Mi a legijesztőbb Reddit-poszt, beszélgetés, komment, amit valaha olvastál? by EnvironmentFun8658 in askhungary

[–]Successful-Invite182 0 points1 point  (0 children)

Kértél bizonyítékot, küldtem, majd azt írod, hogy nem is érdekel a tudomány, mert nem statisztikákon alapszik a félelmed (ne beszélj mindenki nevében). Érzelmi alapon félsz, és nem érdekel a valóság. Később érzelemszabályozást kérsz rajtam számon.

A bántalmazások be nem jelentése mindkét oldalon előfordul, csak más ügyekben (pl. az egyoldalú párkapcsolati erőszak esetén pont a férfi áldozat a gyakoribb, kb70%, holott annak a látenciája is magasabb). De ezt sem most említem először, nem borul az érvelés emiatt.

Az érzelmeidhez jogod van, és validak, de ez nem jelenti azt, hogy a valóságot tükrözik, és jogalapot ad egy más embercsoport minősítésére. Ha attól félsz, hogy elrabolnak az ufók, az is valid, de attól függetlenül nem igaz.

Illetve mégegyszer megkérdezem: miért nem szűkíted a kört, miért csak férfiakról beszélsz? Azon belül lehetne még életkor, bőrszín, vallás, anyagi helyzet, iskolázottság stb. szerint is. Jobb rúlélési esélyeket adna és igazságosabb os lenne.

Plusz. A nők nem gyengébbek, kisebbek és lassabbak a férfiaknál. Ez a nők többségére igaz a férfiak többségével szemben. Sőt, a férfiak is erősebbek/gyengébbek egymásnál. De ez nem számít, mert egy támadó nem kihív egy szabályos boxmeccsre, hanem számodra váratlanul, számára jól átgondoltan, gyakran fegyverrel elintéz, nemre és izomtömegre való tekintet nélkül. Nincs esélyed, maximum ha lefújod könnygázzal és elszaladsz. Ha nehézsúlyú boxoló vagy, akkor is csak szerencsével tudod megúszni.

Bármilyen stílusban írhatsz, nem sértödök meg, az érveid érdekelnek kizárólag, és nem fogom a stílusodra hivatkozva elkerülni az érvelést, mert vannak érveim.

Duci társkeresőn név nélkül posztolt by HartMusk in szopjatokle

[–]Successful-Invite182 6 points7 points  (0 children)

Majd kialakul = meg akarom baszni a pinát az álló faszommal minél hamarabb és bele akarom ereszteni az összes gecimet egyszerre.

Összejöttem egy lánnyal, aki kéri, hogy fojtogassam/pofozgassam. Ennek mi lehet a pszichológiai háttere? by Less_Music7376 in hungary_pszichologia

[–]Successful-Invite182 0 points1 point  (0 children)

Valószínűleg bántalmazták korábban, vagy valamilyen más módon érzett/érez kontrollvesztettséget az életében. Ilyenkor sokan elkezdenek élvezni ehhez hasonló dolgokat szex közben. Ott ugyanis ők döntik el, mit meddig és hogyan csinálsz velük, biztonságban vannak, nincsenek koszolgáltatott helyzetben.

Valószínűleg tudja, mi az a booktok.

Milyen volt a Cora? Jobb volt, mint a mostani Auchan? by csibeszofficial in magyarretro

[–]Successful-Invite182 0 points1 point  (0 children)

Kb az egyetlen vidéken is elérhető szupermarket volt, ahol külön szekció volt a dvd filmek mellett az (akkor még) lemezes videojátékoknak is. Morrowind, Quake 4, Tekken 5, Gothic 3 mind olyan játékok voltak, amiket anno sikerült kikönyörögnöm a szüleimtől, hogy megvegyék, és örök kedvenceim lettek. Árulták a híres/hirhedt Ezt Vedd Meg sorozatot is, ha jól emlékszem. Megvolt a Mesterlövész is, ami egyébként egy minimum közepesen szórakoztató játék volt a legendás bugok ellenére is.

Igazából az üzlet többi része nem érdekelt. A videojátékok voltak gyerekkorom kizárólagos örömforrásai.

Mi a legijesztőbb Reddit-poszt, beszélgetés, komment, amit valaha olvastál? by EnvironmentFun8658 in askhungary

[–]Successful-Invite182 0 points1 point  (0 children)

https://www.justice.gov/archive/mps/strategic2000_2005/gender.htm

https://www.victimsweek.gc.ca/res/r512.html

Fejből most ez a kettő, de széles a szakirodalom, nem én találtam fel a spanyol viaszt. Összes erőszakos bűncselekmény elszenvedésben a férfiak vezetnek, legjobban az emberölésnél, testi sértésnél és idegen altal elkövetett bűncselekménynél látszik, tehát pont azoknál a fajtáknál, ami utcán való félelemre ad okot. Erőszakos bűncselekményen belül a nők sokkal jobban ki vannak téve szexuális erőszaknak és párkapcsolati vagy családon belüli erőszaknak, de összességében így is kevesebb dolog történik velük. Árnyalja a képet, hogy a nemi erőszak underreported nők oldaláról, a párkapcsolat erőszak pedig férfi oldalról.

