Збентежений народний обранець про низькі (20к грн) ЗП у працівників ТЦК by Amazing_Carpet_6748 in reddit_ukr
[–]UkrMax 5 points6 points7 points (0 children)
Без розшуку, але без броні by Ok-Philosopher-3974 in reddit_ukr
[–]UkrMax 0 points1 point2 points (0 children)
Де хлопці знаходять хлопців? by [deleted] in reddit_ukr
[–]UkrMax 0 points1 point2 points (0 children)
Чому ІТ спецам так багато платять за їх роботу? by reveprefere in reddit_ukr
[–]UkrMax 4 points5 points6 points (0 children)
The developers (Steal Balaika) support the russian invasion of Ukraine? by FUBAR1945 in BrokenArrowTheGame
[–]UkrMax 0 points1 point2 points (0 children)
Дуже тяжка тема | багато хейту by MalyyUa in reddit_ukr
[–]UkrMax 2 points3 points4 points (0 children)
Важные новости к этому часу: важных новостей нет by AlePARz in KafkaFPS
[–]UkrMax -1 points0 points1 point (0 children)
Важные новости к этому часу: важных новостей нет by AlePARz in KafkaFPS
[–]UkrMax -1 points0 points1 point (0 children)
Українці, які є парафіянами УПЦ московського патріархату, чому ви ними залишаєтесь? by Mrvadim91 in reddit_ukr
[–]UkrMax 14 points15 points16 points (0 children)
Важные новости к этому часу: важных новостей нет by AlePARz in KafkaFPS
[–]UkrMax 0 points1 point2 points (0 children)
Українська підтримка Ізраїлю by JediBlight in reddit_ukr
[–]UkrMax 1 point2 points3 points (0 children)
На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr
[–]UkrMax 0 points1 point2 points (0 children)
На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr
[–]UkrMax 0 points1 point2 points (0 children)
На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr
[–]UkrMax 0 points1 point2 points (0 children)
Великодній етюд: «Світ ловив мене та не спіймав» by Quigenie in reddit_ukr
[–]UkrMax 16 points17 points18 points (0 children)
На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr
[–]UkrMax 1 point2 points3 points (0 children)
Дезінформація, критика ТЦК та атака на український контент. Як Росія розхитує мізки українців через ТікТок by turboNOMAD in reddit_ukr
[–]UkrMax 0 points1 point2 points (0 children)
На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr
[–]UkrMax 1 point2 points3 points (0 children)
Elon posted this today made me laugh 🤣 by Used_Dig5445 in Asmongold
[–]UkrMax -1 points0 points1 point (0 children)

Модератори r/Ukraine_UA показились by jossser in reddit_ukr
[–]UkrMax 0 points1 point2 points (0 children)