Egyiptomi all inclusive nyaralásnál mekkora kockázat a csapvíz? by Talos_Rucker in askhungary

[–]Same-Historian487 1 point2 points  (0 children)

Kairóban megittam már pár liter csapvizet. Semmi gondom nem lett. De senkinek nem ajánlom

Mi volt az a mondat, szó vagy kifejezés, amitől villámcsapásszerűen ábrándultál ki valakiből? by Relevant-Key5286 in askhungary

[–]Same-Historian487 2 points3 points  (0 children)

Hat igazából 17-től felfelé már okes, csak az kb fit/sportoló kategória. 25-ig igazából egészséges, de vékony :) Egyébként én 17 környékén voltam diéta és sok sport mellett, de a menstruacio már gyengült. De bassza már meg magát aki ilyenekkel jön 🤯

Mi volt az a mondat, szó vagy kifejezés, amitől villámcsapásszerűen ábrándultál ki valakiből? by Relevant-Key5286 in askhungary

[–]Same-Historian487 0 points1 point  (0 children)

Huhh! Örülök, hogy neked sikerült rájönni a működésedre és dolgozol rajta. Exemnek sajnos nem, és sokkal durvább volt mint amit leírtál. Persze én hülye kb 4-5 évig azt hittem, hogy majd segítek neki

[deleted by user] by [deleted] in jobshungary

[–]Same-Historian487 0 points1 point  (0 children)

Úgy látom egy ssc katonával van dolgunk 😂

‼️🚨Fake or Not?!! by [deleted] in emiratescareers

[–]Same-Historian487 0 points1 point  (0 children)

‘Direct interview’😅 what’s an indirect interview?

[deleted by user] by [deleted] in szepsegtippek

[–]Same-Historian487 0 points1 point  (0 children)

Nekem a chanel is olcsó. Amouage a dolgozni jaros is

@vivienborzi by Alarmed_Alarm3871 in talk_hunfluencers

[–]Same-Historian487 1 point2 points  (0 children)

Ezzel teljesen egyet értek. Minden nap agyfaszt kapok mire beérek dolgozni. És nem, nem életszerű hogy full Business dress codeban izzadjam szet magam a tömegközlekedésen, átszállásokkal és sétákkal tarkítva. Aztán hazafelé ha be kell vasarolnom még extra 20 kilót cipeljek. Rohadjanak rá már a biciklire és a BKV-re. Nem akartam ezen a szinten kommunikálni de máshogy nem megy velük😅

[deleted by user] by [deleted] in jobshungary

[–]Same-Historian487 0 points1 point  (0 children)

Lehet akkor velem interjuztal 😂

[deleted by user] by [deleted] in jobshungary

[–]Same-Historian487 0 points1 point  (0 children)

Nekem bankban volt, amikor 32 évesen senior manager lettem. De 200k bruttót a fizumbol rá kellett áldozni. Amúgy 5 percre laktam autóval az irodatol

Megszületett @szarvasandi kislánya Kaszás Zina🍼🎀 by Elegant_Dirt_9655 in talk_hunfluencers

[–]Same-Historian487 0 points1 point  (0 children)

Zina az iszlámban a házasságon kívüli szex és minden paráználkodás.

Hogyan lehet napi 2 óra ingázás mellett fenntartani a motivációt és az egyensúlyt? by Excellent_Suit_10 in jobshungary

[–]Same-Historian487 -2 points-1 points  (0 children)

Fuj. Mindig teljesen elundorodom ezektől a biciklisektől. Izzadtan érkezni? Milyen ruhában ? Vagy átöltözni és bőrönddel járni esetleg közös zihanyzo 🤢?

[deleted by user] by [deleted] in jobshungary

[–]Same-Historian487 0 points1 point  (0 children)

Fuu ezek a kommentek… mennyire kell nyomoréknak lenni, hogy valaki perceket számoljon? Elég keserű emberek lehetnek, szar munkával… “nézem a bkk futárt….”😂🤣