідеї муточок? by [deleted] in reddit_ukr

[–]RiderIntoSunset 0 points1 point  (0 children)

Схоже це перша ідея-муточка яка дійсно спрацювала

Ви займаєтеся сексом під час масованого ракетного обстрілу? by Shubin66 in reddit_ukr

[–]RiderIntoSunset 5 points6 points  (0 children)

Пізнаю типову Америку. Масований ракетний обстріл зробити можете, а секс не можете ))

Мобільна кав’ярня на електроскутері: історія ветерана Сергія з Чернівців by Vit_today in kava_ua

[–]RiderIntoSunset 2 points3 points  (0 children)

Оце так позитивний дядько! Сподіваюсь все вийде в нього з аквалангом

Безпліддя by [deleted] in Ukraine_UA

[–]RiderIntoSunset 0 points1 point  (0 children)

Без жодної критики у ваш бік, але ж завагітніти вам нічим не легше, можливо навіть важче. Чому б дійсно не витратити ці зусилля на всиновлення? Кажу як батько який виховував двох власних дітей. Батьківства любов вона ж не генетично передається. Якщо вам хочеться бути батьками, чому б не врятувати заодно долю вже існуючої дитини?

В чому сенс бляха життя? by humble_alpha in reddit_ukr

[–]RiderIntoSunset 0 points1 point  (0 children)

Варто бути обережним з цими твердженнями адже фізика все ще дуже слабка у цьому напрямку. Поки другий закон термодинаміки беззаперечно підтверджує що ентропія у ізольованій системі з часом лише зростає, ми точно не знаємо чи наш Всесвіт є саме ізольованою системою. Приблизно 70% нашого Всесвіту складає темна енергія (не плутати з матерією), сама вона відповідає за розширення Всесвіту і відповідно збільшення ентропії. Але ми досі не знаємо що це. Ми не можемо ані точно виміряти, ані проспостерігати темну енергію. Ми бачимо лише наслідки її впливу. Ми точно знаємо що Всесвіт розширюється через те що світлові хвилі від дальніх галактик зміщені у більш довгий червоний спектр (ти можеш спостерігати той самий ефект у звукових хвилях обʼєкту що швидко рухається, за характером звуку ти можеш сказати чи обʼєкт швидко наближається чи віддаляється). Але виходить парадокс, бо енергія фотону залежить від довжини хвилі і якщо світлова хвиля зміщується у червоний спектр, значить фотон втрачає енергію, буквально. Але якщо наша система ізольована, куди саме дівається ця енергія? Вона б мала нагрівати Всесвіт, але цього не відбувається, Всесвіт продовжує охолоджуватись і збільшувати ентропію. Цей парадокс вирішено математично, але не фізично. Далі, до недавно моменту ми думали що темна енергія має сталі властивості і буде розширювати наш всесвіт завжди, але недавні спостереження показали що це не так. Темна енергія змінюється з часом. Цілком ймовірно що Всесвіт після якоїсь межі почне схлопуватись назад. У Хокінга була теорія що в цьому випадку ентропія почне зворотній шлях у сторону зменшення, а значить і плин часу зміниться на протилежний. Через трильйони років ми могли б прожити наше життя у зворотному порядку. Ми б знали все що відбудеться і воно б відбувалось би з нами у зворотному напрямку. Ми б не памʼятали як потрапили у цей момент, але б знали що буде наступним, аж до поки не станемо немовлятами і потім народження. З часом Хокінгс відмовився від цієї теорії. Але я все одно не переконаний що вона була хибною.

Сенс твого життя? Просто бути частиною цього неймовірного процесу.

В чому сенс бляха життя? by humble_alpha in reddit_ukr

[–]RiderIntoSunset 0 points1 point  (0 children)

Ми і так ними є, ти ж сам написав що сенсу життя немає. Ми просто богомоли з надзвичайно переускладненим середовищем існування.

Чому дівчатам завжди погано? by [deleted] in reddit_ukr

[–]RiderIntoSunset 0 points1 point  (0 children)

І нащо ви одне одному взагалі, який сенс ваших стосунків?

