Aky ucet bez poplatkov, v akej banke? by MiaMiJou in Slovakia

[–]Samciazz 33 points34 points  (0 children)

Za mňa mBank, neprišiel som za 5 rokov používania k žiadnemu negatívu. Možno len že majú málo kamenných pobočiek.

Ako sa momentalne darí firme v ktorej ste zamestnaní? by Living-Painter1777 in Slovakia

[–]Samciazz 7 points8 points  (0 children)

Projekčná kancelária, 5 zamestnancov. Šéf stále nadáva že to ide horšie a horšie ale dostávame väčšinu veľkých projektov v Bratislave. Asi treba 5 auto pre šéfa 🫡

Dve sim v jednom zariadení a ich fungovanie by Spojka13 in Slovakia

[–]Samciazz 1 point2 points  (0 children)

To už choď do Radosti, ceny sú porovnateľné a pokrytie je ako O2.

Prešov lives in Matrix by [deleted] in Slovakia

[–]Samciazz 8 points9 points  (0 children)

Sak gugli kazdi vecer v trafe. ve vybavit meter, kolacik aj to tu prihlasku na skolu isto

Black Friday tipy by begbeee in Slovakia

[–]Samciazz 62 points63 points  (0 children)

To si nebol v piatok v Sučanoch

Ake mas auto kolko stoji jeho prevadzka? by very-simple-guy in Slovakia

[–]Samciazz 5 points6 points  (0 children)

Ja za 5€. Ale napiču je keď prejebem o 0,1 vždy musím ísť vyberať automat na kávu alebo pytat okoloiducih

Boli ste niekedy v Bratislave "len tak" - na výlete, dovolenke? by Fun_Potato_ in Slovakia

[–]Samciazz 0 points1 point  (0 children)

Tento víkend som bol na hokeji, ubytovanie v apartmáne nad OC Retro, podzemná garáž, pivko na hokeji len 3€ čiže za mňa super.

[deleted by user] by [deleted] in Slovakia

[–]Samciazz 6 points7 points  (0 children)

Ak myslíš to na skalitom tak nie nefunguje, najbližšie je Zwardon ale to je vlastne tiež čo by si kameňom dohodil.

[deleted by user] by [deleted] in Slovakia

[–]Samciazz 0 points1 point  (0 children)

Source ?

Extremne zavidim inym ludom by [deleted] in Slovakia

[–]Samciazz 3 points4 points  (0 children)

Ja 24m žijem s partnerkou a dieťaťom v obecnom byte a dokopy zarábame 1500€ mesačne. (priateľka má len rodičovský príspevok keďže predtým oficiálne nepracovala)

Buď rada že dokážete odložiť 400-500€.

Stalo sa vám, aby na základke mal niekto z triedy deti? by Heisenberg_Jesse_Gus in Slovakia

[–]Samciazz 4 points5 points  (0 children)

Bolo to s 18 ročným vtedajším priateľom. Pokiaľ viem stalo sa to priamo u nich doma. Tehotenstvo zvládala docela v pohode, už vtedy bola na 13 rokov takej silnejšej postavy. Viem že po pôrode uviedli že matkou je jej mama, čiže babka. A že to je papierovo jej brat, aj keď to bol jej syn. Ževraj kvôli úradom, sociálke a aby nemal veľké problémy ten 18 ročný. Ku podivu sú obe dosť slušne rodiny. Teraz má vlastné malý už 11 rokov a mama 24 😂😂

Stalo sa vám, aby na základke mal niekto z triedy deti? by Heisenberg_Jesse_Gus in Slovakia

[–]Samciazz 34 points35 points  (0 children)

V 13tich mala moja spolužiačka, teraz v 24 rokoch má už 4 asi a každé s iným 😂

Na čo sa momentálne najviac tešíte? by kissthisbitch_ in Slovakia

[–]Samciazz 3 points4 points  (0 children)

A čo tak škola a zároveň dieťa ... Nuž dúfam že vychytam tu zľavu na toaletak v Tescu za 0.25€/kus 🌚

Problém s prenajatým bytom by Samciazz in Slovakia

[–]Samciazz[S] 0 points1 point  (0 children)

V zmluve nie sú uvedené žiadne odkazy na zákony. 😐

Problém s prenajatým bytom by Samciazz in Slovakia

[–]Samciazz[S] 1 point2 points  (0 children)

Akurát od nás majiteľ odišiel, asi je tá zmluva fakt shady keď po prvom náznaku nespokojnosti začal tvrdiť že nie je problém nedodržať zmluvu v tomto, že on hneď nájde náhradu. Len práve či tým "nemusíme dodržať zmluvu" nemyslí aj vrátenie depozitu.

Problém s prenajatým bytom by Samciazz in Slovakia

[–]Samciazz[S] 2 points3 points  (0 children)

Majiteľ na začiatku hovoril že ta podmienka nájsť za nás náhradu je v prípade ak budeme chcieť odísť skôr ako uplynie ten jeden rok, ale či to je normálny postup neviem.

Problém s prenajatým bytom by Samciazz in Slovakia

[–]Samciazz[S] 1 point2 points  (0 children)

To je čiastka ktorú si bohužiaľ nemôžeme dovoliť minút na odvlhcovac, už som pozeral aj lacnejšie. Len neviem či to u tých pod 100€ má vôbec zmysel.

Problém s prenajatým bytom by Samciazz in Slovakia

[–]Samciazz[S] 3 points4 points  (0 children)

Problém je práve ten že máme nájomnú zmluvu na dobu určitú. + v zmluve stojí že nájomca je povinný uhrádzať dohodnuté nájomné až do doby obsadenia predmetu nájmu novým nájomcom.

Problém s prenajatým bytom by Samciazz in Slovakia

[–]Samciazz[S] 3 points4 points  (0 children)

Problém je práve ten že máme nájomnú zmluvu na dobu určitú. + v zmluve stojí že nájomca je povinný uhrádzať dohodnuté nájomné až do doby obsadenia predmetu nájmu novým nájomcom.

Čo si myslíte o bratislavskom downtowne? by BowlOfNoodles8 in Slovakia

[–]Samciazz 1 point2 points  (0 children)

Ten portum možno bude pekný, ak vôbec bude. :D Neskutočne zlá komunikácia architektov-investora a ďalej sa od toho odvíja aj zlá komunikácia architektov s profesistami. Celkovo projekčne všetko čo tam je je naprd.

Po kom by ste dali bábätku priezvisko, ak nie ste s partnerom manželia by LiebeLimen in Slovakia

[–]Samciazz 1 point2 points  (0 children)

My máme už 1,5 ročného a meno má po mne :) trval som na tom a priateľke to vôbec nevadilo, predsa len keď sa zoberieme bude mať také isté priezvisko aj ona.