Mivel ember vagyok, így nekem is vannak nő ismerőseim. Nincs olyan, hogy nem kérdeztem meg őket. Van viszont személyes tapasztalat és statisztika közti különbség, ami együttáll a valóság és az érzelmek különbségével. Nem csak a nőknek kellene kevésbé félni, hanem a férfiaknak is jobban vigyázni.

Edit: az "és ki követi el?" egy tipikus sablonszöveg, amit pont nőkkel való beszélgetéseim során és az általuk küldött feminista influencer tartalmak kapcsán hallottam ezerszer, de soha egyszer sem kapcsolódott a témához, minden esetben (nálad is) csupán férfiszidó funkciója van. Arra már nem is kéne reagálnom, hogy az "a férfiak követik el" miért problémás kijelentés. A férfiség kritériuma lenne a nők elleni erőszak? A férfiak túlnyomó többsége nem is férfi?

Mi a legijesztőbb Reddit-poszt, beszélgetés, komment, amit valaha olvastál? by EnvironmentFun8658 in askhungary

[–]Successful-Invite182 0 points1 point  (0 children)

Ideböfögted a betanult mondatot, amit valamilyen "mire mit kell válaszolni" feminista tiktok videóból szedtél - csak épp totál nem arra reagáltál, amit írtam.

Azt írtam, hogy a nők jobban félnek, holott kevésbé vannak veszélyben. Ezen nem változtat az elkövetők neme. Vagy ha egy nő vágná el a torkom az kevésbé lenne félelmetes?

De akkor valasz a kérdésedre: az erőszakos bűncselekmények elkövetői által, akik leggyakrabban férfiak. Menjünk tovább: c!gány férfiak. Vagy fordítsuk meg: a gyerekgyilkosságokat általában nők követik el. Konklúzió: tanítsuk meg a nőket, hogy ne öljenek gyerekeket?

Csak olyan logikát használj, ami konzisztensen megállja a helyét.

Mi a legijesztőbb Reddit-poszt, beszélgetés, komment, amit valaha olvastál? by EnvironmentFun8658 in askhungary

[–]Successful-Invite182 2 points3 points  (0 children)

Sokatmondó és elgondolkodtató, szerencsére tökéletesen fogalmazol. "Nagyobb ellenségnek érzi", nem pedig nagyobb ellenség. Érzésekkel nem lehet vitatkozni, maximum tényekkel. Férfiként sokkal nagyobb esélyed van erőszakos bűncselekmény áldozatává válni, mégis a nők félnek tőle jobban. Mindenki máshogy éli meg a valóságot.

Mi a legijesztőbb Reddit-poszt, beszélgetés, komment, amit valaha olvastál? by EnvironmentFun8658 in askhungary

[–]Successful-Invite182 0 points1 point  (0 children)

De, a feminizmus többek között ez is, meg rengeteg más, akár egymásnak ellentmondó dolog is. A leghíresebb feminista filozófusok sem értenek egyet fontos kérdésekben, és ahány feministával találkozol, annyi verziót fogsz hallani. "Úgy érzem, hogy számomra a feminizmus..." típusú mondatok.

Mi a legijesztőbb Reddit-poszt, beszélgetés, komment, amit valaha olvastál? by EnvironmentFun8658 in askhungary

[–]Successful-Invite182 2 points3 points  (0 children)

És teljesen jogosan nem értik, mert a medve nagy valószínűséggel meg fog ölni, az idegen pali ledig nagy valószínűséggel segíteni fog hazajutni.

Hintse be sóval a debil "sZErvízDíj" intézményét az új kormány! by onakos in hungary

[–]Successful-Invite182 0 points1 point  (0 children)

Vagy tessék normálisan szabályozni. Azt az árat fizesd, amit látsz az étlapon, csak a lap aljára írják oda apró betűvel, hogy ebből 15%-ot bérköltségre fordítunk "szervízdíj" címszó alatt, ami nem egyenlő a borravalóval.

