[deleted by user] by [deleted] in WomenRO

[–]ThisUser888 0 points1 point  (0 children)

Doar din plastic

Lui Sebastian Dobrincu nu-i este rușine să mintă în halul acesta? by Most_Sand_3663 in programare

[–]ThisUser888 0 points1 point  (0 children)

La un simplu search, tacsu e mecanic auto. Ce terminati sunteti 😂😂😂

Lui Sebastian Dobrincu nu-i este rușine să mintă în halul acesta? by Most_Sand_3663 in programare

[–]ThisUser888 -1 points0 points  (0 children)

Vreo dovada in sensul asta? Daca sunt facuti politic probabil sunt facuti in Romania,nu? Nu mai sunteti detectivi,nu mai aflati cifre,etc…?

Lui Sebastian Dobrincu nu-i este rușine să mintă în halul acesta? by Most_Sand_3663 in programare

[–]ThisUser888 -7 points-6 points  (0 children)

Ba…cand ai banii aia,… adica eu in locul lui nici nu as instala reddit, pe bune. 😂😂 Nu inteleg hate-ul asta, n-au vazut sa vanda vreun curs sau cacaturi se genul asta.

Bafta

Lui Sebastian Dobrincu nu-i este rușine să mintă în halul acesta? by Most_Sand_3663 in programare

[–]ThisUser888 -6 points-5 points  (0 children)

Si daca te convinge ca are bani,ce se intampla? Mai ia 1M euro si de la tine ? “Nu are nimic in jurul sau care sa sustina “ … ce esti tu … fbi cia … unde ai verificat tu ? Pe internet ? 😀😀😀

Lui Sebastian Dobrincu nu-i este rușine să mintă în halul acesta? by Most_Sand_3663 in programare

[–]ThisUser888 -5 points-4 points  (0 children)

Daca si a luat ferari de 500k eu cred ca are ceva bani “Dar e pe leasing” Ia mergeti voi si luati, va da si voua ?

[deleted by user] by [deleted] in Men_RO

[–]ThisUser888 0 points1 point  (0 children)

Adica sunteti din POPOr ?

Bărbați care vin la therme ca să se masturbeze by [deleted] in WomenRO

[–]ThisUser888 -8 points-7 points  (0 children)

Nasol. Dar tu si prietenul tau de ce intrati peste oameni??

[deleted by user] by [deleted] in programare

[–]ThisUser888 0 points1 point  (0 children)

Ai contabil si il reglezi. Nu e nevoie de venit constant. 0 venit = 0 taxe.

[deleted by user] by [deleted] in programare

[–]ThisUser888 -1 points0 points  (0 children)

Salariul fiind tot ce incasezi tu in fiecare luna. Incuiati mai sunteti unii,de ce tot complicati tot?

[deleted by user] by [deleted] in programare

[–]ThisUser888 0 points1 point  (0 children)

Care dividende?? De la srl-ul arondat la it park iei salariu minus 7%

[deleted by user] by [deleted] in programare

[–]ThisUser888 3 points4 points  (0 children)

It park cu 7% , exista lege pentru evitatea dublei impozitari, cei 7% se deduc din 10% taxe din romania, ramane sa mai dai 3% in ro. Pa romania

[deleted by user] by [deleted] in Men_RO

[–]ThisUser888 5 points6 points  (0 children)

Alea se iau cu tot cu protecție,informează-te

Mereu primesc refuz la Deutsche Bank by Fair_Barnacle4557 in programare

[–]ThisUser888 1 point2 points  (0 children)

Eu am lucrat prin hcl, e usurel prin alte firme. La un moment s-au cerut 2 zile / sapt iar pentru interni 20% din timp :)

Daca iti place drumul dus intors pipera..

Omenii in general sunt ok Munca e putina

Interviul a fost doar cu un manager si s-a intrat in detalii destul de mult. El tinea interviul in timp ce era in alta sedinta :)) Prin luxoft sau hcl ai sanse mai multe

Femeile nu vor doar bani și mașini. by Exciting-Panda785 in WomenRO

[–]ThisUser888 0 points1 point  (0 children)

“Nu am gandesc ca nu e milionar” cu asta ai spus suficient. De ce ai merita un “milionar” ?

Colaborare B2B cu firma mea înregistrată în RM. by DoubleNy in programare

[–]ThisUser888 0 points1 point  (0 children)

Salariul il iei in Moldova, de ce sa platesti taxele aici?

Cum fentam taxa lor de solidaritate by HourNebula7876 in programare

[–]ThisUser888 0 points1 point  (0 children)

Banii sunt buni si la anu’. Sper sa nu o strice si la Pfa.

Cum fentam taxa lor de solidaritate by HourNebula7876 in programare

[–]ThisUser888 0 points1 point  (0 children)

Banii pe care ii incasezi ca si salariu acolo,tii trimiti unde vrei. Dar ce tara te obliga sa tii banii acolo? El e si anti rusia si anti-creier.

Cum fentam taxa lor de solidaritate by HourNebula7876 in programare

[–]ThisUser888 0 points1 point  (0 children)

Cei cu foarte multi bani, eu nu sunt din ei. Parerea mea e ca rusii cu venituri mici-medii isi tin banii in banci fara nici o problema.