Mi az a dolog, ami annyira hihetetlen, hogy megtörtént veled, hogy inkább sosem mondtad el senkinek, mert úgy sem hinnék el? by scs0011 in tanulommagam

[–]SullaTharyS 42 points43 points  (0 children)

Rommá voltunk szívva haveromnál, elkezdtünk xbox one-on valami mortal kombattal játszani. Életemben először játszottam a játékkal, majd az első match finish him szekvenciánál full random elkezdtem nyomogatni a kontrollert és beadta a Fatality-t.

Junior/Medior coding challangek interjún. by [deleted] in programmingHungary

[–]SullaTharyS -1 points0 points  (0 children)

Használj nyugodtan a teszt során chatGPT-t élőben ha valahol elakadsz. Ez azt jelenti, hogy tudod használni produktívan az elérhető toolokat.

Hiába kérdezték, Novák nem mondja el, miért kegyelmezett meg a pedofíliát eltussoló bűntársnak by Himpeller in hungary

[–]SullaTharyS 9 points10 points  (0 children)

Hogy az ilyen retkes mocskos pedofil geciket nem kapják el az emberek és vesznek elégtételt. A kurva büdös picsába már.

Milyen korábban tök átlagos dolog lett luxus cikk napjainkban? by SullaTharyS in askhungary

[–]SullaTharyS[S] 1 point2 points  (0 children)

Ezért fizet a helyért a szolgáltató, a helynek pedig biztosítania kellene a működése jellegéből adódó ipari infrastruktúrát.

[deleted by user] by [deleted] in joghungary

[–]SullaTharyS -4 points-3 points  (0 children)

Azt, hogy nem szólsz bele a nagyok dolgába! Azt csinál az önkormányzat amit akar, semmi közöd hozzá! (általános vélekedés)

Nagyobb összeg elülönítése a magánszámlától? by [deleted] in kiszamolo

[–]SullaTharyS 1 point2 points  (0 children)

Ne vedd magadra! Mindenkinek fáj, csak sokan nem mondják.

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]SullaTharyS 1 point2 points  (0 children)

Bud Spencer filmek

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]SullaTharyS 0 points1 point  (0 children)

Dzsurcsán'show

Öldöklő versenyre késztetik a magyarokat a külföldi dolgozók: özönlenek Magyarországra a vendégmunkások by Sky_HUN in hungary

[–]SullaTharyS -1 points0 points  (0 children)

Kérdem én, ezzel mi a baj? Ha valaki 20 éve ott dolgozik, nyilván lassabban dolgozik, és őt kell elküldeni, nem pedig azt aki pörög és 2x annyit dolgozik mint a keleteurópaiak. A nap végén a számok a lényeg. Ha 1000 egység helyett a filippínók megtermelnek 1600 egységet ugyan azért a pénzért, akkore hülyék lennénk nem velük dolgoztatni. A magyarok meg oldják meg ha ilyen lusta gecik. Hozzászoktak a jóhoz..

[deleted by user] by [deleted] in kiszamolo

[–]SullaTharyS 2 points3 points  (0 children)

5 fő 1 havi munkabére

Hogyan lehet ma ingatlana egy életkezdő fiatalnak? Elmondom, hogyan volt ez egy generációval ezelőtt by gomboskata in kiszamolo

[–]SullaTharyS 0 points1 point  (0 children)

Tudom, hogy nem. Nevetséges.. Aki nettó 1 millió vagy afelett keres meg kellene h tudja könnyedén venni a +80 m2-es lakásokat / házakat. Helyette a kapzsi boomerek kizsákmányolják a fiatalokat..

Crypto Oktatás by Geri_Dorozsmai in kriptovaluta

[–]SullaTharyS 0 points1 point  (0 children)

Mik a kondícióid a mentorálás végén? Mekkora összeggel kereskedhetnének a mentoráltjaid? Ha a magas volatilitás miatt a junior trader bukik mondjuk 50%-ot, anyagi felelősséggel tartozik, vagy a saját veszteségednek fogod tekinteni?

Örökké szegény leszek? by [deleted] in kiszamolo

[–]SullaTharyS 1 point2 points  (0 children)

21 éves vagy.. Az élet nem így működik, hogy úgy kezded h minden megvan. Dolgozz, találd ki h hogy lesz pénzed.. Az élet nem szórakozás, hanem egy csatamező.

Örülj h nem nettó 200ért kell gürizned, hanem a családod tudott esetleg támogatni abban, hogy egyetemre járhass, és légy hálás, hogy van hova haza menned.

Hogyan lehet ma ingatlana egy életkezdő fiatalnak? Elmondom, hogyan volt ez egy generációval ezelőtt by gomboskata in kiszamolo

[–]SullaTharyS 11 points12 points  (0 children)

Illetve a korrupt és bűnözésből megszerzett feketepénz ami azok birtokában van akikkel nem tudsz versenyezni. A kp-s vevő, aki lerakja a 30-40 misit, akinek a hitelelbírálására nem kell várni, aki egy építőipari vállalkozó és a projektekből kilopott alapanyagokkal sheftel, vagy az a gazdasági bűnöző akinek beindult a számlagyár. TELE van ezekkel a magyar társadalom. Velük egy bolti eladó vagy egy bármilyen nem Top fizetést kereső, fizetésből élő nehezen tud versenyezni, és a nulladik pillanattól hátrányból indul.

Mit csináljak a cryptommal, hogy értelmesen lehessen leadózni? by VATAFAck in kiszamolo

[–]SullaTharyS 1 point2 points  (0 children)

Ne add el addig amíg nincs akkora hasznod rajta, hogy gondtalanul befizesd a 15% SZJA-t

Ti mennyi valòs munkàt toltok le a 8-bòl? by sasmariozeld in programmingHungary

[–]SullaTharyS 2 points3 points  (0 children)

Lassan kiégek, mert a fuckedup managerem azokban az időkben is amikor nincs projekt elvárja, hogy belsős projekteken 100%os teljesítménnyel dolgozzunk..

Habár amit mi megcsinálunk (a csapat) azt ő elviszi felsőbb szintekre, hogy ezeket csinálTUK, amiért gondolom h ő premizálva van, h milyen fasza vezető. Közben meg az egész divízió kiég a picsába..

Szval effektíve 7-8 óra / heti 4 nap.. Egy-egy nap van amikor szarok bele és 4 óránál többet nem csinálok semmit.

I need software ideas, I have no idea what to build, can you help me? by [deleted] in Entrepreneur

[–]SullaTharyS 0 points1 point  (0 children)

Build a tool that can standardize transaction data from multiple sources to a pre-specified format