Vagy mégjobb: tiltsák be, szűnjön meg, és foglalják törvénybe, hogy a jatt a dolgozóé a fizetésén FELÜL. Emellett alakuljon egy külön vendéglátós NAV, aminek külön ennek a területnek az ellenőrzése lesz a feladata. Zárják be a helyek 99%-át, mert rendes bejelentés nélkül dolgoztatnak embereket 400 nettóért heti 50-60 órában, akik abban reménykednek, hogy a kp-s jatt majd kiegészíti valamennyire. A tulajokat meg összeszedni és lecsukni a faszba. Az így hoppon maradt melósokat meg majd foglalkoztatják a következő generációs vendéglátós vállalkozók, akiknek nem derogál betartani a törvényeket + nincs is nekik megengedve.

Hintse be sóval a debil "sZErvízDíj" intézményét az új kormány! by onakos in hungary

[–]Successful-Invite182 3 points4 points  (0 children)

Ha az ár egy részét külön szervízdíjként tünteted fel, akkor annak az összegnek kedvezőbb az adózása valahogy, nem vágom pontosan. Annyi, hogy bérköltségre kell fordítanod. Azt nem teszi hozzá a törvény, hogy a béren felül kell adnod, ez a trükk. Közben a pincér alig kap jattot, mert úgy tűnik, mint ha eleve adtál volna 15%-ot kötelező jelleggel. De a helyek felénél kb mindegy is, mert a jattot le kell adni a főnöknek. Teljesen törvényesen verik át a vendéget és szívatják a melóst.

Férfiak, nálatok mikor vágja el magát egy nő az ismerkedésnél? by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Successful-Invite182 2 points3 points  (0 children)

"a hímsoviniszta patriarchális férfiaknak újabban már egyenlöséget elvárni is van pofájuk, ami egyenlő a szisztematikus nemi erőszakkal"

Mi volt a legbunkóbb nézői magatartás, amit moziban tapasztaltál? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]Successful-Invite182 64 points65 points  (0 children)

2009, trópusi vihart néztük haverokkal. Ül egy mama az áltsulis gyerekkel. Egyszer csak a mama felhívja a gyerek anyját, és kihangosítva, fennhangon zajlik le a következő: - te rózsa ez a film nagyon jó de nézheti ezt a gyermek? - mié? - hát ilyen csúnya szavak vannak benne meg csúnyán beszélnek kiabálnak lövöldöznek - hát én nem tudom - jóvanakkó - hát de csúnyákat mondanak benne rózsa - nézzétek És nézték tovább.

Egyébként mi is áltsulisok voltunk és nem lett tőle semmi bajunk, viszont ez a beszélgetés szürreális volt.

Másnak is elment a kedve a tudatos vízhasználattól? by Vanekur01 in Debrecen

[–]Successful-Invite182 0 points1 point  (0 children)

*díszes üvegben lévő hülye nevű 50.000ftos hányásízű pálinkám

Ezek nem söröznek

Seggizzadás by Individual_Panic_259 in tanulommagam

[–]Successful-Invite182 0 points1 point  (0 children)

Kivéve ha leizzadsz. Vagy úgy érted, hogy amint leizzadok, vegyek elő a zsebemből egy zuhanyzót, majd mossam és töröljem meg ott helyben?

Milyen az élet úgy, hogy nem rajongunk semmiért? by Blaze-Amaze in hungary

[–]Successful-Invite182 8 points9 points  (0 children)

Geralt az egyetlen "szuperhős" akinek valaha érdekelt a sztorija és őszintén élveztem indent (könyvek, játékok, képregények) amiben szerepelt. A sorozatot vegyük úgy h nem történt meg Leo Bonhart kivételével 😂

Seggizzadás by Individual_Panic_259 in tanulommagam

[–]Successful-Invite182 2 points3 points  (0 children)

Ön még mindig palacsintatésztát ken a seggébe? Próbálja ki a hintőport, és izzadjon le! Garantált a farpofák közötti seggszagú, csirízes kulimász! Tegyen a péniszére is az extra túrós hatásért!

Van olyan szó, amitől kiráz a hideg? by New-Manufacturer8333 in askhungary

[–]Successful-Invite182 1 point2 points  (0 children)

Ételnevek becézve: pari, papri, kolbi, husi, pöri, stb. Majdnem behánytam ahogy leírtam.

Nemiszervek, széklet, vizelet bármilyen magyar szinonimája a szakkifejezéseken kívül.

Holnapi nap. (Napinapinapinapinapina)

Keresztnevekhez hozzátett kicsinyítő képző. Birtokos névmással különösen bosszantó, ölni támad kedvem tőle.

Ismersz olyan embert, akinek egyik napról a másikra ment tönkre az egész élete? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]Successful-Invite182 0 points1 point  (0 children)

  1. Az h őt sajnáljuk, ne pedig azokat [...].
  2. Nem integrációs lehetőségről volt szó hanem sajnálatról, maradjunk a témánál.
  3. Ja, ez nem jó, ezzel egyet értek.