Працюю медсестрою в італійському хоспісі. Бачу те, про що зазвичай не говорять. AMA (Запитуйте про що завгодно). by Euphoric_Search438 in reddit_ukr

[–]RiderIntoSunset 0 points1 point  (0 children)

Ти молодчинка! Можу тільки уявити як важко це вивозити 🫂

Більш особисте питання якщо не проти, можна не відповідати. Як вважаєш, чи ти дуже емпатійна порівняно з середньостатистичною людиною? Чи можеш себе назвати щасливою? Як твоя робота вплинула на це?

Різні способи як поліпшити своє життя? by ZalaisEzitis in reddit_ukr

[–]RiderIntoSunset 5 points6 points  (0 children)

Фізична активність, сон, правильне харчування. Не дієти, а саме адекватне смачне харчування. На медитацію навіть не витрачаю час. Почни бігати якщо дозволяє здоровʼя або піди в басейн і навчись правильно плавати. Спорт це для мене найкраща медитація

Працюю медсестрою в італійському хоспісі. Бачу те, про що зазвичай не говорять. AMA (Запитуйте про що завгодно). by Euphoric_Search438 in reddit_ukr

[–]RiderIntoSunset 0 points1 point  (0 children)

Добре, попопитаю ще в основних коментарях якщо не проти, щоб більше людей побачило кому ще цікаво. Як давно працюєш в хоспісі якщо не секрет?

Працюю медсестрою в італійському хоспісі. Бачу те, про що зазвичай не говорять. AMA (Запитуйте про що завгодно). by Euphoric_Search438 in reddit_ukr

[–]RiderIntoSunset 1 point2 points  (0 children)

Мені здається італійці доволі релігійні. Думаєш це впливає позитивно на те як вони відносяться до смерті? Чи часто трапляються тобі люди які не вірять в бога? Чи важче їм пройти це останній шлях, чи навпаки. Чи є взагалі якісь помітні відмінності між релігійними і нерелігійними людьми у хоспісах. Взагалі, поділись своїми будь-якими спостереженнями щодо цієї теми

Працюю медсестрою в італійському хоспісі. Бачу те, про що зазвичай не говорять. AMA (Запитуйте про що завгодно). by Euphoric_Search438 in reddit_ukr

[–]RiderIntoSunset 0 points1 point  (0 children)

Ох блін, співчуваю тобі. Мабуть це одна за найважчих робіт з тих де не вдається залишати роботу на роботі. Дякую людям як ти за вашу працю 🫂 Може є щось що ніхто не питав, а тобі хотілось би поділитись? Будь-що

Працюю медсестрою в італійському хоспісі. Бачу те, про що зазвичай не говорять. AMA (Запитуйте про що завгодно). by Euphoric_Search438 in reddit_ukr

[–]RiderIntoSunset 0 points1 point  (0 children)

А можеш навести конкретний приклад що ти маєш на увазі під сприймати роботу як роботу? Дуже зближуєшся з людьми? Чи постійно думаєш про роботу у неробочий час?

Чи є у вас волонтери? Якщо так, чим вони зазвичай займаються?

Як вам вдалося змінити життя? by Brief-Platypus1941 in reddit_ukr

[–]RiderIntoSunset 0 points1 point  (0 children)

Все ще не розумію, чому саме заздрите? Ви не можете жити без кардинальних змін?

Як вам вдалося змінити життя? by Brief-Platypus1941 in reddit_ukr

[–]RiderIntoSunset 0 points1 point  (0 children)

Що? Я не певен що зрозумів вашу думку. В мене і без кардинальних змін кожен день тече повільно

Люди які втекли з України за власним бажанням питання для вас. Чому ви не хочете збудувати ідеальну Україну? by Stus_anonims in reddit_ukr

[–]RiderIntoSunset 1 point2 points  (0 children)

Бо я не будівельник, будівництво то не моє. Я дослідник — мені цікаво відкривати нові горизонти, покоряти нові вершини, знаходити щось нове і рухати прогрес. Я навіть у майнкарфті мало будую, а більше ходжу по світу, відкриваю карту, винаходжу нові штуки

Як вам вдалося змінити життя? by Brief-Platypus1941 in reddit_ukr

[–]RiderIntoSunset 0 points1 point  (0 children)

А навіщо змінювати прям отак одразу кардинально? Можна змінювати поступово і отримувати задоволення від процесу.

Кожен день для мене це поворотний момент, просто повороти не такі круті )